صفحه 2 از 99 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترانسفر دانشگاه در امريكا

سلام

آیا کسی هست که در آمریکا دانشگاه را عوض کرده باشه؟ من سوالم اینه که دانشگاه مبدا چه زمانی باید متوجه بشه؟ اگر بفهمند مشکلی ایجاد نمی شه؟ امکان داره که از دانشگاه مقصد با دانشگاه قبلی تماس بگیرند؟ در مورد دلیل عوض کردن دانشگاه چی باید گفت؟

ممنون

من این مشکل را دارم خیلی دنبالش بودم به این نتیجه رسیدم که اونجا هیچ چیز زوری نیست .کسی نمیتونه زورت کنه که اینجا باید درس بخونی ..بعضی دانشگاها میشه همون ترم اول ترنسفر کرد.من یک نفر را عملا دیدم یک نفرام دانشگاش بهش گفته میشه .گر چه بعضی ها به ترم دوم میکشه ولی این کار ترنسفر زمان بر یعنی زودتر باید بری.1 ماه قبل
    دانشگاه اول نگذار بفهمه تا بعد از ورودت که میره inernaional office .
    میگی میخوای ترنسفر کنی .حالا چرا؟؟ چون ممکنه لج کنند I-20 باطل کنند این کار کم اتفاق میفته ولی تا I-20 جدید برات صادر نکردند دست به عصا جلوشون باش .چون وقت گذاشتن برای دانشجویی که می خواد بره برای اونا کار بیهوده ای

The truth of my life:I`m only looking for you

فروم خیلی اطلاعاتش در مورد ترنسفر کمه .اگه سوالتون عمومیه اگه اینجا مطرح بشه بهتره .مفیده برای آیندگان .اما من برای اینکه فکر میکنم شرایطتون خاصه و نمیشه اینجا مطرح کنید .ادرس ایمیلما گذاشتم پیغام خصوصیتون .خواهشا پینگلیش ننویسید اصلا نمیفهمم ..خودمام بهم اجازه نمیدند با دانشگاه مبدا حرف بزنم چون اتفافه دیگه ما بعد از ورود چک میشیم و به i-20

اونا احتیاج داریم اگه به امید خدا من با مشکلی مواجه نشدم سعی میکنم در اینده راجع مراحل ترنسفر و ..بنویسم .
    The truth of my life:I`m only looking for you

Junior Member

پیش فرض Please attend: پذيرش زن وشوهر از دو دانشگاه مختلف و امكان Transfer،

با سلام

من و همسرم از دو دانشگاه متفاوت در آمريكا براي 2008 Fall پذيرش گرفته ايم. وضعيت ما طوري است كه تصميم گري برايمان بسيار دشوار است و شديدا به هم‌فكري و كمك شما عزيزان نيازمند هستيم. خوشحال مي‌شويم نظرات شما را در مورد شرايط خودمان و پاسخ شما به سوالات زير بدانيم:
    * چه‌قدر امكان دارد كه يكي از ما بتوانيم به دانشگاه نفر دوم در آمريكا Transfer كنيم؟ آيا با توجه به اين‌كه ما زن و شوهريم قانوني وجود دارد كه اين مساله را براي ما تضمين كند؟ اگر نه اين مساله كمكي به تسهيل فرايند Transfer ما خواهد كرد؟
    لازم است بدانيد در آمريكا براي Fall 2008 از دانشگاه يكديگر reject شده‌ايم.

با تشكر از راهنمايي و هم‌فكري شما

پیش فرض پاسخ : Please attend: پذيرش زن وشوهر از دو دانشگاه مختلف و امكان Transfer،

من خیلی راجع به transferنمی دونم ولی فکر کنم از ایران هم شانستون رو امتحان کنید بد نباشه. هر کدوم به دانشگاهتون میل بزنید و مشکلتون رو بگین . شاید تاثیر داشته باشه. به احتمال زیاد دختر هادر این جور موارد موفق تر هستند. یعنی اگه دختر بگه که بدون همسرم سخته بیام احتمال درست شدن قضیه بیشتره .

پیش فرض پاسخ : Please attend: پذيرش زن وشوهر از دو دانشگاه مختلف و امكان Transfer،

Dear Friends
    I wonder if you know any thing about transfer from a US university to the other (the same case like nasima talked about) ? inform us about any previous experiences...
    Regards

من فکر میکنم بستگی به شرایطتون داره..دوست دوست من استنفورد درس می خوند و اونجا خیلی ازش راضی بودن و دانشجوی خیلی خوبی بودش. خانمش میشیگان بود. بعد از یکسال این اقا گفت که دوری از خانمش براش سخته و میخواد بره میشیگان و در نهایت با کمک استادش همسرش رو برد استنفورد.

Senior Member

منم يکي ديگه رو ميشناسم که دانشگاهاشون در شهرهاي مختلف ولي نزديک بود. بعد از 1 سال خانم داره transfer ميکنه به دانشگاهي که در شهر تحصيل آقا هست. (البته نه همون دانشگاه، بلکه شهر)
    اينکه اين مساله تاثير بگذاره رو نميدونم! شايد وقتي برين ،بتونين بصورت حضوري اساتيد دانشگاهاي همو ببينين و به نظر من اونجوري تاثيرش بيشتر از حالتيه که ماها به استادا email زديم.

NVD
    Guest

سلام بر دوستان

کسی از دوستان هست که بعد از رفتن به US دانشگاه عوض کرده باشه؟ چند ترم باید دانشگاه اولیه موند؟ آیاحداقل تعداد واحد برای تغییر دانشگاه وجود داره؟ اگر کسی اطلاعات دقیق و کاملی داره ممنون میشم جواب بده

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

سوال من هم هست. لطفا افرادی که اطلاعات کاملی دارند راهنمایی کنند و به نظرتون چند درصد امکان پذیر هستش که از یک دانشگاه رنک متوسط به رنک بالا transfer کرد بعد از گذراندن یک ترم M.S ؟

حالا چه با فاند و چه بدون فاند بودن دانشگاه هدف.
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison