صفحه 13 از 99 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال یا transfer

سلام.
    من از دو تا دانشگاه امریکا برای PhD پذیرش دارم که یکیشون کمک هزینه میده. می خواستم بدونم میشه من دانشگاهی که پول نمی ده و رنکینگش بهتره رو به ترم بعد دیفر کنم و دانشگاه دوم رو از الان برم

پیش فرض پاسخ : انتقال یا transfer

سلام
    میخواستم ببینم موقعی که برای دانشگاه دوم اقدام میکنیم باید بگیم از اول که قصد ترانسفر داریم یا اپلای..؟ امکان داره این استادا باهم تماس بگیرن و یه موقع موضوع لو بره و استاد دانشگاه اول ناراحت بشه؟
    با توجه به اینکه دانشگاه دوم و اول از نظر جغرافیایی خیلی نزدیکند....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترانسفر دانشگاه در امريكا

سلام
    می خواستم ببینم میشه از دکترای 4 ساله NUS به آمریکا transfer کرد؟ و چقدر احتمال پذیرش گرفتن تو یه دانشگاه تاپ آمریکا وجود داره؟

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

سلام

من از دانشگاه Mississippi پذیرش و فاند دارم و این هفته دارم می رم قبرس برای مصاحبه. چند روز پیش هم از دانشگاه Clemson پذیرش گرفتم و اون استادی که در clemson با هاش در تماس بودم میگه که اگه واسه Fall 2010 برسم اونجا فاند داره اگر نه که می ره واسه Spring و فاند واسه اون موقع معلوم نیست (البته فکر کنم اون موقع هم فاند داره الان داره خالی می بنده)، خوب من هم برنامه ام اینه که الان با پذیرش اول برم ویزا و وقتی رسیم آمریکا از همون اول ترنسفر کنم که به Fall 2010 برسم، حالا به نظرتون به این استاد دومی چی بگم؟؟ راستش رو بگم یا اینکه اصلا به روی خودم هم نیارم که از جای دیگه الان پذیرش دارم. استاد دومی هم یک کم در جریان مسایل ایران هستش، مثلا به من گفتش که من شنیدم ایرانی ها ویزا گرفتنشون 6 ماه طول می کشه.

Junior Member

با سلام به همه دوستان.

من از دو تا دانشگاه تو آمریکا پذیرش برای دوره Master داشتم. فرم I-20 دانشگاه اول که بدون فاند بود به دستم رسید و من با اون از سفارت آمریکا در دبی وقت مصاحبه گرفتم. در این بین رئیس دپارتمان دانشگاه دوم بهم email زد که بهم Graduate Scholarship تعلق گرفته . منم که حدود 3 هفته تا تاریخ مصاحبه ام مونده بود, offer این دانشگاه دومی رو قبول کردم و اونها هم I-20 برام صادر کردند. من تصمیم گرفته بودم که با I-20 همین دانشگاه دوم که بهم Scholarship داده برم مصاحبه ولی متآسفانه در طی این 3 هفته این I-20 به دستم نرسید و من مجبور شدم با I-20 همون دانشگاه اول که بدون fund بود رفتم مصاحبه و ویزا گرفتم و الان منتظر clearance هستم. حالا سوال من اینه که من الان آیا میتونم این پذیرش با fund رو یک ترم defer کنم و برم به دانشگاه اول و برای ترم 2 به دانشگاه دوم transfer کنم؟!!! و سوال دیگه که داشتم اینه که به نظر شما من الان به این استاد email بزنم که من ویزا گرفتم و یک ترم defer کنید یا اینکه نگم ویزا گرفتم و یک ترم defer کنید؟!!!!

تو رو خدا یک هم فکری کنید, خیلی وقتم کمه!

پیشاپیش ممنون.

سلام. یه سوال دارم از دوستان. من چون فاندم در حال بررسیه و هنوز معلوم نیست، آیا میشه برای fall برم آمریکا ولی یک ترم دانشگاه نرم تا فاندم درست بشه؟ به نظرم یه قانونی هست که میگه شما تا 5 ماه میتونی away from classes باشی. این هم مرجع:
    http://travel.state.gov/visa/temp/types/types_2941.html
    نظز شما چیه؟ ممنون

Junior Member

Wink پاسخ : انتقال یا Transfer

سلام

من الآن ترم اول پی اچ دی تو یه دانشگاه رنک حدود 60 - 80 امریکا هستم و فاند کامل دارم در قالب TA

اما میخوام برای یه دانشگاه رنک بالاتر ترانسفر کنم، میخواستم بپرسم آیا تو رزومه ای که برای اساتید دانشگاه های دیگه میفرستم، بگم که مشغول تحصیل دکترا در فلان دانشگاه هستم و همچنین بعنوان TA هم در فلان درس در نظر گرفته شدم

اگه این کارو بکنم، آیا ممکنه که استادی که تو دانشگاه دومه، با دانشگاه اول تماس بگیره و موضوع را به اونا اطلاع بده؟ چون اینجوری دیگه خیلی ضایع میشه

ممنون از توجه شما

اين جوابي هست كه دفتر دانشجويان بين المللي دانشگاه آيوا در مورد ترانسفر دوره دكترا با RA به هنگام ورود به امريكا از اين دانشگاه داده
    The University of Iowa can transfer your SEVIS record to another school once you arrive in the U.S. and have reported to UI. We do, however, caution you that the Department of State may not look favorably on a student who gets a visa to attend one institution and then immediately changes to another institution. It can be seen as misrepresenting your situation and could jeopardize future visa applications.

We recommend that you strongly consider what your plans are before obtaining the visa.

دفتر تحصيلات تكميلي هم اين طوري گفته
    if you decide to enroll at a different school in the spring semester you will first need to report to The University of Iowa in person. You can then ask our Office of International Students and Scholars to transfer your SEVIS record to the other school. If you decide to stay for one semester you will need admission from the new school. You can then ask the Office of International Students and Scholars to transfer your SEVIS record to the other school.

Member
    رشته و دانشگاه
    University at Buffalo, Master of Architecture

با سلام دوستان،

من کل مطالب رو خوندم ولی یه چیزهایی برام مبهمه هنوز. من امسال از دو دانشگاه پذیرش داشتم که اولی دانشگاه با رنک بالا ولی هزینه تحصیل بیشتر نسبت به دومی بود و من بدلیل شرایطی برای دانشگاه دوم ویزا گرفتم و برای ترم بهار دارم می رم اون دانشگاه دوم، البته دانشگاه اول رو دیفر کردم به سال بعد که می شه پاییز 2011 تا اگر شرایط مالی ام درست شد برم دانشگاه بهتر(از هیچکدوم فاند و .. ندارم)، حالا این سوال ها رو دارم:
    1-اینکه من پذیرش یکی رو دیفر کردم و دارم یک ترم به اون یکی می رم که مسئله ای برای دیفرم ایجاد نمی کنه؟
    2-من IELTS ای که باهاش پذیرش گرفتم تا may 2011 اعتبار داره ولی در عین حال تا پاییز 2011 من یک ترم در دانشگاه انگلیسی زبان درس خوندم. بنطرتون باید باز امتحان زبان بدم؟
    3- با توجه به اینکه من از قبل پذیرش دانشگاه جدید رو گرفتم و دیفرش کردم ممکنه دانشگاه جدید نمرات این یک ترم در دانشگاه قبلی رو بخواد و اگه خیلی خوب نبود پذیرش رو پس بگیره؟ چنین چیزی اصلا ممکن هست؟

از راهنمایی دوستان خیلی ممنون می شم

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط maritra_sa نمایش پست ها
    با سلام دوستان،

من کل مطالب رو خوندم ولی یه چیزهایی برام مبهمه هنوز. من امسال از دو دانشگاه پذیرش داشتم که اولی دانشگاه با رنک بالا ولی هزینه تحصیل بیشتر نسبت به دومی بود و من بدلیل شرایطی برای دانشگاه دوم ویزا گرفتم و برای ترم بهار دارم می رم اون دانشگاه دوم، البته دانشگاه اول رو دیفر کردم به سال بعد که می شه پاییز 2011 تا اگر شرایط مالی ام درست شد برم دانشگاه بهتر(از هیچکدوم فاند و .. ندارم)، حالا این سوال ها رو دارم:
    1-اینکه من پذیرش یکی رو دیفر کردم و دارم یک ترم به اون یکی می رم که مسئله ای برای دیفرم ایجاد نمی کنه؟
    2-من IELTS ای که باهاش پذیرش گرفتم تا may 2011 اعتبار داره ولی در عین حال تا پاییز 2011 من یک ترم در دانشگاه انگلیسی زبان درس خوندم. بنطرتون باید باز امتحان زبان بدم؟
    3- با توجه به اینکه من از قبل پذیرش دانشگاه جدید رو گرفتم و دیفرش کردم ممکنه دانشگاه جدید نمرات این یک ترم در دانشگاه قبلی رو بخواد و اگه خیلی خوب نبود پذیرش رو پس بگیره؟ چنین چیزی اصلا ممکن هست؟

از راهنمایی دوستان خیلی ممنون می شم
    درود، در جواب سوال اول اینکه این کاری که شما انجام دادید خیلی از دوستان قدیمی انجام دادند و کار عادی حساب میشه، خود من هم الان شبیه همین وضعیت دارم. در جواب سوال دوم اینکه ترنسفر کردن شما صرفا کاری اداری است و آکادمیک نیست که نیازی به مدارک به روز باشد. و سوال اخر اینکه دانشگاه به دانشگاه فرق داره ولی اگر شما بخواهید ترنسفر را به عنوان دانشجوی دکتری انجام دهید میتوانید کارنامه ترم اول را ارائه کنید ولی این مسئله نیز فقط بین شما و Graduate school هست و نه دپارتمان. پس تاثیری روی کار شما ندارد.
    I am back to AA.