صفحه 51 از 99 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط srafieepur نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من هم مشکل farnood62 رو دارم منتها دو رشته متفاوت هستند. دقیقا به خاطر بند 501 من میخوام برای اون رشته ای که مشکل نداره برای ویزا اقدام کنم
    به نظرتون امکان ترانسفر وجود دارد؟(چون دو تا رشته مختلف هستن میپرسم)
    مرسی از راهنماییتون
    سلام
    وجود امکان ترنسفر در دست دانشگاه هست. شما باید از دانشگاه بررسی کنید و ببینید همچین اجازه ایی به شما داده میشه یا خیر. میتونید از دانشجویان همر شته که اونجا مشغول هستند هم بپرسید ولی باز پاسخ دانشگاه قطعی تر هست.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

من اگر با ویزا f1 برم آمریکا آیا یک ترم درس بخونم بعد از یه دانشگاه بهتر پذیرش بگیرم آیا ویزام باطل می شه یا با همون ویزا می تونم transfer کنم برم یه دانشگاه دیگه؟...

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

نقل قول نوشته اصلی توسط panizm نمایش پست ها
    من اگر با ویزا f1 برم آمریکا آیا یک ترم درس بخونم بعد از یه دانشگاه بهتر پذیرش بگیرم آیا ویزام باطل می شه یا با همون ویزا می تونم transfer کنم برم یه دانشگاه دیگه؟...
    سلام
    بستگی به هر دو دانشگاه داره. در صورت موافقتشون و وجود امکان ترنسفر برای هر دو مشکلی وجود نداره. شادزی

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

من فیزیک جامد خوندم. میخوام برای مواد و نانو اپلای کنم. مواد هم این روزا با 212 بد ریجکت میکنن. میخوام 2 تا پذیرش همزمان یکی مواد و یکی دیگه یه رشته ی امن بگیرم. بعد با اون رشته ی امن ویزا بگیرم و برم و بعد ترم دوم ترنسفر کنم به مواد. به نظرتون میشه؟ آیا باید به استاد مواد که بهم فاند داده قبل از رفتن بگم اینو؟ ممنون میشم دوستان هر گونه تجربه یا نظر مفیدی که دارند ارایه بدند.

ممنون.
    من نیامده ام که بمانم، فقط آمده ام کمی بازی کنمو بعد بروم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط huckleberry نمایش پست ها
    من فیزیک جامد خوندم. میخوام برای مواد و نانو اپلای کنم. مواد هم این روزا با 212 بد ریجکت میکنن. میخوام 2 تا پذیرش همزمان یکی مواد و یکی دیگه یه رشته ی امن بگیرم. بعد با اون رشته ی امن ویزا بگیرم و برم و بعد ترم دوم ترنسفر کنم به مواد. به نظرتون میشه؟ آیا باید به استاد مواد که بهم فاند داده قبل از رفتن بگم اینو؟ ممنون میشم دوستان هر گونه تجربه یا نظر مفیدی که دارند ارایه بدند.

ممنون.
    بله امکانش هست به شرطی که شما برای دانشگاه موادی در ترمی که قراره برید پذیرش داشته باشید.
    بستگی به استاد داره ممکنه از این کار شما ناراحت بشه چون شما با این کارتون دارید یک استاد دیگه ای رو می پیچونید یا واسش مهم نباشه. از طرفی هم اگه واقعیت نگید باید دلیل قانع کننده دیگه ای واسش بیارید چون موقع ترنسفر احتمالا متوجه بشه. بهترین کار اینه که به محض ورود در صورتی که دانشگاه فیزیک موافقت کرد ترنسفر انجام بدید.

Junior Member

سلام
    از دوستان باتچربه کمک میخوام
    حیاتی است.............
    اگر از دو دانشگاه پذیرش داشته باشیم و با اون رشته ای که حساس نیست ویزا بگیریم.
    آیا در آمریکا با ترنسفر به اون رشته حساس موافقت میشه یا خیر؟ و اینکه قبل از شروع ترم میشه اینکارو انجام داد؟که 1ترم هم در دانشگاه اول نمونیم.
    باتشکر

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط asreyakhi نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان باتچربه کمک میخوام
    حیاتی است.............
    اگر از دو دانشگاه پذیرش داشته باشیم و با اون رشته ای که حساس نیست ویزا بگیریم.
    آیا در آمریکا با ترنسفر به اون رشته حساس موافقت میشه یا خیر؟ و اینکه قبل از شروع ترم میشه اینکارو انجام داد؟که 1ترم هم در دانشگاه اول نمونیم.
    باتشکر
    سلام
    حتما قبل از اینچنین اقدامی از هر دو دانشگاه باید بپرسید که چنینی گزینه ایی دارند یا خیر. عمدتا اکثر دانشگاه حتی اگر این مورد ترنسفر را داشته باشند میگن که باید یک ترم رو بگذرونید و بعد. ولی با تمام این اوصاف شما باید از هر دو دانشگاه بپرسید و اینجا پرسیدن مشکلی حل نمیکنه.
    شادزی

نقل قول نوشته اصلی توسط alamdar_313 نمایش پست ها
    از بین این دو کدام یک رو بهتر میدونید

1- گرفتن پذیرش از یک دانشگاه متوسط /متوسط به پایین و خوندن 1-2 ترم در اونجا و همزمان تلاش برای گرفتن پذیرش از دانشگاه با رنک بهتر.

2- صبر کردن یکسال بیشتر برای ارتقای رزومه و گرفتن پذیرش از دانشگاه با رنک خوب

*** در صورت بهتر بودن گزینه ی اول، آیا قید کردن اون 1-2 ترم تحصیل در زومه تاثیر + داره یا تاثیر منفی؟

دوستان اگر مورد 1 شدنی نیست و یا خیلی سخته لطفا بگید که الکی پولمون رو برای اپلای کردن هدر ندیم!
    چون خودم هم منطقا فکر میکنم میبینم چرا یک استادی که به من فاند داده و هزینه 1-2 ترم تحصیل منو داده و پروژه اش زیر دست منه باید موافقت کنه با رفتنم؟ مگر اینکه حقی نداشته باشه توی این قضیه!
    از بدبختی های مملکت من این است که به ورودی ها توجه میکنند نه خروجی ها. گیریم نفر اول المپیاد ، گیریم نفر اول کنکور ، گیریم شاگرد اول دانشگاه ، گیریم .....نتیجه اش چه بود؟ چرا کسی از نتیجه ها سوال نمیکند ، سوال است برای من!

Banned

1- گرفتن پذیرش از یک دانشگاه متوسط /متوسط به پایین و خوندن 1-2 ترم در اونجا و همزمان تلاش برای گرفتن پذیرش از دانشگاه با رنک بهتر.

*** در صورت بهتر بودن گزینه ی اول، آیا قید کردن اون 1-2 ترم تحصیل در زومه تاثیر + داره یا تاثیر منفی؟
    گزینه 1 بهتر است. حتی فاند هم داشته باشین استاد نمیتونه جلوی ترنسفر رو بگیره. فاند ها معمولن یک ساله هستند. در انتهای یک سال میتونید ترنسفر کنید.

Member QUPHAS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHYSICS

گرینه ی 1 چند تا مشکل داره!
    1) از نطر اخلاقی دزست نیست! اون دپارتمان روی شما برای چند سال حساب کرده و انتطار داره سال بعد توی کارای تحقیقاتی شون باشی!
    2) شما همون ترم اول که بری اونجا باید اپلای کنی واسه دانشگاه بعدی! و فکر نمیکنم تو این فرصت کار خفنی بکنی که رزومه رو قوی کنی!
    3) معمولاً جایی که میخواید اپلای کنید میگن ریکام از جایی که الان هستید باید داشته باشید که با توجه به نکته ی 1 نمیدونم چی میشه! شاید من بدبینم اما باید به این مسائل فکر کرد!