صفحه 95 از 99 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

سلام.
    من پذیرش فال 2017 یه دانشگاهی رو دارم که دیفر کرده بودمش از 2016 (استاد و فاند پیدا نشد).
    الان اگه بخوام ترنسفر کنم، میتونم برای اسپرینگ 2017 برم؟؟!!
    استاد داره فاند جور میکنه و قرار مصاحبه گذاشته.
    امیدی هست به تغییر پذیرش و صدور I20 طی 2 هفته؟؟
    ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

سلام.
    گفتم یه تجربه رو باهاتون در میون بذارم که ممکن هم هست برای من بوده و اصلا نمیخوام عمومیت بدم...
    من پذیرش بدون فاندی داشتم و میخواستم به اونجا ترنسفر کنم ولی استاد فاند نیمه داد و من هم نمیتونستم بقیه اش رو جور کنم و بهش گفتم که الان آمریکا هستم و فول فاند ولی میخوام ترنسفر کنم و موضوع اون استاد رو بیشتر دوست دارم و ... که گفت فاند که داری، همونجا بمون و درست هم نیست بخواهی هر ترم دانشگاهت رو عوض کنی تا ببینی کدوم رو دوست داری!
    البته نمیگفتم هم فایده نداشت و فول فاندش نمیکرد...
    البته من شنیده ام که باید استاد دانشگاه مقصد بدونه که داری ترنسفر میکنی ولی به نظرم اگه هم ندونه مشکلی پیش نمیاد و فقط بخش اینترنشنال و اون مسئول سویس میفهمن و نه دانشکده (مطمئن نیستم اصلا)...
    موفق باشین

Junior Member

دوستان سلام، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:
    آیا برای ترانسفر از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر در آمریکا محدودیت خاص زمانی وجود دارد؟ من دانشجو دکترا سال دوم هستم و اگر برای ترانسفر ترم بهار آینده اقدام کنم، 2.5 سال از مدت دکترای بنده در دانشگاه اول خواهد گذشت، به نظرتون مشکلی ندارد؟
    سپاس

Junior Member

سلام دوستان
    من برای اسپرینگ 2017 از آمریکا پذیرش داشتم. ویزام هنوز کلیر نشده و به ترم فال 2017 دیفر کردم. الان با توجه به قانون جدید ممنوعیت صدور ویزا سوالم این هست که میشه از آمریکا به دانشگاه های کانادا ترنسفر کرد؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hajargh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای اسپرینگ 2017 از آمریکا پذیرش داشتم. ویزام هنوز کلیر نشده و به ترم فال 2017 دیفر کردم. الان با توجه به قانون جدید ممنوعیت صدور ویزا سوالم این هست که میشه از آمریکا به دانشگاه های کانادا ترنسفر کرد؟
    سلام.واسه دانشگاه مد نظر تو کانادا اپلای کنید الان. راهش اینه. اگه وقت مونده باشه

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

سلام. توی لینکدین دیدم که یکی از دوستان دانشگاه تگزاس دالاس پذیرش گرفته بوده و بعد از 3 سال رفته به دانشگاه تگزاس A&M خب نمی دونم چطوری رفته اما به نظرم میاد که ترانسفر کرده. از طرفی 5 درس هم دانشگاه تگزاس A&M پاس کرده و بعد از 2.5 سال از تگزاس A&M مدرک دکتراش را گرفته. خب سوالی که پیش میاد اینه که اگه ایشون از دالاس ترانسفر کرده که در این صورت نهایت چند درس ازش توی تگزاس A&M پذیرفته شده. خب نباید پروژه اش را از اول شروع می کرد؟! چطوری دوباره بعد از 2.5 سال تونسته از تگزاس A&M مدرک دکترا بگیره؟!؟! دوستان با تجربه تر چیزی به ذهنشون میاد؟ مرسی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها
    سلام. توی لینکدین دیدم که یکی از دوستان دانشگاه تگزاس دالاس پذیرش گرفته بوده و بعد از 3 سال رفته به دانشگاه تگزاس A&M خب نمی دونم چطوری رفته اما به نظرم میاد که ترانسفر کرده. از طرفی 5 درس هم دانشگاه تگزاس A&M پاس کرده و بعد از 2.5 سال از تگزاس A&M مدرک دکتراش را گرفته. خب سوالی که پیش میاد اینه که اگه ایشون از دالاس ترانسفر کرده که در این صورت نهایت چند درس ازش توی تگزاس A&M پذیرفته شده. خب نباید پروژه اش را از اول شروع می کرد؟! چطوری دوباره بعد از 2.5 سال تونسته از تگزاس A&M مدرک دکترا بگیره؟!؟! دوستان با تجربه تر چیزی به ذهنشون میاد؟ مرسی
    سلام. خب امکان داره اکثر درسهاش را ترنسفر کرده باشه به دانشگاه دوم. بسته به سیاست دانشگاه داره این چیزا. و اینکه ریسرچش در امتداد و راستای ریسرچ قبلی ش باشه . که خب میشه تو دو و نیم سال تمومش کرد. اونم بستگی به سطح علمی و پشتکار خود آدم و نظر استادش داره. چیز عجیبی نیس زیاد .موفق باشید..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial ENG, IUST

سلام بر اساتید بزرگ این فروم به ویژه اقا ابمان عزیز.
    ممنون میشم از نظرات شما مثل گذشته بر خوردار شم. مدیران عزیز هم اگه صلاح دونستن این نظر به جایی که صلاح میدونن منتقل کنن!
    فارسی می نویسم و فونت فارسی هم دارم چون لپ تاپم با خودم آوردم
    من مجبورم دانشگاهمو عوض کنم یه جورایی ترنسفر کنم متاسفانه من رزومه قوی ندارم و ندونم چطور باید این کارو بکنم.
    من از سه تا دانشگاه تو آمریکا پذیرش داشتم پارسال. یکش فقط فول فاند داد و اون هم تو دقیقه 95. اما به برنامشون رسیدم ولی با تاخیر
    من الان سال اول دکتری تو دانشگاه متوسط اسیستنت شیپ دارم تو آمریکا
    اما واسه سال بعد فاندی ندادن و قراردادم همون 1ساله بودش که تموم میشه. من باید چه خاکی باید تدارک ببنم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial ENG, IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    سلام.واسه دانشگاه مد نظر تو کانادا اپلای کنید الان. راهش اینه. اگه وقت مونده باشه
    سلام
    این قانون به حالت تعلیق درومده یعنی میتونین بیان و ویزاتون صادر خواهد شد احتمالا!

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط usef2011 نمایش پست ها
    سلام بر اساتید بزرگ این فروم به ویژه اقا ابمان عزیز.
    ممنون میشم از نظرات شما مثل گذشته بر خوردار شم. مدیران عزیز هم اگه صلاح دونستن این نظر به جایی که صلاح میدونن منتقل کنن!
    فارسی می نویسم و فونت فارسی هم دارم چون لپ تاپم با خودم آوردم
    من مجبورم دانشگاهمو عوض کنم یه جورایی ترنسفر کنم متاسفانه من رزومه قوی ندارم و ندونم چطور باید این کارو بکنم.
    من از سه تا دانشگاه تو آمریکا پذیرش داشتم پارسال. یکش فقط فول فاند داد و اون هم تو دقیقه 95. اما به برنامشون رسیدم ولی با تاخیر
    من الان سال اول دکتری تو دانشگاه متوسط اسیستنت شیپ دارم تو آمریکا
    اما واسه سال بعد فاندی ندادن و قراردادم همون 1ساله بودش که تموم میشه. من باید چه خاکی باید تدارک ببنم!
    سلام
    همونطور که قبلا گفته شده، شما برای ترانسفر، باید از دانشگاه مقصد ادمیشن داشته باشید، پس باید دوباره اپلای کنید. بعد از اینکه ادمیشن گرفتید، میتونید ترانسفر کنید که فقط چند تا فرم باید پر کنید که سویس منتقل بشه. کل مراحل تو پست‌های قبل توضیح داده شده.
    فقط الان یکم برای اپلای دیر شده ولی‌ از اونجا که شما داخل آمریکا هستید ممکنه باهاتون راه بیان. اگر میخواید ترانسفر کنید، بهتره زودتر دست به کار بشید و با استادها تماس بگیرید.
    موفق باشید