صفحه 54 از 99 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط omidsameie نمایش پست ها
    آقا من یه مشکلی دارم: من از یه دانشگاه پذیرش گرفتم و ویزا رو هم پیک آپ کردم و حدود یه ماه دیگه هم پرواز دارم. مشکل اینه که الان که فکر میکنم میبینم که از پروژه های تحقیقاتی که در اونجا انجام میشه خیلی خوشم نمیاد و در نتیجه به شدت به فکر ترنسفر هستم. تا جایی که من میدونم یک راه استاندارد اپلای دوباره هست. میخواستم ببینم آیا راه دیگه ای وجود داره که نیاز مباشه دوباره اپلای کنم؟
    یه نکته دیگه اینکه چقدر شدنیه که رسما عضو یک دانشگاه باشی ولی با یه استاد از یه دانشگاه دیگه کار کنی؟ برای دوستانی که ممکنه دور و بر من باشن من از یکی از کمپس های دانشگاه کالیفرنیا پذیرش دارم و علاقه مندم که با استادی که در دانشگاه کالیفرنیا در کمپس دیگه ای هستش کار کنم.
    شما برای ترنسفر شدن باید از دانشگاه جدید ادمیشن داشته باشید، که این کار هم تا اونجا که من میدونم فقط با اپلای کردن امکانپذیره. البته در صورتیکه شما با استاد خاصی هماهنگ کرده باشید، من موردهایی رو دیدم که در مورد ددلاینها کمی اغماض کردند
    اگر شما فاند دارید، استاد یا دپارتمان داره اون فاند رو میده که شما کارش رو انجام بدید و انجام دو تا موضوع ریسرچ همزمان کار خیلی سختیه! پس اصولا حتی در یک دپارتمان هم خیلی معمول نیست که با استاد دیگه، یک موضوع دیگه کار کنید! اگر هم بهشون نگید، بعدا اگر بفهمن سابقه خوبی براتون محسوب نمی شه

Junior Member omidsameie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics, UC at Riverside

یه سوال دیگه: من اگه بخوام برا دانشگاه جدید اپلای کنم در حالی که در دانشگاه اول شروع به تحصیل کرده ام، به نظرتون راجع به ترم اولی که تو دانشگاهم بودم حرفی بزنم یا نه؟

Junior Member M_NSF آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    eMBA دانشگاه تبریز

من خیلی از پست ها رو خوندم واکثرا درباره ی انتقال در داخل امریکاست و جواب سوالم رو پیدا نکردم، بنابر این اگر سوال تکراریه پوزش میخوام و ممنون می شوم که جواب بدید.
    من برای دکترای مهندسی صنایع از emu قبرس پذیرش دارم، می خوام ببینم از اونجا به امریکا امکان ترانسفر هست؟(مثلا بعد از یک سال گذروندن در اونجا)یا باید بمونم و برای سال دیگه واسه امریکا اپلای کنم؟ البته این کار برام مشکل می شه چون زمان زیادی برای کسب نمره خیلی خوب در جی آر ای ندارم.
    I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط M_NSF نمایش پست ها
    من خیلی از پست ها رو خوندم واکثرا درباره ی انتقال در داخل امریکاست و جواب سوالم رو پیدا نکردم، بنابر این اگر سوال تکراریه پوزش میخوام و ممنون می شوم که جواب بدید.
    من برای دکترای مهندسی صنایع از emu قبرس پذیرش دارم، می خوام ببینم از اونجا به امریکا امکان ترانسفر هست؟(مثلا بعد از یک سال گذروندن در اونجا)یا باید بمونم و برای سال دیگه واسه امریکا اپلای کنم؟ البته این کار برام مشکل می شه چون زمان زیادی برای کسب نمره خیلی خوب در جی آر ای ندارم.
    دوست عزیز همونطور که بالا گفتم،
    شما برای ترنسفر شدن حتی داخل امریکا باید از دانشگاه جدید ادمیشن داشته باشید، که این کار هم با اپلای کردن امکانپذیره. پس ترنسفر کردن از یک دانشگاه خارج از امریکا توجیهی نداره! کسانیکه داخل امریکا به هر دلیلی میخوان دانشگاه عوض کنند، روند ترنسفر رو طی می کنند که برای شرایط اقامتشون (حفظ Full time Student) مشکلی پیش نیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط farnood62 نمایش پست ها
    اگر بخواهی که به دانشگاه دیگه Transfer کنی، اولاً اینکه اگر از دانشگاه مبدإ فاند دارین، این کار خیلی اخلاقی نیست و به احتمال زیاد هم سخت بشه که انجام بشه. اما اگر فاندی ندارین، شدنی است. به شرطی که تاریخ شروع کلاس دو دانشگاه بیشتر از 30 روز با هم فاصله نداشته باشه. در ضمن شما به موقع هم به امریکا برسی تا اینکه بتونی کارهای Transfer رو انجام بدی. این هم لینک رسمی است، که تمام شرایط و قوانین رو در اون توضیح داده:
    http://www.ice.gov/sevis/f_1_transfe...#_Toc174419529
    راجع به اینکه با استاد یه جای دیگه بخواهین کار کنین، اطلاعاتی ندارم.
    چرا اگر فاند داشته باشیم سخت میشه ترانسفر کرد؟

سلام دوستان
    من یوتا با فلوشیپ پذیرش دارم حتی I20 هم در مرحله صدوره و اینکه یک ترم دیفر کردم و از ژانویه باید برم.
    من راستش از شهرش خوشم نمیاد. کوچیکه و به بوستون دوره (بنا به دلایلی میخام او نورا باشه)
    حالا به نظرتون میتونم با این دلیل به یک ایالت حوالی بوستون برم؟

Junior Member omidsameie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics, UC at Riverside

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یوتا با فلوشیپ پذیرش دارم حتی I20 هم در مرحله صدوره و اینکه یک ترم دیفر کردم و از ژانویه باید برم.
    من راستش از شهرش خوشم نمیاد. کوچیکه و به بوستون دوره (بنا به دلایلی میخام او نورا باشه)
    حالا به نظرتون میتونم با این دلیل به یک ایالت حوالی بوستون برم؟
    یوتا ایالت قشنگیه ولی متروپلیتن نیست به هر حال. اگه از دانشگاهی در باستن پذیرش ندارین باید سال بعد دوباره اپلای کنین. ولی حواستون باشه که باستن شهر بسیار گرونیه و بچه هایی که فاند های خیلی عالی دارن هم از این مسئله شکایت دارن.
    گناه یک پدیده جغرافیایی است.
    -برتراند راسل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasharkh نمایش پست ها
    سلام
    داشتن چند تا I20 فی نفسه مشکلی نداره ولی I20 که الان براتون صادر بشه بهتون کمکی نمی کنه! چون بعد از انجام مراحل ترنسفر (پر کردن و فرستادن فرمهای transfer in و out و ...) دانشگاه A شماره SEVIS که با اون براتون ویزا صادر شده رو آزاد می کنه و دانشگاه B با اون شماره SEVIS براتون I20 صادر می کنه!
    در ضمن فرآیند صدور I20 (به شرط آماده بودن همه چیز) چند دقیقه بیشتر طول نمی کشه!
    موفق باشید
    سلام
    یعنی در ترنسفر شماره SEVIS تغییر نمیکنه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omidsameie نمایش پست ها
    یوتا ایالت قشنگیه ولی متروپلیتن نیست به هر حال. اگه از دانشگاهی در باستن پذیرش ندارین باید سال بعد دوباره اپلای کنین. ولی حواستون باشه که باستن شهر بسیار گرونیه و بچه هایی که فاند های خیلی عالی دارن هم از این مسئله شکایت دارن.
    چرا از اول اپلای کنم؟ نمیشه ترنسفر کنم؟ مثلا نورت ایسترن از یوتا رنکش پایینتره. ممکنه قبول کنن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط asreyakhi نمایش پست ها
    سلام
    یعنی در ترنسفر شماره SEVIS تغییر نمیکنه؟؟
    سلام
    خیر تغییر نمی کنه. با ترنسفر کردن شماره SEVIS که با اون ویزا صادر شده، منتقل میشه.