صفحه 3 از 99 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

NVD
    Guest

پیش فرض پاسخ : ترانسفر دانشگاه در امريكا

سلام

بعد از چند ترم میشه ترنسفر کرد؟
    آیا تعداد حداقلی واحد باید در دانشگاه مبدا پاس کرد؟

ممنون

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

سوال من و شما در مورد Transfer به طور کلی در سایت زیر پاسخ داده شده است، اما اینکه بتوان از تجربیات افرادی که این کار را انجام داده اند و یا اینکه دوستانی داشته اند که موفق به انجام آن شده اند استفاده کرد بسیار مفید تر خواهد بود و در تصمیم گیری نهایی کمک خوبی می تواند باشد.

http://www.ice.gov/sevis/f_1_transfe...#_Toc174419529
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

It is so easy to transfer yourself for the first term of study after your arrival .I transfered myself without going to my primary university .The second university gave me a form I sent it to the.DGS of primary university .
    take it easy". If another university wants you .it is a rule that the first one cant say "No"
    The truth of my life:I`m only looking for you

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emamian
    It is so easy to transfer yourself for the first term of study after your arrival .I transfered myself without going to my primary university .The second university gave me a form I sent it to the.DGS of primary university .
    take it easy". If another university wants you .it is a rule that the first one cant say "No"
    آقا بسیار تبریک.
    من واقعا دنبال این بودم که یکیو پیدا کنم سوالاتمو بپرسم. شما در ایران که بودین، با هر دو استادتون در هر دو دانشگاه در تماس بودین، درسته؟ بعد به محض رفتن، درخواست تعویض دانشگاهتونو دادین. این وسط استاد دانشگاه اولتون رو اصلا ملاقات کردین؟ ممکنه چون به اون قولی داده بودین، براتون مشکلی ایجاد کنه؟
    من خودم دو تا پذیرش دارم که میخوام با یکی برم واسه ی ویزا، و وفتی رسیدم آمریکا عوض کنم. میشه لطفا پروسه اش رو کامل توضیح بدین که بفهمیم چه زمانی که ایرانیم و چه زمانی که رفتیم، چطور باید رفتار کنیم؟
    پیشاپیش ممنونم از توضیحاتتون

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

نقل قول نوشته اصلی توسط robosha
    نقل قول نوشته اصلی توسط emamian
    آقا بسیار تبریک.
    من واقعا دنبال این بودم که یکیو پیدا کنم سوالاتمو بپرسم. شما در ایران که بودین، با هر دو استادتون در هر دو دانشگاه در تماس بودین، درسته؟ بعد به محض رفتن، درخواست تعویض دانشگاهتونو دادین. این وسط استاد دانشگاه اولتون رو اصلا ملاقات کردین؟ ممکنه چون به اون قولی داده بودین، براتون مشکلی ایجاد کنه؟
    من خودم دو تا پذیرش دارم که میخوام با یکی برم واسه ی ویزا، و وفتی رسیدم آمریکا عوض کنم. میشه لطفا پروسه اش رو کامل توضیح بدین که بفهمیم چه زمانی که ایرانیم و چه زمانی که رفتیم، چطور باید رفتار کنیم؟
    پیشاپیش ممنونم از توضیحاتتون
    من هم دقیقا وضعیتم مثل شماست robosha چون پذیرش یکی از دانشگاههام دیرتر می یاد و می خوام با یکی از پذیرشام اقدام کنم و بعدا transfer کنم تا به ترم اول انشالله برسم.

ضمن تبریک به خانم امامیان، ممنون میشم اگر بیشتر توضیح بدید.
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

نقل قول نوشته اصلی توسط robosha
    شما در ایران که بودین، با هر دو استادتون در هر دو دانشگاه در تماس بودین، درسته؟ بعد به محض رفتن، درخواست تعویض دانشگاهتونو دادین. این وسط استاد دانشگاه اولتون رو اصلا ملاقات کردین؟ ممکنه چون به اون قولی داده بودین، براتون مشکلی ایجاد کنه؟
    I don't think he can make any problemfor the admission, but be very careful and act with best of your politics so you don't make him angry... The academic world is so small and you gonna meet him later as paper reviewer etc....z
    Read, Think, then Talk....z

معمولا امریکایی خیلی بهتر از اون چیزی که فکرشا میکنید هستند و اینجا اینقدر ادم ها مختلف میبینی این باعث شده که دگم نباشند وهمه چیز با تلفن حل شدنیه .
    من دید خوبی نداشتم یک نفر به من میگفت فرودگاه آمریکا را رد کنی همه کارا را میشه با تلفن حل کرد .تازه فهمیدم .من دانشگاه مبدا نرفتم به DGS اونجا که آدم خیلی خوبیه گفتم من یک offer دیگه گرفتم و باید ترنسفر کنم .دانشگاه مقصد یک فرم داد که صفحه اولش را باید من پر میکردم صفحه دومشا دانشگاه مبدا پر کرد و فکس کرد .

ترنسفر من زمانبر نبود یعنی دانشگاه مبدا منا از sevis خارج کرد دانشگاه مقصد یک I-20 tranfer pending شبیه همون I-20 خودمون صادر کرد .

اینقدر میخونیم که بعد ورود چک میشی من بعد چند روز فهمیدم I-20 مهر نکرده دانشگاه مبدا منو خارج کرده بود اما رفتم برای مهر دوباره فرودگاه با کامپیوترشم چک کرد و اتفاقی هم نبفتاد

saeede83
    Guest

اگه کسی به خاطر مشکل ویزا پذیرش آمریکاش رو یک ترم دیفر کنه و به کانادا بره و برای ترم دوم از اونجا اقدام کنه و اگه ویزا گرفت کانادا رو کنسل کنه مشکلی پیش نمی آد؟

سلام خانم امامیان
    شما از دانشگاه اول فاند داشتین؟ اگر فاند به صورت TA باشه کار خیلی راحته. ولی اگه فاند به صورته RA باشه ممکنه استاد که الان پروژش هوا شده بخواد براتون دردسر درست کنه و یه کاری کنه که نتونین برین.درست می گم؟

من نصف فاند بودم اما الان با یک استادی که کار میکنم و واقعا لطف کرده منو تابستون قبول کرده .اون بهم گفت که بگرد علاقتا پیدا کن و به من محدود نشو.اینجا اونقدر commitment ایران معنا نداره و یک lab rotation هر رشته ای داره برای اینکه تو علاقتا پیدا کنی در صورتیکه تو برای اون استاد هزینه بر خواهی بود.