صفحه 53 از 99 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

سلام به متخصصان! آقا من پذیرش NCSU دارم و برا ویزا اقدام کردم! و چند روز دیگه دبی وقت دارم الان فهمیدم UCR پذیرش داده. بدبختانه ucr دانشگاه و رشته بهتری هست .. اما الان اگه بخوان بهم I20 بفرسن یه ماه طول میکشه و در کل اگه ویزا هم یه کلیرنس کوچولو بخورم عمرا به مهر برسم- دوستان کمک کنید! به UCR نامه بدم که من میام آمریکا بعد سریع ترانسفر می کنم؟ در ضمن دانشگاه UCR میدونه آفر NCSU رو پذیرفتم. یا شاید بهتر باشه نیم ترم عقب بندازم و کلا برا UCR اقدام کنم
    لطفا سریع کمک کنید تا موضوعو با دانشگاه مطرح کنم
    ممنوننن

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin نمایش پست ها
    سلام من مصاحبه ویزا را با i20 یه دانشگاه رفتم و تو کلیرنس هستم، حالا وقتی ویزام اومد میتونم به محظ ورود به امریکا به دانشگاه دیگه ای برم که آفر فاند داده و از اونجا برای ترنسفر اپلای کنم؟ یا حتما اول باید برم دانشگاه اولی و بعد از اونجا ترنسفر کنم به دانشگاه دومی؟
    سلام
    به هر دو دانشگاه مربوطه. اکثر دانشگاه ها برای ترنسفر میگن که باید ترم 1 رو اونجا بخونید. ولی دوستانی بودند که یک ماه زودتر رفتند و تونستند این تغییرا رو با موافقت دانشگاه بدن.
    تنها دانشگاه ها میتونن تو این زمینه پاسخ قطعی بهتون بدن.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farnood62 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان، خصوصاً با تجربه هایی مثل آقای Simon و Hisenberg. من یک سوأل از اساتید با تجربه سایت دارم: من هفته پیش ویزام درجا Approve شد. اما دوست ندارم در این دانشگاه بمونم و میخواهم Transfer کنم. اما موضوع اینه که اون یکی دانشگاه که دوست دارم برم، در I-20 آن نوشته، Petroleum engineering. حالا این کار شدنی هست، که من اونجا رفتم، Transfer کنم به دانشگاهی که در I-20 آن نوشته، Petroleum engineering، دوباره داستان نشه برای من؟
    سلام
    با این اسم ممکنه اگر دوباره برای ویزا اقدام کنید شانس نیارید. حتی اگر دانشگاه شما گزینه ی ترنسفر نداشت یا گفت که بعد از یک ترم حق دارید ترنسفر کنید بهتره این ویزای حی و حاضر رو از دست ندید. من اگر بودم از این ویزا برای رفتن استفاده می کردم و بعد که رسیدم به اونطرف تصمیم میگرفتم که چی به نفعمه. مطلقا توصیه نمیکنم تا نرفتید اقدام خاصی بکنید.
    میتونید افر دوم که بهتره رو دیفر کنید . البته با توجه به اینکه فهمیدن افر جای دیگه رو قبول کردید نمیدونم شدنی باشه یا خیر. در هر حال دانشگاه اول مهمه که بهتون اجازه ی ترنسفر بده. از دانشجویان هم دپارتمانی بپرسید شرایط چیه.

شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

با سلام.
    من ویزا برای دانشگاه A گرفتم ولی می خواستم به محض ورود به آمریکا به دانشگاه B ترانزفر کنم. حالا یک سوال دارم. برای اینکه بعد از ورود به آمریکا کارام زودتر انجام بشه می خواستم از دانشگاه B درخواست کنم که برام I20 صادر کنه که وقتی می رسم آمریکا آماده شده باشه. آیا این کار مشکلی برای ورود من به آمریکا در فرودگاه ایجاد نمی کنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط moteharrek نمایش پست ها
    با سلام.
    من ویزا برای دانشگاه A گرفتم ولی می خواستم به محض ورود به آمریکا به دانشگاه B ترانزفر کنم. حالا یک سوال دارم. برای اینکه بعد از ورود به آمریکا کارام زودتر انجام بشه می خواستم از دانشگاه B درخواست کنم که برام I20 صادر کنه که وقتی می رسم آمریکا آماده شده باشه. آیا این کار مشکلی برای ورود من به آمریکا در فرودگاه ایجاد نمی کنه؟
    سلام
    داشتن چند تا I20 فی نفسه مشکلی نداره ولی I20 که الان براتون صادر بشه بهتون کمکی نمی کنه! چون بعد از انجام مراحل ترنسفر (پر کردن و فرستادن فرمهای transfer in و out و ...) دانشگاه A شماره SEVIS که با اون براتون ویزا صادر شده رو آزاد می کنه و دانشگاه B با اون شماره SEVIS براتون I20 صادر می کنه!
    در ضمن فرآیند صدور I20 (به شرط آماده بودن همه چیز) چند دقیقه بیشتر طول نمی کشه!
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان، تا حالا کسی بوده که از دو دانشگاه پذیرش داشته باشه اما اسم رشته در I-20 دو دانشگاه متفاوت باشه، خصوصاً I-20 اون دانشگاهی میخواهد Transfer بشه به اونجا، روش اسم رشته حساسی مثل Petroleum engineering خورده باشه و تونسته باشه Transfer بکنه؟

Junior Member

سلام دوستان، کسی هست که بتونه من رو راهنمایی کنه؟ چون این قضیه خیلی حیاتی هست!!! تا حالا کسی بوده که از دو دانشگاه پذیرش داشته باشه اما اسم رشته در I-20 دو دانشگاه متفاوت باشه، خصوصاً I-20 اون دانشگاهی میخواهد Transfer بشه به اونجا، روش اسم رشته حساسی مثل Petroleum engineering خورده باشه و تونسته باشه Transfer بکنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farnood62 نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی هست که بتونه من رو راهنمایی کنه؟ چون این قضیه خیلی حیاتی هست!!! تا حالا کسی بوده که از دو دانشگاه پذیرش داشته باشه اما اسم رشته در I-20 دو دانشگاه متفاوت باشه، خصوصاً I-20 اون دانشگاهی میخواهد Transfer بشه به اونجا، روش اسم رشته حساسی مثل Petroleum engineering خورده باشه و تونسته باشه Transfer بکنه؟
    سلام
    من نمی دونم تا حالا کسی بوده یا نه!! سوالتون خیلی کلیه
    حساس بودن رشته معمولا زمان گرفتن ویزا معنی داره، در صورتیکه ترنسفر بعد از ورودتون به امریکا انجا میشه
    پس اگر شما ویزا رو با رشته غیرحساس دارید و با اون وارد میشید، ادامه کار ترنسفر با موافقت دانشگاهها انجام میشه که دیگه حساس بودن خیلی معنی دار نیست، چون شما ادمیشن رو دارید
    موفق باشید

Junior Member omidsameie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics, UC at Riverside

آقا من یه مشکلی دارم: من از یه دانشگاه پذیرش گرفتم و ویزا رو هم پیک آپ کردم و حدود یه ماه دیگه هم پرواز دارم. مشکل اینه که الان که فکر میکنم میبینم که از پروژه های تحقیقاتی که در اونجا انجام میشه خیلی خوشم نمیاد و در نتیجه به شدت به فکر ترنسفر هستم. تا جایی که من میدونم یک راه استاندارد اپلای دوباره هست. میخواستم ببینم آیا راه دیگه ای وجود داره که نیاز مباشه دوباره اپلای کنم؟
    یه نکته دیگه اینکه چقدر شدنیه که رسما عضو یک دانشگاه باشی ولی با یه استاد از یه دانشگاه دیگه کار کنی؟ برای دوستانی که ممکنه دور و بر من باشن من از یکی از کمپس های دانشگاه کالیفرنیا پذیرش دارم و علاقه مندم که با استادی که در دانشگاه کالیفرنیا در کمپس دیگه ای هستش کار کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omidsameie نمایش پست ها
    آقا من یه مشکلی دارم: من از یه دانشگاه پذیرش گرفتم و ویزا رو هم پیک آپ کردم و حدود یه ماه دیگه هم پرواز دارم. مشکل اینه که الان که فکر میکنم میبینم که از پروژه های تحقیقاتی که در اونجا انجام میشه خیلی خوشم نمیاد و در نتیجه به شدت به فکر ترنسفر هستم. تا جایی که من میدونم یک راه استاندارد اپلای دوباره هست. میخواستم ببینم آیا راه دیگه ای وجود داره که نیاز مباشه دوباره اپلای کنم؟
    یه نکته دیگه اینکه چقدر شدنیه که رسما عضو یک دانشگاه باشی ولی با یه استاد از یه دانشگاه دیگه کار کنی؟ برای دوستانی که ممکنه دور و بر من باشن من از یکی از کمپس های دانشگاه کالیفرنیا پذیرش دارم و علاقه مندم که با استادی که در دانشگاه کالیفرنیا در کمپس دیگه ای هستش کار کنم.
    اگر بخواهی که به دانشگاه دیگه Transfer کنی، اولاً اینکه اگر از دانشگاه مبدإ فاند دارین، این کار خیلی اخلاقی نیست و به احتمال زیاد هم سخت بشه که انجام بشه. اما اگر فاندی ندارین، شدنی است. به شرطی که تاریخ شروع کلاس دو دانشگاه بیشتر از 30 روز با هم فاصله نداشته باشه. در ضمن شما به موقع هم به امریکا برسی تا اینکه بتونی کارهای Transfer رو انجام بدی. این هم لینک رسمی است، که تمام شرایط و قوانین رو در اون توضیح داده:
    http://www.ice.gov/sevis/f_1_transfe...#_Toc174419529
    راجع به اینکه با استاد یه جای دیگه بخواهین کار کنین، اطلاعاتی ندارم.