صفحه 11 از 99 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

hesamsanaye
    Guest

پیش فرض انتقال یا transfer

سلام

من از یه دانشگاه در کانادا پذیرش دارم و در این دانشگاه ثبت نام کردم. می خوام بدونم اگه دوباره اپلای کنم و از یه دانشگاه امریکایی پذیرش بگیرم تحت چه شرایطی می تونم برم امریکا؟آیا واحدهامو اونجا قبول می کنن؟ لطفا هر کسی که قبلا این کارو کرده یا اطلاع داره پاسخ منو بده.

با تشکر

پیش فرض پاسخ : انتقال یا transfer

سلام
    من یه سوال فنی دارم . اگه من بخوام ترنسفر کنم با توجه به اینکه الان تو امریکا دانشجو هستم نیاز به یک پذیرش جدید دارم. حالا اتفاقی که واسه من افتاده جالبه. من قبل از اومدنم 2-3 تا ای -20 دیگه هم داشتم که طبیعتا واسه اون استاد ها بهونه اوردم . اون استاد ها الان فکر می کنند من ایرانم به یکیشون صحبت کردم گفت ترم بعد بیا اینجا و کلی هم ما رو تحویل گرفت. من با توجه به یکسری دلایل موجه میخوام جام رو عوض کنم. به این استادی که میخوام ترم بعد برم پیشش نگفتم که امریکام و اون داره برام آی-20 میفرسته به ایران. حالا تمام فشارهای روحی و عصبی واسه بچه ایی مثل من که هست بمونه. من نمیدونم با توجه به اینکه دانشجو هستم الان تو امریکا و sevis هم مشخصه برام زمان ترنسفر آی- 20 جدید رو ببرم به اداره مربوطه ایا مشکلی برام پیش نمیاد؟؟؟ این آی-20 جدید حتما یه شماره سویس جدید داره. چه کنم من دوستان؟؟

Junior Member

کل 11 صفحه رو خوندم ولی هنوز نمی دونم اگر ترنسفر کنم دانشگاه اول می تونه کلید کنه بگه شهریه ای که بورست کردیم رو پس بده یا نه؟؟؟ استاد چی من تونه بگه RA منو پس بده ؟؟؟ (منظورم راه های قانونی این ادعاست)

راستش من خودم ترانسفر کردم، یک ترم توی دانشگاهی که ای۲۰ داشتم بودم، بعدش برا ترم ۲ ترانسفر کردم، استادم با اینکه خیلی‌ گیر بود و از دستم خیلی‌ شاکی‌ بود فقط برام آرزوی موفقیت کرد، دانشگاه هم هیچی‌ راجع به شهریه نگفت، فقط اگه میخواین ترانسفر کنین،بهتره از اول ترم نری بگی‌، چون یهو استاد شاکی‌ می‌شه بورستو قطع می‌کنه، شهریه هم باید بدی... من حتا از اینترنشنال ستودنت آفیس هم پرسیدم و گفت نمیخواد هیچ چیزی پرداخت کنی‌ برای اون ترم که اینجا بودی؛-) موفق باشی‌، راستی‌ من از جهت قانونیشو نمیدونم، ولی‌ فکر نمیکنم کسی‌ این کارو بکنه؛-)

Junior Member

پیش فرض ترانسفر یا انصراف؟

ترانسفر یا انصراف؟

من دانشجوی ترم اول دکترا در یک دانشگاه آمریکایی‌ با رنک حدود 110-130 (طبق usnews)هستم. معدل این ترم من بهتر از B+ نخواهد شد بخصوص که این ترم من "RA" بودم و در "Graduate research" نمرهٔ B گرفتم. البته یه درس دیگه که اونم "Research" هست رو B میشم. می‌خواستم بدونم اگه من بخوام از یه دانشگاه دیگه پذیرش بگیرم با رنک بالاتر حدود ۳۰-۵۰، بهتره سوابق این دانشگاه رو توی فرم اپلیکیشن بنویسم یا کلا بیخیال سوابق این دانشگاه بشم و ترم بعد انصراف بدم. ننوشتن سوابق این دانشگاه در آینده برام مشکلی‌ ایجاد نمی‌کنه؟ چون توی بعضی‌ از فرمی اپلیکیشن تاکید شده که حتما بنویسید.
    درضمن، قانون انصراف چیه؟ مشکلی‌ در آینده ایجاد نمی‌کنه؟ می‌شه کسی‌ که "assistantship" داشته به راحتی‌ انصراف بده؟
    لطفا راهنمایی!

Senior Member emperial آواتار ها

من تا حالا نشنیدم کسی‌ انصراف بده. شاید بعد از انصراف موندن تو آمریکا مشکل باشه. تو این شرایط معمولا ترانسفر میکنن که در این صورت باید Graduate Course هارو هم عنوان کنی‌.

پیش فرض تعویض دانشگاه بعد از استفاده از RA

من میخوام بدونم میشه بعد از دو ترم استفاده از RA توی یکی از دانشگاه های امریکا انصراف داد و به دانشگاه دیگه رفت بدون این که پول این دو ترم رو پس بدم. ممنون میشم اگر زودتر جواب بدید چون خیلی حیاتیه. (زمینه کاری دانشگاه اول خیلی مزخرفه و نمیخوام ادامه بدم! اما پول هم ندارم که پسشون بدم)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial نمایش پست ها
    من تا حالا نشنیدم کسی‌ انصراف بده. شاید بعد از انصراف موندن تو آمریکا مشکل باشه. تو این شرایط معمولا ترانسفر میکنن که در این صورت باید Graduate Course هارو هم عنوان کنی‌.

ممنون که جواب دادی.
    اما هنوز سوال من پاسخ داده نشده. می‌تونم انصراف بدم یا نه؟ می‌تونم اطلاعات دانشگاه الان رو اصلا ننویسم و قید ترانسفر رو بزنم یا نه؟ فرض کنید مشکلی‌ از لحاظ ویزا هم برام پیش نمیاد.
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA, Finance, Malaysia

پیش فرض پاسخ : تعویض دانشگاه بعد از استفاده از RA

نقل قول نوشته اصلی توسط fmohaghegh نمایش پست ها
    من میخوام بدونم میشه بعد از دو ترم استفاده از RA توی یکی از دانشگاه های امریکا انصراف داد و به دانشگاه دیگه رفت بدون این که پول این دو ترم رو پس بدم. ممنون میشم اگر زودتر جواب بدید چون خیلی حیاتیه. (زمینه کاری دانشگاه اول خیلی مزخرفه و نمیخوام ادامه بدم! اما پول هم ندارم که پسشون بدم)
    سلام

این مطلب رو میتونید تو لینک زیر پیدا کنید و اطلاعات بیشتری کسب کنید:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...?t=591&page=12

در ضمن این تاپیک قبلا ایجاد شده دوست عزیز

پیروز باشید
    Vision without action is only a dream, action without vision is just passing time, Vision with Action can change the world.
    "Genius is one percent inspiration, ninety-nine percent perspiration."– Thomas Alva Edison

پیش فرض پاسخ : ترانسفر یا انصراف؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aminzz نمایش پست ها
    ترانسفر یا انصراف؟

من دانشجوی ترم اول دکترا در یک دانشگاه آمریکایی‌ با رنک حدود 110-130 (طبق usnews)هستم. معدل این ترم من بهتر از B+ نخواهد شد بخصوص که این ترم من "RA" بودم و در "Graduate research" نمرهٔ B گرفتم. البته یه درس دیگه که اونم "Research" هست رو B میشم. می‌خواستم بدونم اگه من بخوام از یه دانشگاه دیگه پذیرش بگیرم با رنک بالاتر حدود ۳۰-۵۰، بهتره سوابق این دانشگاه رو توی فرم اپلیکیشن بنویسم یا کلا بیخیال سوابق این دانشگاه بشم و ترم بعد انصراف بدم. ننوشتن سوابق این دانشگاه در آینده برام مشکلی‌ ایجاد نمی‌کنه؟ چون توی بعضی‌ از فرمی اپلیکیشن تاکید شده که حتما بنویسید.
    درضمن، قانون انصراف چیه؟ مشکلی‌ در آینده ایجاد نمی‌کنه؟ می‌شه کسی‌ که "assistantship" داشته به راحتی‌ انصراف بده؟
    لطفا راهنمایی!
    میتونی هیچی نگی در این مورد. مشکلی پیش نمیاد. و البته تا پذیرشت قطعی نشده انصراف نمیدی دیگه؟
    انصراف دادن هم هیچ مشکلی نداره، شما اگه نخواین جایی بمونین هیچکی مجبورتون نمیتونه بکنه بمونین، پس خیلی راحت میرین و انصراف میدین.

البته من تجربه ای ندارم. اینا چیزاییه که شنیدم از دوستان.
    Weallshouldknowthatweknownothing.
    وای