صفحه 5 از 99 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

پیش فرض پاسخ : انتقال یا transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط Z.S
    من مي خوام بدونم اگر از يك دانشگاه در يك رشته پذيرش داشته باشيم و بخوايم كه بعد از گرفتن ويزا به يه رشته ديگه در همون دانشگاه تغيير رشته بديم ،بدون اينكه ترمي در اين دانشگاه درس خوانده باشيم از لحاظ قانوني امكان پذيره؟
    ممنون مي شم اگر سايتي در مورد اين طور قوانين معرفي كنيد.
    از رشته دوم پذیرش دارین؟
    اگه از اولی پذیرش بدون فاند دارین که کارتون خیلی راحته اما اگر از رشته اول فاند دارین و فاندتون و استادتون می ده یه خورده باید با استادتون صحبت کنین که راضی بشه. مور های اینجوری امکان پذیره ولی سیاست هر دانشگاهی فرق می کنه. بعضی ها راحت با این موضوع کنار میان و بعضی ها هم سختگیری می کنن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال یا transfer

نه از رشته اول هيچ فاندي ندارم .من ويزاي F2 دارم و ساكن آمريكا هستم .رشته دوم برام مهمه ولي چون ويزا بايد تغيير كنه فرصت كافي ندارم كه به ترم بعد برسم مي خوام ببينم الان كه فرصت هست با يه پديرش ديگه ويزا رو تغيير بدم يا نه؟

پیش فرض ترانسفر داخل دپارتمان از استاد به استاد

من از استادم TA دارم (فاند کامل) و ترم اول هستم. میخواستم ببینم الان که زمان add/drop گذشته، میتونم استادم رو و واحد های مربوطه رو (پایان نامه با استاد) عوض کنم؟ بعد از add/drop استادا قبول میکنن دانشجو بگیرن؟
    دوم اینکه اگه یه استادی بگه میتونم لرای spring بگیرمت، باید fall رو چجوری بگذرونم؟ یعنی این ترم رو با همین استادم تا آخر کار کنم ؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ترانسفر داخل دپارتمان از استاد به استاد

الان که ترم اول دکترا هستید زیاد وارد تز نمی شید به خصوص که TA هم دارید نه RA. در نتیجه میتونید برای ترم بهار عوض کنید. البته اگه استاد فعلی و اینده تون زمینه کاریهاشون شبیه باشه یه کم استاد عوض کردن سخت میشه. کلا زیاد کار جالبی نیست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترانسفر دانشگاه در امريكا

یه سوال: من این ترم TA هستم و قراردادم تا 31 دسامبره. میخوام برای ترم بعد ترنسفر کنم. میخواستم ببینم دانشگاهی که الان هستم، من رو بخاطر TA تا آخر ترم نگه میداره و release نمیکنه؟ یا اینکه کاری به TA نداره؟ و اگر زودتر از پایان قرارداد release کرد، تکلیف TA و پولی که میگیرم و tuition waiver چی میشه؟

smj
    Guest

من حدود 4 ماه پیش رفتم مصاحبه و الان کلیر شدم. تو این فاصله از یک دانشگاه دیگه هم پذیرش گرفتم. اول می خواستم که برم آمریکا و اونجا ترنسفر کنم. ولی چند وقت پیش تو سایت دانشگاه اولی خوندم که اگه میاین اینجا باید حتما یک ترم بمونین. ایمیل زدم و ازشون پرسیدم، گفتن که اگه نمی خوای بیای اینجا نباید با I20 ما بری پیک اپ. بعد از سفارت پرسیدم، گفتن اگه بخوای دانشگاتو عوض کنی باید دوباره کلیر بشی. می خواستم بدونم هیچ راهی نداره که بیام امریکا بعد همون اول ترنسفر کنم یا اینکه دوباره کلیر نشم. اینجوری خیلی سخته دوبار دیگه باید برم قبرس و کلی هم دوباره صبر کنم تا کلیر بشم. ممنون می شم کمکم کنین.

ApplyAbroad Champion

تا اونجا که من اطلاع دارم برای ترنسفر شما باید حتما باید یک ترم توی دانشگاه اول بمونید ...

نقل قول نوشته اصلی توسط ordibehesht
    تا اونجا که من اطلاع دارم برای ترنسفر شما باید حتما باید یک ترم توی دانشگاه اول بمونید ...
    سلام
    ولي توي پست هاي قبل emammian گفته كه حتي دانشگاه مبدا نرفته و مستقيم رفته دانشگاه مقصد و تلفني ترانسفر شده!!!!
    كسي اطلاعات دقيقي داره؟

You just should be careful not to accept two admissions officially at once.
    If you accept two universities' offer, get your visa with one of the I-20s, spend one semester at one university and try to transfer to the other one, you have broken your contract with the other university, so it is quite probable that the other university don't admitt you for the next semester.
    I am sure about this; though it might depend on the universities decision. But' it is the law that if you accept two offers officially, one of them becomes invalid.

I suggest if you want to transfer to another university, don't register at the university you don't like. Go straightly to the university you want and ask them to ask for your sevis to be released.
    I believe you should let your professor know about all these stuff in advance.