صفحه 47 از 99 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط alamdar_313 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    نمیدونم چرا سوالم رو اینطوری پرسیدم!! اصل سوالم این هست :
    فرضا الان کسی برای 2014 از رنک 100 پذیرش بگیره اما هدفش تاپ 10 باشه (ولی رزومه اش در اون حد نباشه) .
    بره آمریکا و توی همین رنک 100 یکی دو ترمی درس بخونه و رزومه اش رو ارتقا بده ، بعد درخواست ترنسفر به دانشگاه تاپ 10 رو بکنه ... با همچین انتقالی موافقت میشه؟

سوال بعدیم این بود ، اگر جواب سوال بالا منفی باشه ، اگر اون فرد بعد یکسال تحصیل دوباره برای تاپ 10 اپلای کنه ، اون یکسالی که تو رنک 100 دکترا خونده تاثیرش + هست یا منفی یا بی تاثیره؟

ممنون
    بله میشه. این دقیقا کاری هست که من دارم الان میکنم البته من برای دکترا رو اقدام نمیکنم، ولی مطمئنن رنک های خیلی بالاتر از 100 هم برای دانشگاه های تاپ معتبر تر و به مراتب رزومه ی قوی تری از تاپ ترین دانشگاه های ایران محسوب میشه.

سلام دوستان . کسی هست بتونه دوستی را که می خواد از دکترای دانشگاه وست ویرجینیا رشته برق به دانشگاه نیویورک انتقالی بگیره، راهنمایی کنه ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط manhasta نمایش پست ها
    سلام دوستان . کسی هست بتونه دوستی را که می خواد از دکترای دانشگاه وست ویرجینیا رشته برق به دانشگاه نیویورک انتقالی بگیره، راهنمایی کنه ؟
    کسی هم نباشه 50 صفحه اطلاعات هست این جا
    چه کمکی میخواد؟

سلام دوستان
    من قصد ادامه تحصیل در رشته مهندسی نرم افزار در مقطع کارشناسی رو دارم اما چون معدلم کمه نمی تونم در دانشگاه های برتر امریکا مثل MIT ,Stanford یا... تحصیل بدم. با یه موسسه اعزام دانشجو صحبت کردم گفت که اگر 18واحد رو در یه دانشگاه معمولی بگذرونم و معدلم بالای 16 بشه می تونم به دانشگاه MIT یا ... منتقل بشم .آیا این مطلب صحت داره؟
    معدل دیپلم و پیش دانشگاهی : 12
    نمره تافل :108

Junior Member

سلام دوستان
    از دوستان و عزيزان سپاس گزارم
    من ليسانس مهندسي شيمي از دانشگاه شيراز دارم در سال ٢٠١٢
    ٢٠١٢ اومدم يه ترم تو يك دانشگاه معمولي شروع كردم تا فاندم درست شد ميشيگان ستيت از فال ٢٠١٣دايركت پي اچ دي شروع كردم دو ترم كه درس خوندم و جي پي اي ام هم خدا رو شكر ٤.٠ حفظ كردم اما به دليل شرايط مختلف ( من ميشيگان ستيت دارم مكانيك مي خونم و فلو شيپ دارم اينجا) مي خوام مستر بگيرم و برم به يكي از دانشگاه هاي زير، مي خواستم ببينم كسي از دوستان ارجمند تجربه يا اطلاعاتي دارند كه به من كمك كنند ؟! ليست دانشگاه ها را همينجا مي زارم

1.U of MarryLand College Park
    2.Penn state University Park
    3.U of Texas Austin
    4.U of Michigan Ann Arbor
    5.UC Los Angeles Westwood, LA
    6.UC SanDiego
    7.Ohio State University, Columbus
    8.University of Illinois at Urbana-Ch
    9.UC Santa Barbara
    10.U of Washington Seattle
    11. Carnegie Mellon, Pittsburgh
    12. North Western University, Evane
    سپاس

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

من الان دارم ترم دومم رو توی دانشگاه ایالتی نیویورک میگذرونم. امسال اپلای نکردم اما میخوام سال بعد دوباره اپلای کنم. وقتی اپلای کنم، باید بگم که میخوام ترانسفر کنم و ریزنمره از دانشگاه الانم بفرستم؟
    کسی میدونه در حالت کلی روندش چجوریه؟

Banned

اگه بعد از 10 روز که در دانشگاه اولی ثبت نام کردیم می تونیم بریم دانشگاه دیگه به شرطی که دانشگاه دومی هنوز کار ثبت نام انجام بده یا باید همون ترم در دانشگاه اولی سپری کنیم و واسه ترم بعد ترنسفر انجام بدیم؟

سلام دوستان من تمام پستهای این تاپیک خوندم. نکاتی که بعضی از دوستان نوشته اند واقعا مفید بود. فقط من یک مورد نفهمیدم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید. می خواستم بدونم فرق I20 و Admission letter که توی پستها است چیه ؟ بعضی از دوستان گفته اند که ما چند تا I20 داشتیم و با یکیش رفتیم سفارت و کپیI 20 دانشگاه دوم و کپی پاسپورت و ویزا و ... به همراه فرم transfer-in دادیم به دانشکاه اول تا transfer کنیم و بعدش یک I20 جدید برامون دانشگاه مقصد صادر کرد ولی یکی از دوستان هم گفته بود که توی سیستم Sevis فقط یک دونه I20 صادر میشه ؟ میشه چند تا I20 داشت؟ سفارت یعنی متوجه نمی شه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khayrollah نمایش پست ها
    سلام دوستان من تمام پستهای این تاپیک خوندم. نکاتی که بعضی از دوستان نوشته اند واقعا مفید بود. فقط من یک مورد نفهمیدم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید. می خواستم بدونم فرق I20 و Admission letter که توی پستها است چیه ؟ بعضی از دوستان گفته اند که ما چند تا I20 داشتیم و با یکیش رفتیم سفارت و کپیI 20 دانشگاه دوم و کپی پاسپورت و ویزا و ... به همراه فرم transfer-in دادیم به دانشکاه اول تا transfer کنیم و بعدش یک I20 جدید برامون دانشگاه مقصد صادر کرد ولی یکی از دوستان هم گفته بود که توی سیستم Sevis فقط یک دونه I20 صادر میشه ؟ میشه چند تا I20 داشت؟ سفارت یعنی متوجه نمی شه؟

سلام
    Admission Letter‌يك نامه است كه داخلش به شما تبريك گفتند بابت پذيرفته شدنتون. از طرف گرجوايت از طرف دپارتمان و از طرف اينترنشنال ( من هر سه مدلش رو ديدم ) I-20 نامه ايي كه هزينه هاي دانشگاه و زندگي داخلش زده شده با سويس و طبق اون مدرك ميتونيد براي سفارت اقدام كنيد. اگر به سفارت يكي تحويل شه موردي پيش نمياد. دوستم 2 تا I-20 داشت كه البته يكيش بدون درخواست خودش ارسال شده بود چون زمان اپلاي ازش BS رو هم پيشش پيش گرفته بودند و براش پست كرده بودند ولي دومي رو خودش درخواست صدورش رو داد. و اصلا به اولي كاري نداشت.بازم اگر مشلي داشته اينكار به ايشون كه سفارت گير نداد.چون به محض رسيدن به مقصد ويزاش و به سويس دومي تغيير داد و اولي رو رد كرد.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Unhappy پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    Admission Letter‌يك نامه است كه داخلش به شما تبريك گفتند بابت پذيرفته شدنتون. از طرف گرجوايت از طرف دپارتمان و از طرف اينترنشنال ( من هر سه مدلش رو ديدم ) I-20 نامه ايي كه هزينه هاي دانشگاه و زندگي داخلش زده شده با سويس و طبق اون مدرك ميتونيد براي سفارت اقدام كنيد. اگر به سفارت يكي تحويل شه موردي پيش نمياد. دوستم 2 تا I-20 داشت كه البته يكيش بدون درخواست خودش ارسال شده بود چون زمان اپلاي ازش BS رو هم پيشش پيش گرفته بودند و براش پست كرده بودند ولي دومي رو خودش درخواست صدورش رو داد. و اصلا به اولي كاري نداشت.بازم اگر مشلي داشته اينكار به ايشون كه سفارت گير نداد.چون به محض رسيدن به مقصد ويزاش و به سويس دومي تغيير داد و اولي رو رد كرد.
    شادزي

سلام simon. ممنونم که لطف کردیدو جواب من دادید. من یک offer letter از یک استادی که رییس دانشکده است دریافت کردم. گفته اگه offer قبول داری امضا کن و بهم ایمیل کن. ولی من نه از دانشگاه ایمیل official notification admission گرفتم و نه اینکه تو پروفایلم admitted نوشته! الان offer letter و Admission letter یکی هستند؟ این دانشگاه deadlineش هنوز مونده تو مارچ و من به این دانشگاه bank statement ندادم. چند روز بیشترهم وقت ندارم برا قبول offerش. بقیه دانشگاها هنوز جواب ندادند. مگه اگه من امضاش کنم 3-4 روزه برام I20 صادر میشه؟ نمی دونم چی کار کنم اگه offer قبول کنم بعد چند هفته مودبانه بگم نمیام میشه؟ خواهش می کنم راهنماییم کنید . من برا گرفتن توصیه نامه ها خیلی اذیت شدم . می ترسم به این بگم نه بعدش از بقیه نتیجه دلخواه نگیرم .