صفحه 16 از 99 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodil نمایش پست ها
    من بهشون گفتم که به زودی ویزام آماده می‌شه و میام حضوری در این مورد صحبت می‌کنیم، نخواستم همون موقع بگم که آفر دانشگاه دیگه‌ای رو قبول کردم. ولی خب مشخصه که برای ویزای دانش‌جویی اقدام کردم. به طور ضمنی اینو گفتم.
    در واقع قصدم اینه که یه ترم برم دانشگاه اول و در عین حال با دانشگاه دوم هم در ارتباط باشم، بعد اگه خواستم و اگه بشه ترنسفر کنم. نمی‌دونم هم‌چین چیزی می‌شه یا نه.
    دانشگاهی که قبول کردید سوپروایزر و فاندینگ دارید؟ اگر اینطوره این بدترین کاره که یک ترم برید و بعد ترانسفر کنید. اگر نمیخواهید بمونید از همین اول باید بهشون بگید.

دوستی داشتم که استاد یکی از دانشگاههای متوسط کاناداست و میگفت یک دانشجوی ایرانی تز دکتراشو رو با یکی از همکارانش شروع کرده بود (با فول فاند) و بعد از یکسال انصراف داده بود و پریده بود به یک دانشگاه معتبرتر. استادش که اتفاقا خیلی آدم معتبری هم هست بقدری از کارش ناراحت شده بود که نامه نوشته بود به دانشکده و سوپروایزر دانشگاه دوم و خواسته بود که پذیرش این دانشجو رو کنسل کنند. نمیدونم حالا کار به کجا رسید یا نه ولی حداقلش اینه که این دانشجو دیگه اعتبار حرفه ای اش رو کلا از دست داده. فکر نکرده حالا اگر فردا مقاله اش بیفته زیر دست این استاد اولی برای داوری یا بهر حال با اون در کنفرانسی یا جایی روبرو بشه چی داره بگه؟!!

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دانشگاهی که قبول کردید سوپروایزر و فاندینگ دارید؟ اگر اینطوره این بدترین کاره که یک ترم برید و بعد ترانسفر کنید. اگر نمیخواهید بمونید از همین اول باید بهشون بگید.

دوستی داشتم که استاد یکی از دانشگاههای متوسط کاناداست و میگفت یک دانشجوی ایرانی تز دکتراشو رو با یکی از همکارانش شروع کرده بود (با فول فاند) و بعد از یکسال انصراف داده بود و پریده بود به یک دانشگاه معتبرتر. استادش که اتفاقا خیلی آدم معتبری هم هست بقدری از کارش ناراحت شده بود که نامه نوشته بود به دانشکده و سوپروایزر دانشگاه دوم و خواسته بود که پذیرش این دانشجو رو کنسل کنند. نمیدونم حالا کار به کجا رسید یا نه ولی حداقلش اینه که این دانشجو دیگه اعتبار حرفه ای اش رو کلا از دست داده. فکر نکرده حالا اگر فردا مقاله اش بیفته زیر دست این استاد اولی برای داوری یا بهر حال با اون در کنفرانسی یا جایی روبرو بشه چی داره بگه؟!!
    بله. واسه همینه که کار سخت شده. البته سوپروایزر من به طور موقتی مشخص شده، و باید بعدا تعیین کنم. چون قبلا با استادی صحبت نکرده بودم.
    به هر حال کلاسای من 22 آگوست شروع می‌شه. یعنی این‌که باید دانشگاه دوم قبل از اون تمام کارها رو انجام داده باشه. البته وقتی گفتم که میام و حضوری صحبت می‌کنیم، استقبال کردن و واسه همین پرسیدن که چه‌قدر طول می‌کشه. فکر می‌کنم حضوری دیگه دیر می‌شه و زودتر باید تکلیف رو روشن کرد.

رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8816 نمایش پست ها
    با دانشگاهی که براش واسه ویزا اقدام کردید صحبت نکنید!

به اون دانشگاه که جدیدا استاد پولش جور شده صحبت کنید و بپرسید بهترین راه چی‌ هست...ok؟

دلیلی‌ نداره با دانشگاهی که هنوز براش کاری نکردید صادق نباشید.. چون چیزی ندارید از دست بدید!
    می‌خوام بدونم کلا دانشگاه جدید متوجه بالاخره متوجه می‌شه که من یه دانشگاه دیگه رو دارم رد می‌کنم، می‌شه کلا هیچی در مورد قبلیه نگفت؟

رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط سمن نمایش پست ها
    چون خیلی ها پیغام شخصی گذاشتند، من اینجا میگم که همه استفاده کنند!
    من دو تا I-20 داشتم ، با I-20 دانشگاه بهتر ویزا گرفتم و اومدم امریکا! اما مستقیم رفتم یه شهره دیگه! نه شهری که ازش I-20 داشتم! هیچ مشکلی هم پیش نیومد! رفتم دانشگاهی که میخواستم برم و بهش گفتم من میخوام ترانسفر کنم و اونا همه کارا مو کردند تنها کاری که کردم این بود که زنگ زدم دانشگاه اول تا تایید کنم ترانسفرم رو! بقیه کارها رو خودشون کردند و بهم I-20 جدید دادند. هیچ مشکلی هم پیش نیومد! به من هم گفتند که این چیزه عجیبی نیست خیلی ها این کار رو میکنند.
    فقط تنها چیزی که باید دقت کنید تاریخ ورود که حتما 30 روز قبل از دانشگاهی باشه که میخواید برید
    30 روز قبل از دانشگاهی که می‌خواید برید؟ منم می‌خوام این کارو بکنم. اما تاریخ روی I-20 شانزده آگوسته، تاریخ شروع ترم دانشگاه جدید رو نمی‌دونم ولی در هر صورت نمی‌تونم 30 روز قبلش اون‌جا باشم. جریان این 30 روز چیه؟ چرا؟
    الان که اون لینک رو نگاه کردم، این‌طور برداشت کردم که تاریخ ورود دانشگاه جدید حداکثر 30 روز بعد از دانشگاه کنونی باشه. این‌طور نیست؟
    ویرایش توسط daffodil : July 4th, 2011 در ساعت 10:57 PM

سلام
    من الان یکساله که تو آمریکا یه جایی درس میخونم. الان میخوام برم یه دانشگاه دیگه تو یه ایالت دیگه. پذیرش هم گرفتم از دانشگاهی که میخوام ترنسفر بشم بهش. سوالم اینه که من باید I-20 بگیرم از این دانشگاه جدیده یا نه؟ چون توی پکیج پذیرشی که برام فرستادن همه چی پیدا میشه غیر از I-20 . اینم بگم که من پارسال از این دانشگاه پذیرش و I-20 گرفتم، ولی خر شدم و رفتم اینجایی که یکسالم رو تلف کردم. یکی لطفا بگه من چیکا باس بکنم. در ضمن هنوز از اینجایی که تا حالا بودم رسما انصراف ندادم. ممنون
    Iraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan

سلام، یه سوال:
    من واسه پاییز 2011 از یه دانشگاه پذیرش بدون فاند دارم، و الان هم ویزام رو پیکاب کردم، حالا من میخوام با همین ویزا برم آمریکا، اما وقتی رسیدم اونجا ترم اول رو مرخصی بگیرم یعنی در واقع واسه ترم بهار دیفر کنم، اما میخوام از پاییز تا بهار تو آمریکا باشم(بنا به دلایل شخصی) بعد واسه ترم بهار شروع به تحصیل کنم حالا میخوام بدونم این کار شدنی هست یا نه. اگه راهی به ذهنتون میرسه بگید ممنون میشم.

درخواست کمک فوری
    دوستان من یک پذیرش از یه دانشگاهی برای دکتری دارم و ویزا هم گرفتم و برای یکشنبه آینده (7 اگوست) بلیط دارم و دارم میرم. حالا امشب زد و یک پذیرش بهتر از یک دانشگاه که برای من اولویت داره گرفتم. راستش می خوام ببینم اگه بخوام ترنسفر کنم شدنیه یا نه؟ و اگه اره چی کار باید بکنم؟ الان به دانشگاه جدیدی که ذیشب افر گرفتم بگم که اوضاعم اینطوریه؟ لطفا هر چه سریعتر کمک و راهنمایی کنید.
    ممنون
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight

Junior Member EbliiS آواتار ها

سلام دوستان،

من برای فال 2012 پذیرش دارم ولی به یک سری علت ها میخوام که به آمریکا برم ولی این ترم را مرخصی بگیرم و از ترم بعد هم ترنسفر کنم به یک دانشگاه دیگه.

شما قوانین مرخصی گرفتن تحصیلی را در دانشگاه های آمریکا میدونید (البته من میدونم مرخصی medical میدن ولی کل ترم را نمیدونم) و آیا اینکه از لحاظ immigration به مشکل نمیخورم اگه اینکارو کنم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام دوستان..من الان دارم مستر میخونم و این ترم اولم هست..میخوام ترم بعد ترنسفر کنم به یک دانشگاه دیگه..از لجاظ قوانین مهاجرتی و در رابطه با ویزام چه کارهای باید انجام بدم و ایا باید دوباره SEVIS پرداحت کنم؟
    ممنون میشم راهمایی کنید.

دوستان کسی اطلاعی نداره؟