صفحه 50 از 99 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

بچه ها برای ترنسفر تجربیات من که قبلا تو همین تاپیک نوشتم رو بخونید
    چون من پارسال به راحتی ترنسفر کردم
    موفق باشید
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

یکی از دانشگاهها از من خاسته که pre payment بکنم، حالا اگه من رسیدم خواستم به یه دانشگاهه دگه ترانسفر کنم مشکلی پیش نمیاد واسه انتقال؟

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

سلام دوستان، فرض کنید ویزا رو برای دوره ی دکترای دانشگاه A بگیریم و بعد از رفتن به آمریکا بخوایم ترنسفر کنیم به دوره ی مستر دانشگاه B. زمان معمول دوره دکترا 4-5 ساله و زمان دوره ی مستر 1 سال. این مسئله که زمانی که برای ویزا در نظر گرفتن با توجه به دکترا بودن دوره بوده و شاید برای مستر فرق کنه تاثیر نمی ذاره روی پروسه انتقال؟ اصولا برای انتقال حتما باید دکترا به دکترا باشه یا فرقی نمی کنه و میشه مثلا از دکترا به مستر ترانسفر کرد؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

نقل قول نوشته اصلی توسط MostafaMir نمایش پست ها
    سلام دوستان، فرض کنید ویزا رو برای دوره ی دکترای دانشگاه A بگیریم و بعد از رفتن به آمریکا بخوایم ترنسفر کنیم به دوره ی مستر دانشگاه B. زمان معمول دوره دکترا 4-5 ساله و زمان دوره ی مستر 1 سال. این مسئله که زمانی که برای ویزا در نظر گرفتن با توجه به دکترا بودن دوره بوده و شاید برای مستر فرق کنه تاثیر نمی ذاره روی پروسه انتقال؟ اصولا برای انتقال حتما باید دکترا به دکترا باشه یا فرقی نمی کنه و میشه مثلا از دکترا به مستر ترانسفر کرد؟
    سلام نه مشکلی نداره!

میتونید این کار رو بکنید... کلا ًفایل sevis رو میشه extend کرد. .یعنی اگر درس بیشتر طول بکشه میتونید مدت رو طولانی تر کنید...

درس زودتر تموم شه اگر کاری برای موندن نکنید بسته میشه فایل!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

سلام دوستان، من از دو دانشگاه پذیرش دارم. مشکل اینه که اسم Grauduate Program، دانشگاه A، کلمه Energy داره و به احتمال زیاد طبق ماده 501 ویزا به من نمیدن، من میخواهم اگر بشه با I20 دانشگاه B ویزا رو بگیرم، بعدش Transfer کنم. دو سؤال دارم. از همون ترم اول دنبال Transfer باشم، یا اینکه یک ترم بخونم و دانشگاه A که گزینه بهتری هست رو برای ترم بعد Defer کنم و بعدش اقدام کنم؟ در ضمن، این داستان 501، دوباره کار رو برای من سخت نمیکنه، یک وقتی ویزا من باطل نمیشه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط farnood62 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من از دو دانشگاه پذیرش دارم. مشکل اینه که اسم Grauduate Program، دانشگاه A، کلمه Energy داره و به احتمال زیاد طبق ماده 501 ویزا به من نمیدن، من میخواهم اگر بشه با I20 دانشگاه B ویزا رو بگیرم، بعدش Transfer کنم. دو سؤال دارم. از همون ترم اول دنبال Transfer باشم، یا اینکه یک ترم بخونم و دانشگاه A که گزینه بهتری هست رو برای ترم بعد Defer کنم و بعدش اقدام کنم؟ در ضمن، این داستان 501، دوباره کار رو برای من سخت نمیکنه، یک وقتی ویزا من باطل نمیشه؟
    اگه تصمیم شما قطعی شده، ابتدا واسه ویزای B اقدام می کنی و بعد بلافاصله پس از ورود به آمریکا به دانشگاه B اطلاع میدی که سویس نامبر شما رو به دانشگاه A انتقال بدن (دانشگاه B سویس شما رو release می کنه و دانشگاه A می گیره فقط باید با مسئول هر دو دانشگاه صحبت کنید که این کار به صورت هماهنگ انجام بدهند). تعداد کمی از دانشگاه ها طبق قوانین خودشون، دانشجو رو موظف می کنند که حداقل یک یا دو ترم در دانشگاه B بمونه بعد ترنسفر کنه. پس شما باید این هم مدنظر قرار بدهید. چه شما بالافاصله پس از ورود کار ترنسفر انجام بدید چه بعد از یک یا دو ترم، دیگه وارد پروسه کلیرنس نمی شوید و نگرانی بابت بند 501 وجود نداره. فقط حواستون باشه طی یک ماه پس از ورود به آمریکا باید شما در کلاس ها ثبت نام کرده باشید در غیر این صورت دیپورت می شوید پس اگر می خواهید بالافاصله کار ترنسفر انجام دهید فاصله زمانی ثبت نام بین کلاس های این دو دانشگاه نباید بیشتر از یک ماه باشه. در صورتی که ویزاتون به موقع آماده شد حداقل 1 هفته هم زودتر برید تا بتونید کارها رو سریع تر انجام بدید. اگر هم ویزاتون واسه دانشگاه B دیر آماده شد طوری که مجبور شدید با نامه لیت ارایول وارد آمریکا بشید قضیه کمی پیچیده تر میشه چون ممکنه دانشگاه B دیگه قبول نکنه در این صورت بهتر یک ترم در دانشگاه B بگذرونید و بعد ترنسفر انجام بدهید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexanderEE نمایش پست ها
    اگه تصمیم شما قطعی شده، ابتدا واسه ویزای B اقدام می کنی و بعد بلافاصله پس از ورود به آمریکا به دانشگاه B اطلاع میدی که سویس نامبر شما رو به دانشگاه A انتقال بدن (دانشگاه B سویس شما رو release می کنه و دانشگاه A می گیره فقط باید با مسئول هر دو دانشگاه صحبت کنید که این کار به صورت هماهنگ انجام بدهند). تعداد کمی از دانشگاه ها طبق قوانین خودشون، دانشجو رو موظف می کنند که حداقل یک یا دو ترم در دانشگاه B بمونه بعد ترنسفر کنه. پس شما باید این هم مدنظر قرار بدهید. چه شما بالافاصله پس از ورود کار ترنسفر انجام بدید چه بعد از یک یا دو ترم، دیگه وارد پروسه کلیرنس نمی شوید و نگرانی بابت بند 501 وجود نداره. فقط حواستون باشه طی یک ماه پس از ورود به آمریکا باید شما در کلاس ها ثبت نام کرده باشید در غیر این صورت دیپورت می شوید پس اگر می خواهید بالافاصله کار ترنسفر انجام دهید فاصله زمانی ثبت نام بین کلاس های این دو دانشگاه نباید بیشتر از یک ماه باشه. در صورتی که ویزاتون به موقع آماده شد حداقل 2 هفته هم زودتر برید تا بتونید کارها رو سریع تر انجام بدید. اگر هم ویزاتون واسه دانشگاه B دیر آماده شد طوری که مجبور شدید با نامه لیت ارایول وارد آمریکا بشید قضیه کمی پیچیده تر میشه چون ممکنه دانشگاه B دیگه قبول نکنه در این صورت بهتر یک ترم در دانشگاه B بگذرونید و بعد ترنسفر انجام بدهید.
    ممنون از راهنمایی شما، تصمیم من قطعی هست، پس، الان کارهای صدور I20 دانشگاه A رو هم انجام بدم، ولی با I20 دانشگاه B برم سفارت برای ویزا. فقط یک موضوعی، برای ورود به امریکا باید حتماً اول به شهری که دانشگاه B هست برم؟ یا اینکه از همون اول به شهر دانشگاه A برم؟ و اگر ویزا دیر آمد، اون موقع، مجبورم defer کنم دیگه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط farnood62 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما، تصمیم من قطعی هست، پس، الان کارهای صدور I20 دانشگاه A رو هم انجام بدم، ولی با I20 دانشگاه B برم سفارت برای ویزا. فقط یک موضوعی، برای ورود به امریکا باید حتماً اول به شهری که دانشگاه B هست برم؟ یا اینکه از همون اول به شهر دانشگاه A برم؟ و اگر ویزا دیر آمد، اون موقع، مجبورم defer کنم دیگه.
    داشتن چند I20 مشکلی ایجاد نمی کنه. وقتی به دانشگاه B بگید که می خواید کار ترنسفر انجام بدید معمولا از این کار خوششون نمیاد ولی طبق قانون باید اینکار بکنن. دلیل اینکه گفتم زودتر برید به خاطر همینه چون ممکنه مسئولش این دست و اون دست بکنه و اون بازه یک ماه که باید در کلاس ها ثبت نام میکردید بگذره. توضیحات کامل مربوط به ترنسفر می تونید در اینجا ببینید. لطفا دقیق بخونید چون بازه های زمانی مهم هست.
    بستگی به دانشگاه داره ممکنه تلفنی هم انجام بشه یا ممکنه بگن حتما حضوری برید و امضا کنید. پذیرش از دانشگاه A رو هم حتما باید به دانشگاه B نشون بدید و معمولا یک فرمی هم هست که باید پر کنید و به تایید دانشگاه A برسه. اگه کسی تو دانشگاه B داشته باشید که پیگیر باشه می تونه خیلی کمکتون کنه فقط تا قبل از ورود به آمریکا در مورد ترنسفر به دانشگاه B چیزی نگید که ممکنه I20 شما رو باطل کنند و تو فرودگاه گیر کنید.
    اگه ویزا دیر اومد هم بازم بستگی به بازه های زمانی داره. تو سایتی که معرفی کردم همه چیز نوشته.

Junior Member

سلام
    دوستان من هم مشکل farnood62 رو دارم منتها دو رشته متفاوت هستند. دقیقا به خاطر بند 501 من میخوام برای اون رشته ای که مشکل نداره برای ویزا اقدام کنم
    به نظرتون امکان ترانسفر وجود دارد؟(چون دو تا رشته مختلف هستن میپرسم)
    مرسی از راهنماییتون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hannaz نمایش پست ها
    ممنون, يعنى سفارت متوجه نميشه که من از جاى ديگه i20 دارم؟
    سلام
    مادامیکه به سفارت یک نامه ارائه شده باشه مشکلی نداره. دومی رو به هدف ترانسفر پیش خودتون نگه دارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sia1s نمایش پست ها
    یکی از دانشگاهها از من خاسته که pre payment بکنم، حالا اگه من رسیدم خواستم به یه دانشگاهه دگه ترانسفر کنم مشکلی پیش نمیاد واسه انتقال؟
    سلام
    این بحث خیلی مهمه چون پای هزینه در بین هست. حتما از دانشگاه بپرسد . پاسخ اینجا خیلی نمیتونه قابل استناد باشه براتون.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.