صفحه 55 از 99 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    چرا اگر فاند داشته باشیم سخت میشه ترانسفر کرد؟
    سلام
    قطعا اینطور نیست ولی امکانش رو در نظر بگیرید. همه چیز به دانشگاه بر میگرده. به هر حال شما بهشون قولی دادید و حالا دارید اون رو نادیده می گیرید. وگرنه اونها انقدر متقاضی دارند که پوزیشن خالی نمیمونه و پروژه ایی هم با رفتن شما نمیخوابه ولی خوب دیدشون به ایرانی ها متاثر خواهد شد. شاید هم اصلا مشکلی ایجاد نکنند و براحتی صورت بگیره. در هر صورت کار زیاد درستی به نظر نمیرسه.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام

من در حال حاضر در حال تحصیل MBA در دانشگاه cincinnati هستم. از دانشگاه UNM هم پذیرش دارم و میتونم هنوز دیفر کنم به ترم بهار. حالا سوالم اینه که میشه اگه لطف کنید و زحمتی نیست یک توضیح کلی بدین که چطور میشه این کار رو انجام داد. واقعا ممنون میشم اگه کمکی کنید.

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zazoz نمایش پست ها
    سلام

من در حال حاضر در حال تحصیل MBA در دانشگاه cincinnati هستم. از دانشگاه UNM هم پذیرش دارم و میتونم هنوز دیفر کنم به ترم بهار. حالا سوالم اینه که میشه اگه لطف کنید و زحمتی نیست یک توضیح کلی بدین که چطور میشه این کار رو انجام داد. واقعا ممنون میشم اگه کمکی کنید.

ممنون
    سلام
    سوالتون اینه که چطور دیفر کنید یا ترنسفر؟

Junior Member

سلام دوستان
    راستش می خواستم بگم اگر از دانشگاه های
    American University in Dubaiپذیرش بگیرم میشه بعد از خوندن یه ترم به دانشگاه های امریکا transfer کرد (بدون فاند)

1.کلا چقدر پروسه انتقال طول می کشه؟
    2. اگه تو دانشگاه اول هنوز ثبت نام نکرده باشیم و defer کرده باشیم بازم احتیاجه بهشون اطلاع بدیم یا دانشگاه مقصد همه کارارو انجام می ده؟
    3. از دانشگاه دوم که پذیرش گرفتیم احتیاج هست i20 صادر کنن یا با i20 دانشگاه قبل می شه کارارو انجام داد؟

Junior Member

سلام دوستان
    من یه لیسانس تو ایران گرفتم و حالا اومدم آمریکا یه لیسانس توی یه رشته دیگه بگیرم ... اما میخوام کاری کنم که درس های عمومی رو دیگه نگیرم و فقط درس های تخصصی مربوط به رشته دوم بگیرم. تحقیق کردم که انگار بخشی از واحد های لیسانس اولمو که تو ایران گرفتم قبول می کنند اینجا، اما باید قبلش یه موسسه بنام ACEI تایید کنه مدارکمو ... یعنی لیسانس ایرانمو ... کسی در این مورد اطلاعی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin101 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه لیسانس تو ایران گرفتم و حالا اومدم آمریکا یه لیسانس توی یه رشته دیگه بگیرم ... اما میخوام کاری کنم که درس های عمومی رو دیگه نگیرم و فقط درس های تخصصی مربوط به رشته دوم بگیرم. تحقیق کردم که انگار بخشی از واحد های لیسانس اولمو که تو ایران گرفتم قبول می کنند اینجا، اما باید قبلش یه موسسه بنام ACEI تایید کنه مدارکمو ... یعنی لیسانس ایرانمو ... کسی در این مورد اطلاعی داره؟
    این موسسات برای evaluation هستن کار خاصیم نمی کنن فقط مدارک رو براشون می فرستین و پول رو هم پرداخت می کنین بعد اینا براساس A,B,C و از 4 نمره هارو حساب می کنن و میفرستن برای دانشگاه مورد نظر و با اون دیپارتمانتون می گه که اون واحد رو قبول می کنن یا نه یه کار فرمالیته س فقط اینکه نمره ها چون از 4 اینا می تونن بگن که قبول می کنن اون واحد و یا نه.

Junior Member

دوستان من تمام واحدهای ارشد غیر از پایان نامه رو ایران پاس کردم و حتی توسط یکی از موسسات امریکایی هم ارزیابی کردم.حالا از یکی از دانشگاه های امریکا برای مستر همون رشته پذیرش دارم و میخام همه 9 واحد ممکن رو انتقال بدم.حالا فرمی که برای اینکار داره پر کردم ولی یه چیز دیگه ای میخان Course Description درسایی که ایران پاس کردم حتیCourse Description این دانشگاه هم برای اون درسایی میخام تطبیق بدم دارم، فقط مسئله اینجاست به نظر شما چطور این Course Description رو برای درسایی که ایران پاس کردم باهاش Match کنم چون درساش نزدیک هست و حتی پیشرفته ترش ولی نگرانم اگه دقیقا سرفصل و مراجع درسای ایران رو بیارم قبول نکنن.کسی تجربه مشابه انتقال واحدهای ارشد رو از ایران به امریکا داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mhz_ir نمایش پست ها
    دوستان من تمام واحدهای ارشد غیر از پایان نامه رو ایران پاس کردم و حتی توسط یکی از موسسات امریکایی هم ارزیابی کردم.حالا از یکی از دانشگاه های امریکا برای مستر همون رشته پذیرش دارم و میخام همه 9 واحد ممکن رو انتقال بدم.حالا فرمی که برای اینکار داره پر کردم ولی یه چیز دیگه ای میخان Course Description درسایی که ایران پاس کردم حتیCourse Description این دانشگاه هم برای اون درسایی میخام تطبیق بدم دارم، فقط مسئله اینجاست به نظر شما چطور این Course Description رو برای درسایی که ایران پاس کردم باهاش Match کنم چون درساش نزدیک هست و حتی پیشرفته ترش ولی نگرانم اگه دقیقا سرفصل و مراجع درسای ایران رو بیارم قبول نکنن.کسی تجربه مشابه انتقال واحدهای ارشد رو از ایران به امریکا داره؟
    منم دقیقا همین کارو کردم البته مسترم رو تو یه کشور دیگه گرفته گذرونده بودم. تنها راه اینه که با Adviser دانشگاهی که می خواین برین صحبت کنید تا راهنمایی کنن. مال من رو که گفتن به جای elective ها قبول می کنیم بقیه رو باید بگذرونی (البته مال من درسام کاملا مثل دانشگاه های اینجا نبود) اگه کاملا شبیه باشه احتمالش زیاده که اکثرش رو قبول کنن ولی بستگی به uni تونم داره بعضی ها می زنن تا 15 یا نهایت 20 واحد رو قبول می کنن فقط که تطبیق بدن. سرفصل دانشگاه های اینجارم بخواین تو سایتشون زده اگرم نبود code درس رو می تونین سرچ کنین.

می شه لطفا اگه کسی جواب این سوالارو میدونه کمک کنه:

1.کلا چقدر پروسه انتقال طول می کشه؟
    2. اگه تو دانشگاه اول هنوز ثبت نام نکرده باشیم و defer کرده باشیم بازم احتیاجه بهشون اطلاع بدیم یا دانشگاه مقصد همه کارارو انجام می ده؟
    3. از دانشگاه دوم که پذیرش گرفتیم احتیاج هست i20 صادر کنن یا با i20 دانشگاه قبل می شه کارارو انجام داد؟