صفحه 19 از 99 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

بچه ها سئوال من رو از اون جایی که ظاهرا این جا دیر به دیر جواب می دن ، اگه ممکنه به صورت پ.خ بدید
    من الان دارم برای فال می رم UNCC و اونجا اگه خواستم transfer کنم به یک جای بهتر ، آیا کل هزینه های tuition waiver رو ازم می گیرن یا نه ؟ چون اگه نگیرن دارم جدی به transfer به یک دانشگاه بهتر فکر می کنم
    واقعا که!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsharif نمایش پست ها
    بچه ها سئوال من رو از اون جایی که ظاهرا این جا دیر به دیر جواب می دن ، اگه ممکنه به صورت پ.خ بدید
    من الان دارم برای فال می رم UNCC و اونجا اگه خواستم transfer کنم به یک جای بهتر ، آیا کل هزینه های tuition waiver رو ازم می گیرن یا نه ؟ چون اگه نگیرن دارم جدی به transfer به یک دانشگاه بهتر فکر می کنم
    یه احتمال خوبی هست که بگیرن ازتون. دانشگاهی که هستید باید release کنه شمارو برای اینکه بتونید ترنسفر کنید. پس باید طبق قوانینش عمل کنید. برای من توی یکی از آفر لتر هام نوشته بود شما به عنوان گیرنده اسکالر شیپ نمی تونید به پروگرم یا دانشگاه دیگه ای ترنسفر کنید. در ضمن من نمی خوام قضاوت کنم ولی این کاری که می خواید بکنید خیلی کار خوبی نیست و نظر اساتید اون دانشگاه رو به هم دانشگاهیای شما و به اپلیکنت های ایرانی منفی می کنه. خوب از اول یه جای بهتر اپلای می کردید! یادمه که یه جا خوندم یکی از دانشگاه های خوب آمریکا توی یکی از دپارتمان هاش دیگه به هندی ها پذیرش نمی ده روی این حساب که سه نفر هندی phd شون رو نصف کاره ول کردن و بعد از مستر رفتن سر کار.

این لینک رو هم که دوستان جلوتر گذاشته بودن ببینید.. It's a treasure trove of information on F1 transfer regulations !
    http://www.ice.gov/sevis/f_1_transfe...#_Toc174419528
    ویرایش توسط x_farhad : May 6th, 2012 در ساعت 01:49 AM

Junior Member mehdi_eng60 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي مكانيك

این دقیقا کاریه که باعث سخت تر شدن پذیرش دانشجوهای ایرانی در آینده در دانشگاه شما میشه. نمونه عملی این موضوع رو من توی دانشگاه Akron سراغ دارم. استادی که دانشجوی ایرانیش اینکار رو انجام داده و دیگه به ایمیل ایرانی ها جواب نمیده.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsharif نمایش پست ها
    نه نمی گیرن دوست عزیز مگر اینکه به صراحت در Offer letter که بهتون دادن ذکر کرده باشند که من خودم یه همچین چیزی ندیدم. و تعجب کردم که دوستمون گفته که توی آفر من گفتن که نمی تونی ترنسفر کنی. طبق قوانین خود امریکا ترنسفر حق دانشجو هستش و شما هر زمان که بخواهید می تونید ترنسفر کنید.
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آبياري-دانشگاه تهران

من یه سوال ساده دارم. من قصد دارم با I20 که دارم برای ویزا اقدام کنم و برم اما در همین حال یک افر خوبی از یک استاد از یک دانشگاه دیگه داشتم که هنوز هیچیش معلوم نیست به نظرتون درسته به این استاد بگم از جای دیگه پذیرش دارم یا باید صبر کنم قطعی بشه همه چیز بعدش بگم. یا کن بهش نگم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hmr نمایش پست ها
    من یه سوال ساده دارم. من قصد دارم با I20 که دارم برای ویزا اقدام کنم و برم اما در همین حال یک افر خوبی از یک استاد از یک دانشگاه دیگه داشتم که هنوز هیچیش معلوم نیست به نظرتون درسته به این استاد بگم از جای دیگه پذیرش دارم یا باید صبر کنم قطعی بشه همه چیز بعدش بگم. یا کن بهش نگم؟
    دوست عزیز
    وقتی چیزی قطعی نیست به هیچ وجه نیازی نیست که بگی. اینطوری این اول کاری رابطه ات رو با استاد خراب می کنی در حالی که ممکنه مجبور بشی که بمونی همون جا.
    موفق باشی

شما می دونید اگه شما یه آفر با فاند رو از یک دانشگاه قبول کنید و بعدا نرید اون دانشگاه واسش مشکلی پیش میاد یا نه! آخه در این تاپیکhttp://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D8%B1%D8%AA
    یکی گفته که دانشگاه بهش گفته:
    . The issue is that there is an agreement between universities
    in the US where we dont make financial offers when the student has already
    accepted a financial offer from another university. For this reason it is
    not possible to move forward.
    حالا یعنی مثلا اگه بره یه دانشگاهی که از اول بهش فاند نداده، بعدا هم بهش فاند نمی ده چون قبلا یه آفر با فاند رو قبول کرده؟
    مگه اینها می فهمن کلا یه نفر چند تا I-20 داره و واسش ثبت شده؟

لطفا اگر اطلاعاتی در این مورد دارید در اختیار بزارید مساله حیاتیه. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mojgan_az نمایش پست ها
    شما می دونید اگه شما یه آفر با فاند رو از یک دانشگاه قبول کنید و بعدا نرید اون دانشگاه واسش مشکلی پیش میاد یا نه! آخه در این تاپیکhttp://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D8%B1%D8%AA
    یکی گفته که دانشگاه بهش گفته:
    . The issue is that there is an agreement between universities
    in the US where we dont make financial offers when the student has already
    accepted a financial offer from another university. For this reason it is
    not possible to move forward.
    حالا یعنی مثلا اگه بره یه دانشگاهی که از اول بهش فاند نداده، بعدا هم بهش فاند نمی ده چون قبلا یه آفر با فاند رو قبول کرده؟
    مگه اینها می فهمن کلا یه نفر چند تا I-20 داره و واسش ثبت شده؟

لطفا اگر اطلاعاتی در این مورد دارید در اختیار بزارید مساله حیاتیه. ممنون
    نه دوست عزیز. پس در اینحالت که کلا ترنسفری اتفاق نمی افته. ترنسفر یعنی همین یعنی وقتی آفری رو قبول کردی (حالا چه اونجا مشغول تحصیل شدی یا نه) و می خواهی بری جای دیگه ای درس بخونی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Stats نمایش پست ها
    سلام
    براي انتقال تاثيري نداره اما تا جايي كه مي‌دونم فقط ممكن هست اگه به دانشگاه دوم بگيد كه در امريكا هستيد ممكن هست به جاي فرم I-20 فقط فرم Transfer-in Recommendation Form براتون صادر كنند و پس از پايان Transfer-out و انتقال SEVIS info براي شما I-20 جديد صادر كنند. من به دانشگاه دوم گفتم برام به ايران بفرستن. در هر صورت تاثيري نخواهد داشت.

Best
    سلام دوستان
    من يه سوال دارم واقعا ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد.
    من از سه تا دانشگاه پذيرش دارم براي fall 2012 كه از هر سه تا تقاضاي I-20 كردم و برام I-20 اومده، جند روز قبل براي مصاحبه رفتم كه يكي از اين دانشگاه ها رو انتخاب كردم و البته الان در مرحله clearance هستم. من فاند ندارم و امكان داره كه تو دو تا از اين دانشگاه ها RA بگيرم( هنوز استاد جواب قطعي بهم نداده) كه يكيش KSU هست كه با I-20 اون رفتم سفارت و يكي ديگه MTU، حالا اگه من تونستم از MTU , ريسرچ اسيستنت شيپ بگيرم به نظرتون بايد چي كار كنم؟ بايد يك ترم تو KSU بمونم بعد ترانسفر كنم به MTU يا اين كه به محض ورود به آمريكا مي تونم برم MTU?
    من هنوز به استادم تو MTU نگفتم كه با I-20 يه جاي ديگه ويزا گرفتم ، ميخوام ببينم من ميتونم پذيرشم رو از MTU ديفر كنم واسه spring و ترم پاييز رو برم KSU و بعد بدون مراحل ترانسفر برم MTU؟
    مي دونم خيلي MTU و KSU به كار بردم تو اين پست ولي واقعا نميدونستم چه طوري توضيح بدم!!!!!!!!!!
    لطفا اگه كسي مي تونه منو راهنمايي كنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط pasargad64 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من يه سوال دارم واقعا ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد.
    من از سه تا دانشگاه پذيرش دارم براي fall 2012 كه از هر سه تا تقاضاي I-20 كردم و برام I-20 اومده، جند روز قبل براي مصاحبه رفتم كه يكي از اين دانشگاه ها رو انتخاب كردم و البته الان در مرحله clearance هستم. من فاند ندارم و امكان داره كه تو دو تا از اين دانشگاه ها RA بگيرم( هنوز استاد جواب قطعي بهم نداده) كه يكيش KSU هست كه با I-20 اون رفتم سفارت و يكي ديگه MTU، حالا اگه من تونستم از MTU , ريسرچ اسيستنت شيپ بگيرم به نظرتون بايد چي كار كنم؟ بايد يك ترم تو KSU بمونم بعد ترانسفر كنم به MTU يا اين كه به محض ورود به آمريكا مي تونم برم MTU?
    من هنوز به استادم تو MTU نگفتم كه با I-20 يه جاي ديگه ويزا گرفتم ، ميخوام ببينم من ميتونم پذيرشم رو از MTU ديفر كنم واسه spring و ترم پاييز رو برم KSU و بعد بدون مراحل ترانسفر برم MTU؟
    مي دونم خيلي MTU و KSU به كار بردم تو اين پست ولي واقعا نميدونستم چه طوري توضيح بدم!!!!!!!!!!
    لطفا اگه كسي مي تونه منو راهنمايي كنه.
    شما با قبول کردن پذیرش از این دو دانشگاه کار بسیار اشتباهی کردید و باعـ میشید دید اونها به دانشجو های ایرانی خراب بشه
    فقط به فکر خودتون نباشید به فکر اونایی که سال بعد هم میخوان پذیرش بگیرن باشید