صفحه 35 از 99 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

سلام دوستان،

اگه توی آمریکا بیشتر از یه ترم درس خونده باشیم و تقاضای ترنسفرمون هم پذیرفته شده باشه. کلاً دوباره باید برای ویزا اقدام کرد؟؟؟

از خود آمریکا که نمیشه برای ویزا اقدام کرد؟؟؟ باید بیایم دوباره آنکارا/ دوبی/ ایروان و... دیگه؟؟؟

دوباره باید پول SEVIS داد؟؟؟؟
    Apply A to Z - Undergraduate
    راهنمای کامل برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا در مقطع لیسانس
    این اکانت غیرفعال می باشد. لطفاً پیغام خصوصی ندهید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mjfadaee نمایش پست ها
    سلام دوستان،

اگه توی آمریکا بیشتر از یه ترم درس خونده باشیم و تقاضای ترنسفرمون هم پذیرفته شده باشه. کلاً دوباره باید برای ویزا اقدام کرد؟؟؟

از خود آمریکا که نمیشه برای ویزا اقدام کرد؟؟؟ باید بیایم دوباره آنکارا/ دوبی/ ایروان و... دیگه؟؟؟

دوباره باید پول SEVIS داد؟؟؟؟
    احتیاجی به تعویض ویزا و پرداخت پول SEVIS نیست.

سلام. شرایط انتقال دانشجو از اروپا به آمریکا در همون مقطع پذیرش چیه؟

کسی از دوستان چنین تجربه ای داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق صنعتی امیرکبیر

سلام دوستان

من از حدود یک ماه پیش با I-20 که داشتم برای JUNE 11 وقت گرفتم که هفته ی آینده می شه. اما حدود 2 هفته پیش جواب مثبت رو از دانشگاهی با رتبه و رنک بهتر دریافت کردم. باوجود تمام تلاشی که کردم ظاهرا I-20 جدید تا قبل از وقت سفارت به دستم نمیرسه. کسی بوده اگر نظری تجربه ای داره درمیون بذاره ممنون میشم. من حتما مصاحیه رو میرم اما بعدش آیا میشه دانشگاه مورد نظر رو در زمان کلبرشدن عوض کرد با چاره به جز ترانسفر نیس؟؟!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام
    اینکه دوستان گفتن ممکنه تو پروسه ترانسفر مشکل ایجاد بشه (مثل همکاری نکردن سویس چی مبدا و ...) ممکنه این مشکل به این منجر بشه که تو هیچکدوم از دانشگاهها نشه ثبت نام کرد؟ یا در بدترین حالت بالاخره میشه تو دانشگاه اول ثبت نام کرد؟
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yasharkh نمایش پست ها
    سلام
    اینکه دوستان گفتن ممکنه تو پروسه ترانسفر مشکل ایجاد بشه (مثل همکاری نکردن سویس چی مبدا و ...) ممکنه این مشکل به این منجر بشه که تو هیچکدوم از دانشگاهها نشه ثبت نام کرد؟ یا در بدترین حالت بالاخره میشه تو دانشگاه اول ثبت نام کرد؟
    ممنون
    نگران نباشین پروسه بسیار ساده هستش و در اکثر موارد بدون مشکل.

Junior Member

سلام

کسی از دوستان هست که از یک دانشگاه بعد از یک مدت درس خوندن withdraw کرده باشه و بعد بره یه دانشگاه دیگه؟ یعنی برای اینکه ترنسفر کنه به یه دانشگاه جدید اول دانشگاه اول رو quit کنه و بعد SEVIS رو به دانشگاه جدید منتقل کنه و اونجا ثبت نام کنه؟ اگر هست ممنون میشم مراحل کار رو بگه خیلی خیلی لازم دارم هرچه سریعتر

ممنون

Junior Member sjrobatjaz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Kansas State University......Physics

سلام دوستان
    آیا امکانش هست بعد از دو ترم درس خوندن توی یک دانشگاه درخواست ترنسقر به یک دانشگاه دیگه رو بدیم؟

Junior Member

دوستان عزیز مشکلی برایم پیش آمده که ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من با ویزای J و برای research دارم میرم دانشگاهی در کالیفرنیا. حدود یکماه پیش یعنی در حین پروسه کلیرنس استادم خبر داد که داره به دانشگاهی دیگر در شرق آمریکا میره و من و بقیه دانشجوهای آزمایشگاهش باید بریم اونجا. من دکترا دارم و قراره تو آزمایشگاهش بدون هیچ فاندی برای یک سال تحقیق کنم. ازآنجایی که دوستان زیادی در کالیفرنیا داریم و محیطش از همه نظر برای همسرم و فرزندم خوبه این مساله ما رو شوکه کرده. از طرفی تا اینجا هستیم جرات نمی کنم مشکلاتم را بهش بگم و خودمون هم که میرسیم باید بریم دانشگاه check in کنیم و بعدش بهم گفته برای دانشگاه شرق آمریکا بلیط و خونه بگیر و بیا اونجا تا کارهای ترانسفرت را انجام بدم. اما واقعا این بدشانسی خیلی به ضررمون تموم میشه. بدشانسی دیگرم اینه که وقتی من برم کالیفرنیا خودش نیست و رفته شرف آمریکا و حضوری نمیشه باهاش صحبت کرد. از طرف دیگه من از استاد دیگری در همون کالیفرنیا قبلا دعوت به همکاری شده بودم.حالا می خواستم از شما دوستان عزیز بپرسم به نظرتون میشه وقتی رسیدم بهش ایمیل بزنم و مشکلاتم را بگم. آیا موافقت این استاد شرط مهمیه؟ آیا میگذاره من کالیفرنیا بمونم و با استاد دیگری کار کنم؟ آیا ممکنه این یه نکته منفی تو پرونده ام بشه و بگه که می خواستم دورش بزنم و تا رسیدم دنبال ترانسفر به جای دیگه افتادم؟ خواهش می کنم من را راهنمایی کنید و از این نگرانی نجات دهید.
    سپاسگزارم.

Junior Member gouril آواتار ها

دوستان عزیز من یه پذیرش phd بدون فاند و یه پذیرش مستر با فاند دارم.
    آیا می شه برای phd برم مصاحبه و بعد که رفتم تو آمریکا ترنسفر رو ترجیحا همون ترم اول از phd در دانشگاه اول به مستر در دانشگاه دوم تغییر بدم؟
    و سوال دوم اینکه آیا احتمال ویزا و مدت کلیرنس برای مستر با فاند شرایطش بدتره یا دکترای بدون فاند؟ یعنی با کدوم یکی راحت تر می تونم ویزا بگیرم و زودتر کلیر می شم؟
    مرسی
    Forget love
    I want to die
    in your yellow hair