صفحه 71 از 99 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط Hastiiii نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم من را راهنمایی کنید.
    1.من از ی دانشگاه پذیرش مستر گرفته م و همه ی کارهای مربوط به رفتن از جمله ویزا هم طی شده و حدود 1ماه دیگه میرم آمریکا , میخوام برای ی رشته دیگه در ی دانشگاه دیگه اقدام کنم و پذیرش بگیرم , ممکنه مشکل ساز بشه؟ با اینکه ویزام صادر شده ولی از این بابت نگرانم .
    2. در صورتی که موفق بشم پذیرش رشته ی جدید را بگیرم میتونم بدون گذروندن واحدی در دانشگاه اول مستقیما وارد دانشگاه دوم بشم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام
    1. تا زمانی‌ که خودتون اعلام نکنید مشکلی‌ ایجاد نمی‌شه! حتی داشتن چند تا ای20 هم موقع ورود به آمریکا مشکلی‌ ایجاد نمی‌کنه
    2. لطفا پست های قبل رو بخونید! بله شما میتونید حتا قبل از ثبت نام تو دانشگاه اول ترانسفر کنید فقط باید زمان کافی‌ رو در نظر بگیرید و دانشگاه ها هم باید با هاتون همکاری کنن

Junior Member

سلام
    من از یک دانشگاه تو امریکا پذیرش با فاند گرفتم و با اون برای ویزا اقدام کردمو الان کلییر شدم.
    در حین پروسه کلیرنس یک دانشگاه دیگه هم بهم فاند داده که من آفرشونو اکسپت کردم ولی هنوز I-20 برام نفرستاده. الان میخوام برم امریکا اونجا انتقالی بگیرم برای دانشگاه دوم. میخوام بدون برای انتقالی باید از دانشگاه دوم هم I-20 داشته باشم یا نه فقط با نامه پذیرش می تونم درخواست انتقالی بدم بعد دانشگاه دوم برام I-20 جدید صادر کنه؟
    چون به دانشگاه دوم زنگ زدم و جریانو گفتم اونا گفتن که باید بیای امریکا دانشگاهی که باهاش برای ویزا اقدام کردی درخواست بدی تا سویستو آزاد کنه بعد ما سویس جدید برات صادر کنیم. می خواستم ببینم الان دیگه نیاز نیست دانشگاه دوم I-20 برام صادر کنه و یهو همون I-20 جدید برای انتقالی کافیه دیگه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering &science and technology

سلام. من از یک دانشگاه فول فاند برای مقطع مستر گرفتم ولی رنک دانشگاش پایینه. هدفم تحصیل دکترا تو یک دانشگاه رنک بالا هست. حالا به نظرتون می ارزه من یه سال بخونم بعد یک دانشگاه دیگه ترانسفر کنم؟ چون میتونم یه سال دیگه برای دکترا اپلای کنم. حالا موندم چیکار کنم ولی خیلی تو این قضیه مصمم هستم. لطفا راهنماییم کنید.
    ممنون

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad71 نمایش پست ها
    سلام. من از یک دانشگاه فول فاند برای مقطع مستر گرفتم ولی رنک دانشگاش پایینه. هدفم تحصیل دکترا تو یک دانشگاه رنک بالا هست. حالا به نظرتون می ارزه من یه سال بخونم بعد یک دانشگاه دیگه ترانسفر کنم؟ چون میتونم یه سال دیگه برای دکترا اپلای کنم. حالا موندم چیکار کنم ولی خیلی تو این قضیه مصمم هستم. لطفا راهنماییم کنید.
    ممنون
    بابت پذیرش با فول فاند تبریک میگم بهتون، در اکثر رشته های مهندسی مستر تقریبا 30 کردیت هست، در دانشگاهها به شما اجازه میدند تا 3 الی 6 کردیت رو به عنوان پروژه و یا کارآموزی بردارین! یعنی اینکه شما حداکثر سه سمستر درستون تموم میشه!
    حالا سه تا گزینه دارین:
    1-پس از اومدن به امریکا برای fall 2016 اپلای کنید
    2-مسترتون رو اونجا بگیرید سعی کنید معدل بالایی بیارین و اگر جی آر ایتون ضعیفه تو این مدت قویش کنین، کار تحقیقاتی هم با یک استاد انجام بدین و برای اسپرینگ بعد از سال اول اپلای کنین جای دیگه!
    3-مثله گزینه 2 با این تفاوت که شما مدرکتون رو نمیگیرین و سعی میکنین از جای دیگه پذیرش دکترای مستقیم بگیرین

در مورد گزینه 1، میتونین به پستهای قبلی مراجعه کنید که مزیت هاش چی هست.
    در مورد گزینه 2، با داشتن مدرک از امریکا و با فرض معدل خوب احتمال پذیرش از جاهای با رنک بهتر رو خواهید داشت. ولی با توجه به سیاستهای دانشگاه مقصد یکسری درس رو باید پاس کنید!
    در مورد گزینه 3 ممکنه شما با توجه به دانشگاه مقصد بتونین واحدها رو منتقل کنین بنابراین از لحاظ زمانی ممکنه میگم ممکنه جلو بیافتین!

در کل بنظرم شما اول بیاین امریکا سبک سنگین بکنین بعد تصمیم گیری بکنین، میتونین اینجا پس از اومدن برین با یکسری از اساتید دانشگاههای بهتر نزدیک دانشگاهتون صحبت کنین شاید پوزیشنی گیر اوردین

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman9 نمایش پست ها
    سلام
    من از یک دانشگاه تو امریکا پذیرش با فاند گرفتم و با اون برای ویزا اقدام کردمو الان کلییر شدم.
    در حین پروسه کلیرنس یک دانشگاه دیگه هم بهم فاند داده که من آفرشونو اکسپت کردم ولی هنوز I-20 برام نفرستاده. الان میخوام برم امریکا اونجا انتقالی بگیرم برای دانشگاه دوم. میخوام بدون برای انتقالی باید از دانشگاه دوم هم I-20 داشته باشم یا نه فقط با نامه پذیرش می تونم درخواست انتقالی بدم بعد دانشگاه دوم برام I-20 جدید صادر کنه؟
    چون به دانشگاه دوم زنگ زدم و جریانو گفتم اونا گفتن که باید بیای امریکا دانشگاهی که باهاش برای ویزا اقدام کردی درخواست بدی تا سویستو آزاد کنه بعد ما سویس جدید برات صادر کنیم. می خواستم ببینم الان دیگه نیاز نیست دانشگاه دوم I-20 برام صادر کنه و یهو همون I-20 جدید برای انتقالی کافیه دیگه؟
    لطفا پستهای قبلی رو بخوانید! الان لازم نیست براتون I20 جدید صادر کنن! پس از ورودتون با دانشگاه مبدا تماس بگیرین تا کارهای انتقال رو انجام بدن، توجه کنید بعضی از دانشگاهها حضور شما برای انجام کارهای انتقال اجباری هست بعضی هم با تلفن و ایمیل انجام میدن اینکار رو!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    لطفا پستهای قبلی رو بخوانید! الان لازم نیست براتون I20 جدید صادر کنن! پس از ورودتون با دانشگاه مبدا تماس بگیرین تا کارهای انتقال رو انجام بدن، توجه کنید بعضی از دانشگاهها حضور شما برای انجام کارهای انتقال اجباری هست بعضی هم با تلفن و ایمیل انجام میدن اینکار رو!
    مرسی از پاسختون.
    من به دانشگاه مبدا میل زدم جریانو گفتم و پرسیدم نیازه اونجا باشم که هنوز جوابی ندادن. حالا میخوام بدونم من الان میتونم با ویزای دانشگاه اول مستقیما برم دانشگاه دوم. (یعنی می خوام بلیط برای دومی بگیرم) چون توی همین فروم یکی از دوستان گفت افسر فرودگاه چک میکنه که برای کجا I-20 داریم ولی خوب یکی دیگه از دوستانم نوشته بود بدون حضور تو دانشگاه اول فقط با تلفن کار انتقالیشو انجام داده.
    حالا سوالم اینه که من میتونم مستقیما برم یه ایالت دیگه که I-20 مال اونجا نیست؟ (حدالقل اول برم دانشگاه مقصد بعد اگه نیاز حضوری برای انتقالی بود میرم دانشگاه مبدا)

Junior Member

مرسی از پاسختون.
    من به دانشگاه مبدا میل زدم جریانو گفتم و پرسیدم نیازه اونجا باشم که هنوز جوابی ندادن. حالا میخوام بدونم من الان میتونم با ویزای دانشگاه اول مستقیما برم دانشگاه دوم. (یعنی می خوام بلیط برای دومی بگیرم) چون توی همین فروم یکی از دوستان گفت افسر فرودگاه چک میکنه که برای کجا I-20 داریم ولی خوب یکی دیگه از دوستانم نوشته بود بدون حضور تو دانشگاه اول فقط با تلفن کار انتقالیشو انجام داده.
    حالا سوالم اینه که من میتونم مستقیما برم یه ایالت دیگه که I-20 مال اونجا نیست؟ (حدالقل اول برم دانشگاه مقصد بعد اگه نیاز حضوری برای انتقالی بود میرم دانشگاه مبدا)
    الان من که به دانشگاه مبدا میل زدم جریانو گفتم که می خوام انتقالی بگیرم و با توجه به اینکه پروسه کلیرنس من تموم شده و هفته بعد پاسپورتمو قراره بفرستم برای صدور ویزا امکانش هست که یه وقت تو این مدت دانشگاه مبدا بخواد I-20 منو کنسل کنه؟!!!
    آخه این کار اصلا با عقل من یکی جور درنمیاد!! ولی چون توی همین فروم یکی از دوستان یه همچین احتمالی داده بود واسه همین پرسیدم که مطمئن شم.

مرسی از پاسختون.
    یک مقداری عجله کردین، امیدوارم براتون مشکلی پیش نیاد، بستگی به اینترنشنال آفیستون داره!! همونطور که گفته بودم پس از ورودتون باید تماس میگرفتین!! حالا ناراحت نشین، اگر مشکلی پیش اومد بگین پشیمون شدم میام دانشگاه شما!!
    تا یک نامه امضا شده از شما نداشته باشند معمولا نمیتونن کاری بکنند!
    در مورد سئوال افسر بابت چرا اومدی این ایالت، میتونین مثلا به افسر بگین اومدم اینجا یکی از دوستام رو ببینم و بعد میرم به اون دانشگاه!

Junior Member

سلام دوستان

من الآن تو یه دانشگاه تو
    US
    تو
    RA
    هستم و از یجای دیگه هم پذیرش گرفتم برا فال
    .
    ولی میخوام تابستون سویس رو release کنم
    .
    ازدوستان کسی هست که بتونه راهنمایی کنه
    ؟
    درمجمو میخوام بدونم شرایط
    release sevis
    تو تابستون چیه
    ؟
    ممنون میشم اگه کسی تابستون
    release
    کرده تجربشو اینجادراختیار من قراربده.

نقل قول نوشته اصلی توسط TorkanShafighF نمایش پست ها
    دانشجوی مقطع مستر مکانیک دانشگاه کلمسون هستم و هم از استادم و هم از دانشگاه راضی نیستم. می خوام برای ترم بهار 2016 اپلای کنم و این استاد بپیچونم فازش به من نمی خوره. پیشنهادی دارین چطوری ازش توصیه نامه بگیرم؟
    چند ترم اونجا بودین و چند واحدتون باقیمانده؟