دوستان عزیز سلام و سال نو بر همه شما عزیزان مبارک
من یک سوالی برام پیش اومده که اگر دوستان آگاه کمک کنن بسیار سپاسگزار خواهم بود. پیشاپیش پوزش میخوام اگر موضوع قبلا بحث شده (چون واقعا حجم مطالب زیاد بود نتونستم از اول بخونم و فقط چند صفحه قبل رو خوندم که این موضوع نبود) و یا اینکه کاملا مرتبط با این موضوع نیست (دیگه واقعا نمیدونستم کجا باید مطرحش میکردم اینجا به نظرم از همه جا مرتبط تر اومد).
3 روز پیش (بطرز جالبی در زمان سال تحویل) نتیجه پذیرش من از دانشگاه Virginia Tech اومد و خوشبختانه در رشته هوافضا پذیرش گرفتم(باید بگم رشته من عمران-سازه بوده ولی تشابه موضوع پروژه ارشدم باعث این شد). این در حالی هست که با اینکه امروز 23 مارچ هست این جزو اولین پذیرش های من محسوب میشه و هنوز 10 تا دیگه از دانشگاههایی که اپلای کرده بودم هنوز نتایجشون نیومده. مشکل از اونجایی حاصل میشه که ممکن من توی یکسری از این دانشگاهها توی Waiting List باشم و نتیجه من بعد از 15 آپریل بیاد و در حالی هست که من باید تا 15 آپریل تصمیم خودم رو به (VT( Virginia Tech بگم که میام یا نه. از بین دانشگاههایی که نتایجشون نیومده هنوز یک دانشگاه هست که از طرف استادش بازخوردهای بسیار خوبی گرفتم و در عین حال انتخاب اولم هست و نمیدونم چه نتیجه ای میاد و همینطور دانشگاههای بهتر از VT هم هستند که اگر پذیرش من از اونها بیاد قطعا توی اولویت من هستند. حالا من موندم معطل که چکاری میتونم بکنم. آیا میتونم به دانشگاه جواب مثبت اعلام کنم و بعد از اینکه I20 رو هم برام فرستادن و نتیجه دانشگاه بعدی که توی اولویتم هست اومد اونوقت به VT اعلام کنم که من نمیام و درخواست I20 از اون دانشگاه مدنظرم کنم؟ چه راه حلهایی برای این مشکل من به ذهنتون میرسه؟