صفحه 70 از 99 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط sanyehsan نمایش پست ها
    آقا اگه یه نفر بخواد دانشگاهشو عوض کنه استاد میتونه در این مسیر مانع بشه؟؟؟ کسانی که دیدن یا تجربه دارن اصولا ترنسفر بعد از یک ترم شدنیه یا باید یک سال یا بیشتر موند؟؟ یا اصلا ربطی به زمان نداره و هر لحظه ختی در ترم اول میتوان این کار را انجام داد؟؟
    استاد میتونه به شما ریکام نده، ولی از لحاظ قانونی نه نمیتونه مانع شما به دانشگاه دیگه بشه!
    شما از ترم اول هم میتونی ترنسفر کنی، اما اگر پستهای قبلی رو میخواندی میدیدی اگر میخوای با اساتید تماس بگیری برای فاند، باید یه دلیل منطقی برای عوض کردن دانشگاهت بیاری!
    مشکلی دیگه ای که این وسط هست اینه که الان مزیت شما نسبت به قبل که در ایران اپلای کردین و اینجا اومدین چیه؟!! خوب بعضی از دوستان میگن من فقط همینجا اپلای کردم و معدل رو رزومم خوبه و میتونم از جاهای دیگه پذیرش بگیرم در اون حرفی نیست اما اگر شما جاهای دیگه اپلای کردین و اینجا فقط بهتون پذیرش با فاند دادن تنها مزیتتون برای اپلای قبل از پایان ترم اول برای پذیرش در ترم بهار اینه که در امریکا حضور دارین (از لحاط ویزا مشکل ندارین و میتونین حتی حضوری با اساتید صحبت کنین)
    اما اگر یه ترم حداقل در امریکا باشین میتونین از چندتا اساتید دانشگاه فعلیتون ریکام بگیرین و کارنامه ترمتون هم که احتمالا بالا شده بفرستین برای پذیرش در پاییز بعدی! پس بستگی به رزومتون داره

Junior Member

دوستان سلام،
    من براي پاييز 2015 در رشته مهندسي برق از دو دانشگاه يكي از تگزاس براي master of engineering و يكي از ميشيگان براي PhD پذيرش گرفتم كه هردو بدون فاند هستش. اما با توجه به اينكه رنك دانشگاه تگزاس بالاتره و امكان فاند و تبديل به PhD براي ترم دوم بيشتره تصميم گرفتم برم تگزاس و به اين دليل كه ايم مستر مجدد خواهد بود، تصميم گرفتم با I-20 ميشيگان اقدام كنم و بعد قبل از رفتن به امريكا و بصورت ايميلي كارهاي ديفر رو انجام بدم. حالا چند تا سوال داشتم و ممنون ميشم اگه كسي اطلاعاتي داره من رو راهنمايي كنه:
    1. آيا ترنسفر از PhD در يك دانشگاه به مستر در دانشگاه ديگه امكان پذيره؟ و آيا روالش مشابه ترنسفر از PhD به PhD هستش؟
    2. بعد از ترنسفر آيا ويزاي مجدد صادر ميشه يا ويزا روي همون PhD مي مونه؟ و اگه ويزاي مجدد صادر ميشه احتمال ريجكت به دليل تغيير به مقطع پايين تر وجود داره يا نه؟
    3. در صورت رفتن به ايران و براي ويزاي بازگشت به امريكا آيا اين كار احتمال ويزا ندادن رو بالا نميبره؟ يا اينكه چون در حال تحصيل هستم به اين قضيه گير نميدن؟
    4. در صورت گرفتن ويزاي Multi آيا امكان اينكه بعد از ترنسفر به مستر ويزام به Single هست يا خير؟

پيشاپيش سپاس از همكاري دوستان

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamfry نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    من براي پاييز 2015 در رشته مهندسي برق از دو دانشگاه يكي از تگزاس براي master of engineering و يكي از ميشيگان براي PhD پذيرش گرفتم كه هردو بدون فاند هستش. اما با توجه به اينكه رنك دانشگاه تگزاس بالاتره و امكان فاند و تبديل به PhD براي ترم دوم بيشتره تصميم گرفتم برم تگزاس و به اين دليل كه ايم مستر مجدد خواهد بود، تصميم گرفتم با I-20 ميشيگان اقدام كنم و بعد قبل از رفتن به امريكا و بصورت ايميلي كارهاي ديفر رو انجام بدم. حالا چند تا سوال داشتم و ممنون ميشم اگه كسي اطلاعاتي داره من رو راهنمايي كنه:
    1. آيا ترنسفر از PhD در يك دانشگاه به مستر در دانشگاه ديگه امكان پذيره؟ و آيا روالش مشابه ترنسفر از PhD به PhD هستش؟
    2. بعد از ترنسفر آيا ويزاي مجدد صادر ميشه يا ويزا روي همون PhD مي مونه؟ و اگه ويزاي مجدد صادر ميشه احتمال ريجكت به دليل تغيير به مقطع پايين تر وجود داره يا نه؟
    3. در صورت رفتن به ايران و براي ويزاي بازگشت به امريكا آيا اين كار احتمال ويزا ندادن رو بالا نميبره؟ يا اينكه چون در حال تحصيل هستم به اين قضيه گير نميدن؟
    4. در صورت گرفتن ويزاي Multi آيا امكان اينكه بعد از ترنسفر به مستر ويزام به Single هست يا خير؟

پيشاپيش سپاس از همكاري دوستان

سلام
    اگر شما با ای-۲۰ میشیگان ویزا بگیرید، باید زمانی‌ که وارد آمریکا میشید، اون ای-۲۰ معتبر باشه. به عبارتی اگر شما قبل از ورود به آمریکا تصمیم بگیرید که ترانسفر کنید، دوباره باید برای ویزای جدید اقدام کنید. ولی‌ شما میتونید این تصمیم خودتون رو تا ورودتون به آمریکا نشون ندید! با ویزای میشیگان وارد آمریکا بشید، حتا میتونید مستقیم به تگزاس برید و کارهای ترنسفرتون رو انجام بدید. فقط باید زمان کافی‌ برای اینکار قبل از شروع ترم رو در نظر بگیرید.
    ۱- بله. بله.
    ۲- اگر داخل آمریکا باشید ویزای جدید صادر نمی‌شه. اگر خارجه آمریکا باشید معمولاً دوباره باید مصاحبه بشید و ویزای جدید صادر می‌کنن.
    ۳- نمیدونم ولی‌ چون کار غیر قانونی‌ انجام نمی‌دید و رشته‌ها یکسانه، بعید میدونم تاثیری داشته باشه.
    ۴- مثل سوال ۲.
    لطفا پست‌های قبلی‌ رو بخونید، من هم شرایط مشابه شما داشتم، قبلا کامل توضیح دادم.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من از یک دانشگاه کانادا پذیرش گرفتم و ویزام هم آمده. هنوز ایران هستم و احتمالاً برای ترم آینده باید شرو ع کنم
    حقیقتاً حس خوبی نسبت به کانادا ندارم و تصمیم دارم برای آمریکا اپلای کنم
    سوالی که دارم اینه که به نظر شما تحصیلم را در کانادا شروع کنم و بعد برای پذیرش آمریکا اقدام کنم یا بمونم ایران و از همینجا اقدام کنم؟؟؟
    رفتن کانادا میتونه برای من یک نکته مثبت باشه یا یک نکته منفی برای پذیرش آمریکا؟؟؟

Junior Member

Dear Friends
    I have encounter a problem in my studies and research and I need to get some tips from you.
    I am studying in top rank university in US. Unfortunately, the group that I am interested in their research did not have enough fund and money for taking new grad student. Because of that I decided to join another group and now after a 3 month of research I do not like my research. I have some questions about the transfering to another university and pros and cons of the process.
    My first question is about the getting recommendation letter from my PI. If he decided to not give me a letter of recommendation what should I do?
    2. I have a M.sc from iran. If I get another M.Sc here in US, do you think it can be adavantage or disadvantage for getting admission to another UNI?
    3. Shoudl I explain my reason for transferring in my SOP?
    If I get my M.Sc here, do I still need to take tofel exam?
    I wonder if you give me some tips about it.

نقل قول نوشته اصلی توسط irish86 نمایش پست ها
    Dear Friends
    I have encounter a problem in my studies and research and I need to get some tips from you.
    I am studying in top rank university in US. Unfortunately, the group that I am interested in their research did not have enough fund and money for taking new grad student. Because of that I decided to join another group and now after a 3 month of research I do not like my research. I have some questions about the transfering to another university and pros and cons of the process.
    My first question is about the getting recommendation letter from my PI. If he decided to not give me a letter of recommendation what should I do?
    2. I have a M.sc from iran. If I get another M.Sc here in US, do you think it can be adavantage or disadvantage for getting admission to another UNI?
    3. Shoudl I explain my reason for transferring in my SOP?
    If I get my M.Sc here, do I still need to take tofel exam?
    I wonder if you give me some tips about it.
    لطفا پستهای قبلی رو بخوانید
    1-حداقل سعی کنید از کسی که باهاش درس داشتین ریکام بگیرین
    2-قطعا، مخصوصا اگر معدلتون بالا باشه!
    3-بهتره یه دلیل منطقی بیارین مخصوصا وقتی با اساتید تماس میگیرین
    4-اگر مدرک مستر از امریکا داشته باشین در اکثر دانشگاهها نیاز به تافل نیست ولی همچنان جی آر ای تون باید اکتیو باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar6431 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از یک دانشگاه کانادا پذیرش گرفتم و ویزام هم آمده. هنوز ایران هستم و احتمالاً برای ترم آینده باید شرو ع کنم
    حقیقتاً حس خوبی نسبت به کانادا ندارم و تصمیم دارم برای آمریکا اپلای کنم
    سوالی که دارم اینه که به نظر شما تحصیلم را در کانادا شروع کنم و بعد برای پذیرش آمریکا اقدام کنم یا بمونم ایران و از همینجا اقدام کنم؟؟؟
    رفتن کانادا میتونه برای من یک نکته مثبت باشه یا یک نکته منفی برای پذیرش آمریکا؟؟؟
    اینکه از کانادا اقدام کنید از لحاظ ویزا راستیتش نمیدونم به چه شکل خواهد بود ولی با توجه به اینکه اساتید امریکایی دید دقیق تری نسبت به دانشگاههای کانادا تا ایران دارند اگر از کانادا بیاین شانس بیشتری خواهید داشت. مخصوصا اگر مسترتون رو اونجا بگیرین

سلام.
    نیاز به راهنمایی داشتم.
    من در فارغ التحصیل ارشد شیمی هستم. الان یک پذیرش در رشته ارشد اقتصاد بدون هیچ فاندی گرفتم. مشغول انجام دادن کارها هسنم و برای سه شنبه دوهفته بعد، وقت سفارت گرفتم. برای رشته خود هم چندتایی اپلای کردم. چندتاش رد شدم و چندتاش هنوز جوابی نیومده. اینها که هنوز جوابی نیومده هم دکتری هست و هم ارشد.
    در مورد ترانسفر نشنیده بودم. یعنی می گفتن که نمیشه و اگر هم این کار رو بکنی، بد سابقه میشم.
    میشه راهنمایی کنید که بهترین کاری که الان می تونم انجام بدم چیه؟
    دانشگاه اقتصاد گفته که تا 25 اگوست من باید اونجا باشم. اگر فرض کنیم که سفارت برای همین رشته به من ویزا بده، بعدش جواب یکی از دانشگاه هایی که اپلای کردم بیاد، بهترین کار کدومه؟ برم اونجا، بعد که وارد شدم، بعد تقاضای ترانسفر بدم یا نه، دوباره برم سفارت ؟

با سپاس.

Junior Member

سلام
    ممنون میشم من را راهنمایی کنید.
    1.من از ی دانشگاه پذیرش مستر گرفته م و همه ی کارهای مربوط به رفتن از جمله ویزا هم طی شده و حدود 1ماه دیگه میرم آمریکا , میخوام برای ی رشته دیگه در ی دانشگاه دیگه اقدام کنم و پذیرش بگیرم , ممکنه مشکل ساز بشه؟ با اینکه ویزام صادر شده ولی از این بابت نگرانم .
    2. در صورتی که موفق بشم پذیرش رشته ی جدید را بگیرم میتونم بدون گذروندن واحدی در دانشگاه اول مستقیما وارد دانشگاه دوم بشم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_mc2 نمایش پست ها
    سلام.
    نیاز به راهنمایی داشتم.
    من در فارغ التحصیل ارشد شیمی هستم. الان یک پذیرش در رشته ارشد اقتصاد بدون هیچ فاندی گرفتم. مشغول انجام دادن کارها هسنم و برای سه شنبه دوهفته بعد، وقت سفارت گرفتم. برای رشته خود هم چندتایی اپلای کردم. چندتاش رد شدم و چندتاش هنوز جوابی نیومده. اینها که هنوز جوابی نیومده هم دکتری هست و هم ارشد.
    در مورد ترانسفر نشنیده بودم. یعنی می گفتن که نمیشه و اگر هم این کار رو بکنی، بد سابقه میشم.
    میشه راهنمایی کنید که بهترین کاری که الان می تونم انجام بدم چیه؟
    دانشگاه اقتصاد گفته که تا 25 اگوست من باید اونجا باشم. اگر فرض کنیم که سفارت برای همین رشته به من ویزا بده، بعدش جواب یکی از دانشگاه هایی که اپلای کردم بیاد، بهترین کار کدومه؟ برم اونجا، بعد که وارد شدم، بعد تقاضای ترانسفر بدم یا نه، دوباره برم سفارت ؟

با سپاس.
    سلام
    در مورد نحوه ترانسفر تو پست های قبل کاملا توضیح داده شده
    در مورد اینکه عوض کردن رشته در زمان ترانسفر شدنی هست یا نه؟ بله مشکلی‌ نیست و شدنیه
    مشکلی‌ که ممکن پیش بیاد اینه که اگر به شما ویزای سینگل بدن و بخواید از آمریکا خارج بشید و دوباره ویزا بگیرید امکان اینکه سوالات بیشتری براشون ایجاد بشه زیاده!
    ولی‌ خوب اگر دوباره بخواید با ادمیشن جدید ویزا بگیرید هم ممکنه ازتون بخوان دوباره مصاحبه بشید و ریسک کلیرنس و ...
    پی‌ نوشت: یکی‌ از دوستان من مهندسی‌ شیمی‌ بود و بخاطر اینکه ریسرچ تاپیکش حساس بود مطمئن بود بهش ویزا نمیدن پس با یه رشتهٔ دیگه ادمیشن و ویزا گرفت اومد آمریکا و ترانسفر کرد ولی‌ با این ذهنیت اومد که دیگه برای ویزا نمیره تا گرین کارت بگیر
    نمی‌خوام بترسونمتون ولی‌ بدترین حالت که امکان داره اتفاق بیفته رو فقط خواستم نشون بدم.
    اینکه کدوم کار بهتره کاملا به تصمیم شخصی‌ خودتون با در نظر گرفتن خوبی‌ها و بدی‌ها بر میگرده