صفحه 15 از 99 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

پیش فرض پاسخ : ترانسفر دانشگاه در امريكا

خوب معلومه که پی اچ دی بهتره
    اینم سوال بود پرسیدی؟

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

بین دپارتمانهای یک دانشگاه میشه انتقالی صورت بگیره؟؟؟

Junior Member

بچه ها کسی در مورد ترانسفر از کالج به دانشگاه تجربه ای داره؟برای شروع دروه لیسانس 2 سال دروس عمومی رو در کالج با چند کورس ساده شروع کردن بعد از 2 سال هم ترنسفر شدن به یه دانشگاه معتبر؟اگه اطلاع8اتی دارنی میشه در این مورد راهنمایی کنین ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ferdowsi University, Mechanical Engineering

Hi. I have read all posts in this section of forum. I wonder it this is possible to change the institution before entering the united states. I received a full funded admission from a university and I have reserved an appointment for interview for June24 by its I-20.
    two days ago I was offered a full funded admission from a better university , but I was informed that they cannot issue me I-20 sooner than three weeks later.
    I wonder if it is possible to attend the interview with the first I-20 and then during the clearance process ask for change of school.
    Having read the posts, there were several suggestion to change school with out do the transfering ..
    one friend said that we can have an interview with the first I-20 and then at the pick up time show the second I-20.
    Another friend suggested to get a visa from the first university and go to the second school from the very begining of our arrival to the states and then do the corresponding with the first school
    I would be very grateful if you could express your opinion about the aforementioned options.
    Great thanks for your time and help in advance

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط e_sh2001 نمایش پست ها
    سلام
    شنیدم برای applyباید حتما" برای مرحله بالاتر اقدام کرد مثلا" اگه فوق هستی برای Phd اقدام کنی حالا اگه کسی از دو تا دانشگاه پذیرش داشته باشه یکی برای Phd یکی برای master با مدارک phd بره سفارت و برای دانشگاهی که برای phd پذیرش داره ویزا بگیره آیا وقتی رسید به امریکا می تونه بره اون دانشگاهی که برای master پذیرش داره یا نه؟آیا اگه اینکار رو بکنه مشکلی براش پیش می آد؟
    ممنون
    دوست عزیز تصمیم نهایی با دانشگاه هستش ، اونا تصمیم میگیرن چیکار کنن، بازی دانشگاه ها لیسانس دوم رو قبول میکنن ، اینو میگم چون خودم دارم لیسانسه دوم میخونم ، والی در ایران برای پسرای مثل من که سربازان میگن باید مدرک بالاتر بگیری ،جوابه سوالتون مثبت هستش، میتونین رسیدن امریکا دانشگاهتون رو آواز کنین البته با هماهنگی دانشگاهه مبدا و مقصد والی توی ایران اگر سرباز باشین در بازگشت مشکل خواهید داشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Never نمایش پست ها
    بچه ها کسی در مورد ترانسفر از کالج به دانشگاه تجربه ای داره؟برای شروع دروه لیسانس 2 سال دروس عمومی رو در کالج با چند کورس ساده شروع کردن بعد از 2 سال هم ترنسفر شدن به یه دانشگاه معتبر؟اگه اطلاع8اتی دارنی میشه در این مورد راهنمایی کنین ...
    چند امتحان از جمله زبان ریاضی و شیمی(بعضی جاها) میتونین بدین یکی دو درس بیفتین جلو باد حدوده ۶۰ واحد (دو سال میخونین )میگذارونین شامله دروس پایه و مقداری ادبیات تاریخ یا هنر که اکثرا انتخابی هستن (یعنی از بین چند واحد انتخاب میشن)باد اپلی میکنین و دانشگاهی که قبول میشین میتونین برین و از ادامه بخونین این سایت خیلی کمک میکنه ،اینجا خود دانشگاه ها با این سایت مشاوره میدن (واحد ها یی که باید تو کالج برای هر رشته توی دانشگاه مورد نظر بگذرونین )

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodil نمایش پست ها
    من یک دانشگاه رو به خاطر این‌که فاند نداد دیفر کردم، یعنی به پیش‌نهاد خود استاد که گفت دیفر کن شاید بعدا فاندش حل بشه این‌:ارو کردم. یه دانشگاه دیگه رو قبول کردم، مصاحبه سفارت هم رفتم. حالا اونی که دیفر کردم الان می‌گه فاندش جور شده اگه هنوز واسه پاییز میای. راهی داره الان که دانشگاهو عوض کنم یا این‌که باید بعدا ترنسفر کنم؟
    بهشون گفتم که واسه ویزا اقدام کردم. استادم با یه استاد ایرانی هم‌کاری می‌کنه که اونم پرسید که اگه کمکی ازمون برمی‌اد که ویزا رو زودتر بگیری بگو. نمی‌دونم شایدم فکر کردن من واسه دانشگاه اونا اقدام کردن برا ویزا.
    منم مشکل شمارو دارم... بهترین کار این هست به graduate office دانشگاه دوم میل بزنید و دقیقا توضیح بدید چه کار کردید و گرفتار شدید و الان میخواین برید اونجا و بهترین راه چی‌ هست

من بنا به دلایلی نمیتونم این کارو بکنم.. پس ممنون میشم نتیجه به من هم اطلاع بدید

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8816 نمایش پست ها
    منم مشکل شمارو دارم... بهترین کار این هست به graduate office دانشگاه دوم میل بزنید و دقیقا توضیح بدید چه کار کردید و گرفتار شدید و الان میخواین برید اونجا و بهترین راه چی‌ هست

من بنا به دلایلی نمیتونم این کارو بکنم.. پس ممنون میشم نتیجه به من هم اطلاع بدید
    من بهشون گفتم که به زودی ویزام آماده می‌شه و میام حضوری در این مورد صحبت می‌کنیم، نخواستم همون موقع بگم که آفر دانشگاه دیگه‌ای رو قبول کردم. ولی خب مشخصه که برای ویزای دانش‌جویی اقدام کردم. به طور ضمنی اینو گفتم.
    در واقع قصدم اینه که یه ترم برم دانشگاه اول و در عین حال با دانشگاه دوم هم در ارتباط باشم، بعد اگه خواستم و اگه بشه ترنسفر کنم. نمی‌دونم هم‌چین چیزی می‌شه یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodil نمایش پست ها
    من بهشون گفتم که به زودی ویزام آماده می‌شه و میام حضوری در این مورد صحبت می‌کنیم، نخواستم همون موقع بگم که آفر دانشگاه دیگه‌ای رو قبول کردم. ولی خب مشخصه که برای ویزای دانش‌جویی اقدام کردم. به طور ضمنی اینو گفتم.
    در واقع قصدم اینه که یه ترم برم دانشگاه اول و در عین حال با دانشگاه دوم هم در ارتباط باشم، بعد اگه خواستم و اگه بشه ترنسفر کنم. نمی‌دونم هم‌چین چیزی می‌شه یا نه.
    با دانشگاهی که براش واسه ویزا اقدام کردید صحبت نکنید!

به اون دانشگاه که جدیدا استاد پولش جور شده صحبت کنید و بپرسید بهترین راه چی‌ هست...ok؟

دلیلی‌ نداره با دانشگاهی که هنوز براش کاری نکردید صادق نباشید.. چون چیزی ندارید از دست بدید!