صفحه 44 از 99 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط hmny نمایش پست ها
    دوست عزیز مطلبتون درسته، ولی این چیزی رو که شما پیدا کردی رو من برای دانشگاه فرستادم و اونا گفتن این قانون میگه ما میتونیم شما رو ترنسفر کنیم، ولی نگفته باید این کار رو بکنیم : ) لطفا این پستتون رو ادیت کنید یا این نکته رو بهش اضافه کنید.
    با احترام نسبت به نظر شما ولی اینطور نیست که این کار به دلبخواه دانشگاه مبدا باشه!
    در سایت زیر که سایت معتبری در زمینه راهنمایی دانشجویان در آمریکا هست در بخش ترنسفرش گفته:

Even if you have completed or been terminated from a school, that school is still obligated to transfer your SEVIS record to any school you desire. If your current/previous school refuses to transfer your SEVIS record, work with the DSO at your new school to try to resolve the situation. A school cannot refuse to transfer SEVIS records for any financial or business reasons.

و تنها کاری که باید کرد اینه که تا وقتی وارد خاک آمریکا نشدید به هیچکدوم از دانشگاهها مخصوصاً اونی که supervisor ویزاتون هست چیزی نگید که میخوان ترنسفر کنید به دو دلیل:
    1- اگر قبل از ورود به آمریکا تصمیم به ترنسفر رو عنوان کنید یعنی یا باهاشون صادق نبودین و فقط میخواستین احتمالاً با I20 که زودتر به دستتون رسیده و کم دردسر هم بوده برای مصاحبه ویزاتون رو بگیرید و این ممکنه منجر بشه که مجبورتون کنن دوباره برید مصاحبه(با I20 دوم) و حرفشون هم کاملاً قانونیه متاسفانه!
    2- دانشگاه اول و در بدترین شرایط استادتون اگر وقتی هنوز در خاک ایران هستید بدونه دارید دورشون میزنید ممکنه لج کنن و به راحتی هرچه تمام تر I20 شمارو باطل کنن و وقتی وارد فرودگاه شدین از همه جا بیخبر، اون افسر بهتون بگه که I20 که دارین نشونش میدین دیگه معتبر نیست! (البته این بدترین سناریو ممکنه)

و در حالتی که شرایط ذکر شده در پست رو داشته باشید (اختلاف حداکثر 30روزه، و اقدام در خاک آمریکا) باید کار شمارو انجام بدن حتی اگر نخوان دانشگاه دوم براتون اوکی میکنه!

این هم لینکش:
    http://www.f1studentvisa.com/transfe...n/english.aspx

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

دوست من، شما میتونی وقتی ویزای F1 داری از دانشگاهی به دانشگاه دیگه ای ترنسفر کنی. در این لینک هم توضیح داده شده مراحل؛

http://studyinthestates.dhs.gov/stud...fer/f-transfer

و این لینک؛

http://studyinthestates.dhs.gov/stud...urces/transfer

این لینک هم، کاملا تمامی موارد در این زمینه رو توضیح داده؛

http://www.ice.gov/sevis/f_1_transfers.htm
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezaff نمایش پست ها
    ممنونم آقا صدرای عزیز، لطفاً اگر براتون مقدوره شماره صفحه ای که توی این فروم تجربتون رو نوشتین رو بفرمایید و اگر امکان داره جواب سوال بالای من هم بفرمایید.
    خیلی ممنونم
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ransfer/page24
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post1009567
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post1023733
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

سلام
    من برای ترم بهار از جایی پذیرش دارم با فاند RA ای که زیاد جالب نیست(tuition waive +1000$ که البته کلی بابت بیمه و مندیتوری فیز میره).البته هنوز ویزام نیومده.
    من نمیدونستم که پذیرشم برای بهار2013 جور میشه و برای چند تا دانشگاه برای پاییز 2014 اپلای کرده بودم. از یکی از اینها جواب خیلی خوبی داشتم و احتمال فاند خوبی هم بهم میده.
    این سوالهای منه:
    - تو تمام اپلیکیشنهای پاییز 2014 خودم رو به عنوان ساکن ایران بدون ویزا معرفی کرده بودم.الان اگه برم آمریکا و ادمیژن بگیرم از اینها مشکلی پیش نمیاد؟باید بهشون اطلاع بدم؟
    -درسته که من میتونم اگر پذیرش بهتری گرفتم برای پاییز ،ترنسفر کنم؟ طبق این لینک باید عمل کرد؟ http://studyinthestates.dhs.gov/stud...fer/f-transfer
    -ممکنه اشکالی در این بین بوجود بیاد که این روند قابل انجام نباشه؟
    -کسی تجربه ای مثل من داشته؟
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

نقل قول نوشته اصلی توسط your_star نمایش پست ها
    سلام
    من برای ترم بهار از جایی پذیرش دارم با فاند RA ای که زیاد جالب نیست(tuition waive +1000$ که البته کلی بابت بیمه و مندیتوری فیز میره).البته هنوز ویزام نیومده.
    من نمیدونستم که پذیرشم برای بهار2013 جور میشه و برای چند تا دانشگاه برای پاییز 2014 اپلای کرده بودم. از یکی از اینها جواب خیلی خوبی داشتم و احتمال فاند خوبی هم بهم میده.
    این سوالهای منه:
    - تو تمام اپلیکیشنهای پاییز 2014 خودم رو به عنوان ساکن ایران بدون ویزا معرفی کرده بودم.الان اگه برم آمریکا و ادمیژن بگیرم از اینها مشکلی پیش نمیاد؟باید بهشون اطلاع بدم؟
    -درسته که من میتونم اگر پذیرش بهتری گرفتم برای پاییز ،ترنسفر کنم؟ طبق این لینک باید عمل کرد؟ http://studyinthestates.dhs.gov/stud...fer/f-transfer
    -ممکنه اشکالی در این بین بوجود بیاد که این روند قابل انجام نباشه؟
    -کسی تجربه ای مثل من داشته؟
    اولا من فکر کنم منظور شما اسپرینگ ۲۰۱۴ هست نه ۲۰۱۳. اونطور که من متوجه شدم، ترنسفر کردن یکی از مشکلات شماست. مشکل اصلی شما به نظر من ویزا گرفتن هست. شما اگر برای اسپرینگ ۲۰۱۴ ویزاتون بیاد نمیتونید نگهش دارید تا برای فال ۲۰۱۴ برید امریکا و دوباره باید برای ویزا اپلای کنید. همینطور نمیتونید برای کلاس اسپرینگتون برید امریکا و برای کلاسی که ۶-۷ ماه دیگه قراره برای فال شروع بشه ترنسفر کنید به یک دانشگاه دیگه و تو این مدت توی امریکا آزاد باشید.

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

اولا من فکر کنم منظور شما اسپرینگ ۲۰۱۴ هست نه ۲۰۱۳. اونطور که من متوجه شدم، ترنسفر کردن یکی از مشکلات شماست. مشکل اصلی شما به نظر من ویزا گرفتن هست. شما اگر برای اسپرینگ ۲۰۱۴ ویزاتون بیاد نمیتونید نگهش دارید تا برای فال ۲۰۱۴ برید امریکا و دوباره باید برای ویزا اپلای کنید. همینطور نمیتونید برای کلاس اسپرینگتون برید امریکا و برای کلاسی که ۶-۷ ماه دیگه قراره برای فال شروع بشه ترنسفر کنید به یک دانشگاه دیگه و تو این مدت توی امریکا آزاد باشید.
    ممنون از پاسختون
    در شرایطی که من برم و ترم بهار رو در دانشگاه اول بخونم و برای ترم پاییز به دانشگاه دوم برم مشکلی پیش میاد؟
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

نقل قول نوشته اصلی توسط your_star نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    در شرایطی که من برم و ترم بهار رو در دانشگاه اول بخونم و برای ترم پاییز به دانشگاه دوم برم مشکلی پیش میاد؟
    نه فکر نکنم برای ترنسفر کردن بعد از یک ترم مشکلی داشته باشید فقط ممکنه تعداد کمی از واحداتون رو قبول کنه دانشگاه دوم که اون رو هم میتونید بپرسید ازشون.

Junior Member

سلام
    من مهندسی شیمی میخونم و ترم ۵ کارشناسی هستم در ایران میخواستم بدونم آیا میتونم واحد هایی که خوندم تبدیل کنم و از همین ترم برم امریکا و ادامه لیسانسم را اونجا بخونم؟ گرین کارت هم دارم

دوستان کسی اطلاع داره این پروسه‌ی ترنسفر چقدر زمان میبره؟ من تاریخ I-20 جایی که براش ویزا دارم 14 ژانویه هست و جایی که میخوام بهش ترنسفر کنم 16 ژانویه. حالا به نظر شما من چقدر زودتر باید برم؟ (ویزای سینگل)
    شما با هر دو دانشگاه هماهنگ کن. میتونی هم از خودشون بپرسی چقدر طول میکشه. من چون خودم رفته بودم دانشگاه اول، خانومه جلو خودم 2 دقیقه ای انجام داد، اونایی هم که نمیرن دانشگاه اول و یکراست میرن دانشگاه دوم کارشون 2-3 روزه انجام میشه. شما تاریخ رفتت رو هر چه زودتر بگیری واسه همه چیز بهتره،10-12 روز زودتر خوبه، من اینکار رو 1 هفته قبل کلاسا انجام دادم

سلام دوستان. یه سوال دارم. من ویزام رو گرفتم برای یه دانشگاه. حالا میخوام برم یه دانشگاه دیگه اونجا که رسیدم. اشکالی نداره وارد یه فرودگاه یه شهر دیگه ای غیر از اونی که تو ویزام خورده بشم؟
    don't forget to smile