صفحه 46 از 99 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe61 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من به دانشگاه دومی گفتم که ویزام با یه دانشگاه دیگه است. اون هم گفت اشکال نداره میای ترنسفر میکنی. فقط گفت که مطمئن شو که وقتی رسیدی اونها تو رو ترنسفر می کنن. بهشون بگو که میخوای ترنسفر کنی. مگه میشه اونها نخوان به دلایلی من رو ترنسفر نکنن؟ بچه ها منطقیه به نظرتون از الان که ایرانم بهشون بگم؟
    یه سوال دیگه اینکه من دانشگاه اول هم فاند دارم. مشکلی نداره فاند داشتنم برای ترنسفر کردن؟ نمیگن باید اول با استادت هماهنگ کنی؟
    آخه تا زمانیکه اونجا هستم نمیخوام صداشو در بیارم
    شما میتونید ترنسفر کنید و این موضوع حتی برای کسی که فاند داره راحت تر هست، چون دانشگاه چشم‌داشت مادی به کیس شما نداره. من اگر بودم این موضوع رو وقتی که به امریکا رسیدم به اطلاع دانشگاه اول میرسوندم.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe61 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من به دانشگاه دومی گفتم که ویزام با یه دانشگاه دیگه است. اون هم گفت اشکال نداره میای ترنسفر میکنی. فقط گفت که مطمئن شو که وقتی رسیدی اونها تو رو ترنسفر می کنن. بهشون بگو که میخوای ترنسفر کنی. مگه میشه اونها نخوان به دلایلی من رو ترنسفر نکنن؟ بچه ها منطقیه به نظرتون از الان که ایرانم بهشون بگم؟
    یه سوال دیگه اینکه من دانشگاه اول هم فاند دارم. مشکلی نداره فاند داشتنم برای ترنسفر کردن؟ نمیگن باید اول با استادت هماهنگ کنی؟
    آخه تا زمانیکه اونجا هستم نمیخوام صداشو در بیارم
    نه فاند داشتن مشکلی نداره منم از هر دو تا دانشگاه فاند داشتم و ترنسفر کردم
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member sjrobatjaz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Kansas State University......Physics

سلام دوستان یک سوال حیاتی برای من بوجود اومده ممنون میشم اگه کسی جوابش رو میدونه کمکم کنه،
    اگه یک نفر بعد از اینکه چهار ترم توی یک دانشگاه درس خونده بخواد ترنسفر کنه به یک دانشگاه دیگه آیا میتونه واحدهایی که توی دانشگاه اول پاس کرده رو هم ترنسفر کنه یا نه؟ فرض بر این که در هر دو دانشگاه در یک مقطع درس بخونه و هر دو هم توی آمریکا باشه.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sjrobatjaz نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال حیاتی برای من بوجود اومده ممنون میشم اگه کسی جوابش رو میدونه کمکم کنه،
    اگه یک نفر بعد از اینکه چهار ترم توی یک دانشگاه درس خونده بخواد ترنسفر کنه به یک دانشگاه دیگه آیا میتونه واحدهایی که توی دانشگاه اول پاس کرده رو هم ترنسفر کنه یا نه؟ فرض بر این که در هر دو دانشگاه در یک مقطع درس بخونه و هر دو هم توی آمریکا باشه.
    سلام
    به سياست دانشگاه دوم بستگي داره و نميشه براي همه يك نسخه پيچيد. معمولا واحدهاي خيلي زيادي رو نميپذيرند.ولي باز بهترين راه پرسيدن از دانشگاه مقصده. خود اونها ميتونن بهترين اطلاعات رو به شما بدن كه ديگه رو اما و اگر تصميم نگيريد.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط sjrobatjaz نمایش پست ها
    معمولا فقط 3-2 تا درس رو ترنسفر میکنن!
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

سلام. یه سوال داششتمم. موقع ترانسفر واحد هایی که پاس کردیم چی میشه ؟ اگر حسابشون نکنن.. چه فایده ای داره ترانسفر.. خوب چرا لون موقع از اول اپلای نمی کنن؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

نقل قول نوشته اصلی توسط melin نمایش پست ها
    سلام. یه سوال داششتمم. موقع ترانسفر واحد هایی که پاس کردیم چی میشه ؟ اگر حسابشون نکنن.. چه فایده ای داره ترانسفر.. خوب چرا لون موقع از اول اپلای نمی کنن؟؟
    بستگی داره به اینکه شما از کجا به کجا بخواید ترنسفر کنید. معمولن اگر دو دانشگاه توی یک ایالت باشن شانس اینکه تعداد بالاتری از واحد ها رو قبول کنن هست. همچنین شما میتونید ایمیل بزنید و بپرسید. بعضی دانشگاه ها مثل penn state میگه چه واحدایی از چه دانشگاه هایی قابل ترنسفر کردن هست.

سلام دوستان

در صورتی که من از یک دانشگاه با رنک مثلا 100 پذیرش فول فاند بگیرم ، میتونم وقتی رفتم آمریکا به دانشگاه با رنک مثلا زیر 50 ترانسفر کنم؟ اگر میشه ، چطور باید اینکار رو کرد؟

اگر هم نمیشه ، آیا میتونم برم و درسم رو توی همون دانشگاه رنک 100 شروع کنم ، اما برای ترم بعدش دوباره برای رنک زیر 50 اپلای کنم؟ و اینکه آیا تاثیر مثبت داره اون یک ترمی که خوندم یا تاثیر منفی داره برای گرفتن پذیرش از رنک زیر 50 ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

نقل قول نوشته اصلی توسط alamdar_313 نمایش پست ها
    سلام دوستان

در صورتی که من از یک دانشگاه با رنک مثلا 100 پذیرش فول فاند بگیرم ، میتونم وقتی رفتم آمریکا به دانشگاه با رنک مثلا زیر 50 ترانسفر کنم؟ اگر میشه ، چطور باید اینکار رو کرد؟

اگر هم نمیشه ، آیا میتونم برم و درسم رو توی همون دانشگاه رنک 100 شروع کنم ، اما برای ترم بعدش دوباره برای رنک زیر 50 اپلای کنم؟ و اینکه آیا تاثیر مثبت داره اون یک ترمی که خوندم یا تاثیر منفی داره برای گرفتن پذیرش از رنک زیر 50 ؟
    بله میتونید ترنسفر کنید. باید صرفا از هر دو دانشگاه پذیرش داشته باشید. پستهای قبلی رو بخونید شیوه ی این کار به کرات توضیح داده شده.

ممنون دوست عزیز
    نمیدونم چرا سوالم رو اینطوری پرسیدم!! اصل سوالم این هست :
    فرضا الان کسی برای 2014 از رنک 100 پذیرش بگیره اما هدفش تاپ 10 باشه (ولی رزومه اش در اون حد نباشه) .
    بره آمریکا و توی همین رنک 100 یکی دو ترمی درس بخونه و رزومه اش رو ارتقا بده ، بعد درخواست ترنسفر به دانشگاه تاپ 10 رو بکنه ... با همچین انتقالی موافقت میشه؟

سوال بعدیم این بود ، اگر جواب سوال بالا منفی باشه ، اگر اون فرد بعد یکسال تحصیل دوباره برای تاپ 10 اپلای کنه ، اون یکسالی که تو رنک 100 دکترا خونده تاثیرش + هست یا منفی یا بی تاثیره؟

ممنون