صفحه 43 از 99 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط hmny نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره این پروسه‌ی ترنسفر چقدر زمان میبره؟ من تاریخ I-20 جایی که براش ویزا دارم 14 ژانویه هست و جایی که میخوام بهش ترنسفر کنم 16 ژانویه. حالا به نظر شما من چقدر زودتر باید برم؟ (ویزای سینگل)
    من خودم پذیرش دانشگاه اولم برا 13 اگوست بود و دومی 26 اگوست. من از نظر قوانین امریکا زودتر از 26 جولای (یه ماه قبل از کلاسها) نمیتونستم وارد امریکا بشم. منم همین کار رو کردم و مستقیم رفتم سراغ اولی. به راحتی آب خوردن ترانسفر اوت کردم و در دمی ترانسفر این. ساده تر از این حرفاست. نگران نباشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

نقل قول نوشته اصلی توسط هما نمایش پست ها
    سلام ؛ پروسه ی ترنسفر کردن فقط بین دو دانشگاه که توی آمریکا هستن اتفاق می افته ؟ مثلا نمیشه از دانشگاه سطح بالایی تو اروپا که یه ترم یا بیشتر توش درس خوندیم ، به امریکا و یه دانشگاه پایینتر ترنسفر کرد ؟
    من فکر کنم اون ترنسفری که اینجا منظوره اونی نیست که شما میخواید انجام بدید. بین دانشگاه‌های امریکا ترنسفر با جابجا کردن SEVIS اتفاق میفته ولی اگر از جاهای دیگه بخواید ترنسفر کنید -اروپا یا ایران - باید کورس‌هایی که گذروندید evaluate بشه که اینکار یا توسط خود دانشگاه انجام میشه یا توسط سرویس‌هایی مثل WES.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

سلام
    دقت کنید که اگه تو امریکا از یه دانشگاه به یه دانشگاه دیگه ترنسفر کنید معمولا باید اکثر کورس ها رو دوباره بگذرونید چون دانشگاه دوم فقط 3-2 تا درس رو اجازه میده که ترنسفر کنید.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

سلام به همگی کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــک !

امیدوارم سوالم تکراری نباشه، میخواستم بدونم جابجایی دائم بین دو دانشگاه هر دو تو امریکا (در مقطع دکتری)

چه مشکلاتی میتونه داشته باشه؟ (مثلا اگه یکی دو ترم بگذره و بخوای اقدام کنی..)

من از یه استاد (واسه پذیرش دکتری) دانشگاه با رنک حدود 150 امریکا و 300-400 دنیا اوکی گرفتم که فاند بده ولی از اونجاییکه کار کردن

(تو امریکا) بعد از تحصیلات واسم مهمه و از اینطرف هم سربازی دارم، میخوام اقدام کنم و بعد از یکی دو ترم (یا حتی اگه بشه زودتر) جابجا شم

اگه راهنمایی کنید، ممنــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــون میشم

من 20 صفحه اول این پست رو بطور کامل مطالعه کردم و متاسفم که همه دارن احتمالاً سهواً اطلاعات غلط میدن به هم!
    اگر کسی از دو تا دانشگاه همزمان برای یک ترم پذیرش همراه با I-20 داشته باشه و تاریخ شروع ترم در دو دانشگاه کمتر از 30 روز اختلاف داشته باشن، به راحتی ظرف 1 یا 2 روز و حتی بدون نیاز به مراجعه حضوری و از طریق ایمیل زدن به دانشگاه اول و البته با مراجعه حضوری به دانشگاه دوم میتونه به اونجا ترنسفر کنه و هیچ محدودیتی از قبیل این که دوستان گفتن مثلاً باید حداقل یک ترم در دانشگاه اول بمونن وجود نداره!!
    هیچ دانشگاه یا استادی نه حق داره و نه میتونه شمارو از ثبت نام در دانشگاهی که به شما پذیرش داده منع کنه حتی اگر به شما فول فاند از جیبش با مبلغ 100000$ داده باشه!!
    این برگرفته از سایت وزارت خارجه امریکاست:
    2.4. If a new Initial F-1 student wants to transfer to another school, what must happen?

As with any Initial student, the student must report to your school by the program start date listed on the Form I-20 (in person or via e-mail, telephone and/or fax).
    For any F-1 transfer, the student first must provide written verification of acceptance at another SEVP-certified school. The options depend on the program start date and when the student enters (or plans to enter) the United States.

• If the student has received acceptance by another SEVP-certified school with a program start date fewer than 30 days before the student’s initial admission into the United States, you must transfer the student’s SEVIS record. Follow the directions in the next question for transferring an Initial record.

• اگر دانشجویی یک ترم بره یک دانشگاه تا بتونه ترم دوم بره دانشگاه دوم، شاید دیگه بعد از 6 ماه براش پولی باقی نمونده باشه! لطفاً با آینده همدیگه بازی نکنیم!!
    • If your current/previous school refuses to transfer your SEVIS record, work with the DSO at your new school to try to resolve the situation. A school cannot refuse to transfer SEVIS records for any financial or business reasons.
    • این هم سندش!
    • http://www.ice.gov/sevis/f_1_transfe...#_Toc174419529
    • http://www.f1studentvisa.com/transfe...n/english.aspx
    ویرایش توسط hamidrezaff : November 20th, 2013 در ساعت 07:23 PM

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

بله ترنسفر خیلی راحته منم وقتی اومدم امریکا مستقیم رفتم دانشگاه دوم و ترنسفرم هم 1 روزه انجام شد!
    من تجربیاتم رو کامل تو همین تاپیک قبلا نوشتم می تونید بخونید
    موفق باشید
    صدرا
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

حالا من میدونم که میشه ترنسفر کرد به راحتی و در همون ترم اول!
    سوال اینه که تایم I20 دانشگاه اول 31 دسامبر و تایم I20 دانشگاه دوم 20 ژانویه هستف و تاریخ بلیط من هم 12 دسامبر (یعنی حدود 40 روز قبل از تاریخ I20 دانشگاه د.م که قراره ترنسفر کنم بهش ولی 20 روز قبل از تارخ I20 دانشگاه اول که توی ویزام خورده اسمش!)،
    آیا موقع ترنسفر کردن و ثبت نام در دانشگاه دوم ممکنه به تاریخ ورودم که با I20 دانشگاه اولم بوده گیر بدن و بگن قانون 30 روز دانشگاه مارو نقض کردی و ترنسفر نمیکنیم؟
    اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra نمایش پست ها
    بله ترنسفر خیلی راحته منم وقتی اومدم امریکا مستقیم رفتم دانشگاه دوم و ترنسفرم هم 1 روزه انجام شد!
    من تجربیاتم رو کامل تو همین تاپیک قبلا نوشتم می تونید بخونید
    موفق باشید
    صدرا
    ممنونم آقا صدرای عزیز، لطفاً اگر براتون مقدوره شماره صفحه ای که توی این فروم تجربتون رو نوشتین رو بفرمایید و اگر امکان داره جواب سوال بالای من هم بفرمایید.
    خیلی ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

دوستان به نظرم کسایی که قصد ترنسفر دارن این مطلب رو بخونن حتما:

http://redbus2us.com/can-i-transfer-...in-first-week/

ترنسفر کردن در ترم اول کاملا امر شدنی‌ایه ولی هیچ الزامی نداره دانشگاه اول شما رو ترنسفر کنه. پس نرید سر ادوایزر داد و بیداد کنید چون به راحتی میتونن SEVIS شما رو delete کنن و از اون به بعد شما وضعیتتون به حالت OUT OF STATUS درمیاد که یعنی شما باید برگردید و دوباره روز از نو. بهترین شیوه‌ای که به من توصیه شده اینه که یک دلیل منطقی برای این کارتون بیارید و اصلا به صورت طلبکارانه با قضیه برخورد نکنید، مخصوصا اگر دانشگاه قراره بوده از شما شهریه بگیره - فاند نداشتید - و خیلی منطقیه که نخواد این پول رو از دست بده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezaff نمایش پست ها
    من 20 صفحه اول این پست رو بطور کامل مطالعه کردم و متاسفم که همه دارن احتمالاً سهواً اطلاعات غلط میدن به هم!
    اگر کسی از دو تا دانشگاه همزمان برای یک ترم پذیرش همراه با I-20 داشته باشه و تاریخ شروع ترم در دو دانشگاه کمتر از 30 روز اختلاف داشته باشن، به راحتی ظرف 1 یا 2 روز و حتی بدون نیاز به مراجعه حضوری و از طریق ایمیل زدن به دانشگاه اول و البته با مراجعه حضوری به دانشگاه دوم میتونه به اونجا ترنسفر کنه و هیچ محدودیتی از قبیل این که دوستان گفتن مثلاً باید حداقل یک ترم در دانشگاه اول بمونن وجود نداره!!
    هیچ دانشگاه یا استادی نه حق داره و نه میتونه شمارو از ثبت نام در دانشگاهی که به شما پذیرش داده منع کنه حتی اگر به شما فول فاند از جیبش با مبلغ 100000$ داده باشه!!
    این برگرفته از سایت وزارت خارجه امریکاست:
    2.4. If a new Initial F-1 student wants to transfer to another school, what must happen?
    As with any Initial student, the student must report to your school by the program start date listed on the Form I-20 (in person or via e-mail, telephone and/or fax).
    For any F-1 transfer, the student first must provide written verification of acceptance at another SEVP-certified school. The options depend on the program start date and when the student enters (or plans to enter) the United States.

• If the student has received acceptance by another SEVP-certified school with a program start date fewer than 30 days before the student’s initial admission into the United States, you must transfer the student’s SEVIS record. Follow the directions in the next question for transferring an Initial record.
    • اگر دانشجویی یک ترم بره یک دانشگاه تا بتونه ترم دوم بره دانشگاه دوم، شاید دیگه بعد از 6 ماه براش پولی باقی نمونده باشه! لطفاً با آینده همدیگه بازی نکنیم!!
    • If your current/previous school refuses to transfer your SEVIS record, work with the DSO at your new school to try to resolve the situation. A school cannot refuse to transfer SEVIS records for any financial or business reasons.
    • این هم سندش!
    • http://www.ice.gov/sevis/f_1_transfe...#_Toc174419529
    • http://www.f1studentvisa.com/transfe...n/english.aspx
    دوست عزیز مطلبتون درسته، ولی این چیزی رو که شما پیدا کردی رو من برای دانشگاه فرستادم و اونا گفتن این قانون میگه ما میتونیم شما رو ترنسفر کنیم، ولی نگفته باید این کار رو بکنیم : ) لطفا این پستتون رو ادیت کنید یا این نکته رو بهش اضافه کنید.