صفحه 24 از 99 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط Stats نمایش پست ها
    قانون انتقال از دانشگاه اول (ثبت شده در ویزای امریکا) به دانشگاه دوم در ابتدای ورود به ایالات متحده (بدون ثبت نانم در دانشگاه اول):

2.4. A new initial F-1 student wants to transfer to another school and asks, “What do I need to do?”

The student must report to your school by the program start date listed on his or her Form I-20. Reporting does not have to be in person, it may be via e-mail, telephone, and/or fax.
    As with any other F-1 transfer, the student must provide written verification of his or her acceptance at another SEVP-certified school.
    If the student has been accepted by another SEVP-certified school with a program start date that is within 30 days of the student’s initial admission into the United States, you must transfer the student’s SEVIS record. Follow the directions below for transferring an Initial record.
    If the student does not have a program start date at the transfer-in school that is within 30 days of his or her initial admission into the United States, the student may do one of the following:

• Enroll for a full course of study at your school. Once the student’s record is Active, he or she may request a transfer following the procedures above.
    • Withdraw his or her acceptance to your school, leave the United States, and obtain a new Form I-20 from the school they wish to attend. After exiting the U.S., they will have to pay the SEVIS I-901 Fee. The student must exit the United States within 15 days. Since the student entered the United States, and reported to your school, you must make the record Active and then terminate it for Authorized Early Withdrawal. Use this option only if you know the student plans to leave the United States.

If the student does not choose one of the options above and fails to enroll for classes, terminate the student’s SEVIS record for Failure to Enroll. The student may then ask to have his or her Terminated record transferred.

لینک:
    http://www.ice.gov/sevis/f_1_transfe...#_Toc174419531
    ممنون
    پس این قانون به صراحت میگه که میشه ترم اول ترنسفر کرد و مستقیم رفت دانشگاه دوم و حتی نیاز نیست به دانشگاه اول حضوری مراجعه کرد برای کارهای ترنسفر!
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

Does a new initial student have to report in person in order to transfer to another school?

No. The school can transfer the record based upon phone, fax, mail, or e-mail notification. If the notification is by phone, you will need to have the student fax or e-mail the student’s acceptance to the new school and a copy of both sides of the student’s Form I-94 so you can verify the date of entry

http://www.ice.gov/sevis/f_1_transfe...#_Toc174419542
    سفرنامه عشق آباد

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

من از International Office دانشگاه دومم پرسیدم گفت می تونی ترم اول ترنسفر کنی:

Upon entering the United States you should be in touch (call and email) with your International Student Office at your first university and ask them to transfer your SEVIS I-20 record to our university
    سفرنامه عشق آباد

Junior Member

سلام دوستان. من امسال شروع به تحصیل در رشته داروسازی میکنم. ایا بعد از گذروندن چند ترم و شرکت در ازمون pcat
    . میتونم به دانشگاه های امریکا انتقالی بگیرم؟

Junior Member

Hi Everyone
    I have a question, please answer me if you've had the experience. I've just started my phd degree in Canada, but I made my mind and I wanna apply for the u.s for the next year. Do you know if I have to let the institution that I'm gonna apply to, in the u.s, that I’m currently a phd student in Canada? Considering the fact that I won’t have any marks or grade from my current institution in Canada by the time of applying, as I said I’ve just started my program.
    Thanks for your help

Member AmirCS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford

دوستان من ترنسفر کردم - مقطع دکتری پیوسته بودم الان هم همان مقطع هستم.
    آیا وزارت علوم این امکان را برای دانشجویان ترنسفری در نظر می گیره تا مدارکشون را آپدیت کنن؟ انچه که من خاطرم هست اینه که فقط تغییر مقطع را قبول می کنن.

اگر اطلاعاتی در این زمینه دارین ممنون می شم به اشتراک بذارید.
    When you first dont succeed, google- google again
    AmirCS

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    از نظر قانونی مشکلی براتون پیش نمیاد ولی کار غیر اخلاقی است و در نهایت بعدها اگر کارتون با استاد قبلی تون بیفته (مثلا ریویو مقاله ها و گرنت هاتون یا استخدام آتی و غیره) نظر منفی اش نسبت به شما بی اثر نخواهد بود.
    بعید می دونم مثلا اگر شما از رنک حدود 300 بتونید با جی ار ای خوب جدید به رنک زیر 100 برسید قابل مقایسه باشه با ریویو مقالات و...!! آمریکا یک قاره است و کار آدم لنگ یک نفر نمی مونه! خب وقتی من مثلا چند ماه می خونم که بتونم دانشگاه بهتری با جی ار ای بهتر پذیرفته بشم ولی هیچ تضمینی نیست که بتونم فاندی بگیرم مثلا پذیرش از یک دانشگاه متوسط یا نسبتا خوب رو رد کنم به امید اینکه از دانشگاه دیگری شاید سال بعد پذیرش با فاند بگیرم؟
    ویرایش توسط shahrouz : August 24th, 2012 در ساعت 03:55 AM
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

سلام
    من در ایران MS گرفتم و بعد از یک دانشگاه رنک حدود 500 آمریکا برای PhD مستقیم پذیرش با فاند TA گرفتم
    میخوام transfer کنم برم یک جای دیگه (با رنک بهتر اگر شد).
    به نظر شما بهتره که یک سال بمونم بعد برای phd برم دانشگاه دیگه؟ یا برای Spring 2013 هم میشه برم جای دیگه؟
    سوال دیگه اینکه آیا باید دوباره TOEFL بدم؟ (نمره های قبلیم
    expire شدن
    )
    اگر من در دانشگاه مقصد استادی رو پیدا کنم که قبول کنه منو بگیره و فاند بهم بده آیا باز هم باید به حالت عادی apply کنم و recom بگیرم؟
    مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط STAR_HEAVEN نمایش پست ها
    سلام
    من در ایران MS گرفتم و بعد از یک دانشگاه رنک حدود 500 آمریکا برای PhD مستقیم پذیرش با فاند TA گرفتم
    میخوام transfer کنم برم یک جای دیگه (با رنک بهتر اگر شد).
    به نظر شما بهتره که یک سال بمونم بعد برای phd برم دانشگاه دیگه؟ یا برای Spring 2013 هم میشه برم جای دیگه؟
    سوال دیگه اینکه آیا باید دوباره TOEFL بدم؟ (نمره های قبلیم
    expire شدن
    )
    اگر من در دانشگاه مقصد استادی رو پیدا کنم که قبول کنه منو بگیره و فاند بهم بده آیا باز هم باید به حالت عادی apply کنم و recom بگیرم؟
    مرسی
    سلام
    اگر از دانشگاه مقصد پذیرش داشته باشی بلافاصله بعد از ورود به آمریکا میتونید ترنسفر کنید. صحبت کنید شاید تافل فبلی رو قبول کنن.

من میخواستم تجربه ام رو اینجا بگم که شاید مورد استفاده دوستان قرار بگیره
    من از دانشگاه A پذیرش بدون فاند داشتم و با همون برای ویزا اقدام کردم
    روزی که جواب ویزام اومد، همزمان نامه پذیرشم از دانشگاه B که با فاند هم بود اومد!!!
    تصمیم گرفتم که مستقیم برم دانشگاه B
    وقتی وارد خاک آمریکا شدیم، توی فرودگاه نیویورک نه وسایلمونو گشتن نه پلیس ازمون پرسید که چرا مقصدتون با اونی که توی پاسپورتتون و آی 20 هست یکی نیست؟؟؟ خیلی راحت بود!(ما آماده بودیم که اگه همیچین سوالی پرسید بگیم میخوایم بریم دوستامونو ببینیم و بعد بریم مقصد نهایی که دانشگاه A اونجاست، حتی شماره تلفن و آدرس یکی از دانشجوهای ایرانی دانشگاه B رو هم گرفته بودیم)
    وقتی اومدم بلافاصله کارای ترانسفر رو شروع کردم...اولین کاری که کردم ایمیل زدم به استاد و Graduate school دانشگاه A و گفتم که من میخوام ترانسفر کنم و فرم Transfer out دانشگاه A (یه قسمتی از این فرم رو باید پر و امضا میکردم) و نامه پذیرش دانشگاه B رو براشون ایمیل کردم.
    یه هفته ای گذشت و از اینا خبری نشد تا اینکه زنگ زدم بهشون و گفتم که من میخوام transfer out کنم و فرمارو هم براتون ارسال کردم آیا دریافتشون کردید؟...همونجا مسئول Graduate school دانشگاه A باهام اینترویو کرد که چرا میخوای ترانسفر کنی؟چرا با آی 20 ما ویزا گرفتی اگه تصمیمت این بوده؟ منم گفتم که دانشگاه شما خیلی خوب بود و من از اول میخواستم اونجا بیام، اگه ببینید تاریخ نامه پذیرش دانشگاه B مال بعد از صدور ویزام هست و فاند برام خیلی مهمه، اگه من امیدی داشتم که اونجا فاند میگیریم میومدم اونجا، اما اینجا پذیرش با فاند داده بهم و ...
    اونم متقاعد شد و گفت تا امروز عصر SEVIS رو آزاد میکنیم و فرم Transfer out تکمیل و مهر شده رو میفرستیم برات!!!!
    به همین راحتی با یه تلفن همون روز SEVIS من آزاد شد و فرم transfer out تکمیل و امضا شده رو دریافت کردم
    بعد هم فرم Transfer-in دانشگاه B رو پر کردم و ظرف چند روز آی 20 جدیدم صادر شد!
    این تجربه من در رابطه با ترانسفر بود

در آخر از همه دوستانی که اینجا یه روزی راهگشای مشکلات من شدن سپاسگزاری میکنم.