صفحه 74 از 99 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط Tinajand نمایش پست ها
    سلام من دکترا میخونم دانشگاه اکلوهوما میخوام ترنسفر بگیرم به ایالت دیگه. فاندی که الان از دانشگام میگیرم از بین میره؟
    و اینکه قصد دارم این دکترا رو تا آخر نخونم و بعد از دو ترم دیگه تبدیل به فوق لیسانس کنم همچین چیزی با ترنسفر کردن امکان داره؟
    بله فاندتون از بین میره، کلا ترنسفر در تحصیلات تکمیلی به معنای اپلای مجدد هست فقط شما میتونین تعدادی از واحدهاتون رو ترنسفر کنید که اون هم اگر بابتش مدرکی بگیرین خیلی از دانشگاه اون واحدها رو قبول نخواهند کرد.
    در کیس شما اگر مستر بگیرین ممکنه واحدهایی که ترنسفر کردین رو دانشگاه مقصد قبول نداشته باشه! سایت دانشگاه مقصد رو چک کنید

Junior Member

سلام من در حال حاضر دانشجوی کارشناسی عمران دانشگاه علم و صنعت هستم و 6ترم و 103 واحد رو گذروندم . به خاطر گرین کارتم میخوام برم آمریکا همین تابستون .
    خواستم بپرسم که امکانش هست که بتونم transfer کنم و این واحد هایی که اینجا گذروندم رو اونجا قبول میکنند ؟ یعنی میتونم از وسط لیسانس اونجا ادامه تحصیل بدم ؟

Junior Member naturalbb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل- تربیت مدرس + دانشگاه تهران

سلام دوستان، من دارم برای بهار 2016 اپلای می کنم و رشتم مهندسی برق هست. دوست دارم برای هوافضا هم اپلای کنم. حالا سوالی که هست این هستش که آیا میتونم با پذیرش یه دانشگاه که رشتش از نظر ویزا خطرناک نیست امریکا برم ولی تا پام به امریکا رسید برم یه دانشگاه دیگه هوافضابخونم؟ امکانش هست همون اول ترنسفر کنم؟
    ویرایش توسط naturalbb : July 21st, 2015 در ساعت 01:13 PM

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط naturalbb نمایش پست ها
    سلام دوستان، من دارم برای بهار 2016 اپلای می کنم و رشتم مهندسی برق هست. دوست دارم برای هوافضا هم اپلای کنم. حالا سوالی که هست این هستش که آیا میتونم با پذیرش یه دانشگاه که رشتش از نظر ویزا خطرناک نیست امریکا برم ولی تا پام به امریکا رسید برم یه دانشگاه دیگه هوافضابخونم؟ امکانش هست همون اول ترنسفر کنم؟
    الان پست های قبل رو کامل خوندم. یه چیزی در سایت https://www.ice.gov/sevis/f1-transfers#_Toc174419525 دیدم که برام سوال پیش اومد:

• If the student has received acceptance by another SEVP-certified school with a program start date fewer than 30 days before the student’s initial admission into the United States, you must transfer the student’s SEVIS record.d.
    • منظوراز initial admission دقیقا چیه اینجا؟ منظورش زمان اولین ورود به آمریکا هست یا اون زمانی هست که دانشگاه مبدا (که باهاش ویزا گرفتیم) به ما پذیرش داده؟

دوستان سلام
    سوال من یکمی با تاپیک اینجا فرق داره اما این مرتبط ترین تاپیکیه که براش پیدا کردم.

من الان برای یک دانشگاه خارج از آمریکا در مقطع PhD پذیرش گرفتم و در روزهای آینده بلیت دارم که برم. حالا می خوام همین آبان-آذر واسه آمریکای ۲۰۱۶ هم اقدام کنم.
    می خواستم بدونم که اگر من در رزومم اسم این دانشگاه رو ذکر کنم. در sopم بگم دلیل واسه اپلای مجدد هم اینه که می خوام در یک دانشگاه بهتر که آمریکا باشه (با توجه به شانس ها و امکاناتی که اونجا هست) ادامه تحصیل بدم و به دلیل شرایط ایران و مشکلاتی که واسه خروج داشتم بالاجبار اومدم این دانشگاه و این کشور. آیا این می تونه دلیل قانع کننده ای باشه و مشکلی پیش نمی یاد (در دانشگاه مقصد)؟
    حالت دوم: اگر اسم اون دانشگاه رو ذکر نکنم٬ بعدا واسه ویزا حتما باید این مورد ذکر بشه و فکر کنم مشکلات بیشتری به وجود می یاد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavashh نمایش پست ها
    سلام من در حال حاضر دانشجوی کارشناسی عمران دانشگاه علم و صنعت هستم و 6ترم و 103 واحد رو گذروندم . به خاطر گرین کارتم میخوام برم آمریکا همین تابستون .
    خواستم بپرسم که امکانش هست که بتونم transfer کنم و این واحد هایی که اینجا گذروندم رو اونجا قبول میکنند ؟ یعنی میتونم از وسط لیسانس اونجا ادامه تحصیل بدم ؟
    سلام
    همونطور که در پست‌های قبل چندین بار توضیح داده شده، ترانسفر در آمریکا یعنی‌ اول گرفتن پذیرش! ولی‌ خوب میتونید با دانشگاهی که در نظر دارید مکاتبه کنید و ازشون بپرسید چه واحدهایی رو ازتون قبول خواهند کرد، چون قوانین هر دانشگاه در این مورد متفاوته و بستگی به دانشکده داره

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

الان پست های قبل رو کامل خوندم. یه چیزی در سایت https://www.ice.gov/sevis/f1-transfers#_Toc174419525 دیدم که برام سوال پیش اومد:

• If the student has received acceptance by another SEVP-certified school with a program start date fewer than 30 days before the student’s initial admission into the United States, you must transfer the student’s SEVIS record.d.
    • منظوراز initial admission دقیقا چیه اینجا؟ منظورش زمان اولین ورود به آمریکا هست یا اون زمانی هست که دانشگاه مبدا (که باهاش ویزا گرفتیم) به ما پذیرش داده؟
    .You can find it under the "Definitions" section

Initial admissionThe first admission to the United States by an F-1 student using a given SEVIS ID number

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط yasharkh نمایش پست ها
    .You can find it under the "Definitions" section

Initial admissionThe first admission to the United States by an F-1 student using a given SEVIS ID number
    Yeah I saw that. I still have ambiguity about the meaning!

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

Yeah I saw that. I still have ambiguity about the meaning!
    چون بحث در مورد ترنسفره. منظور پذیرش از دانشگاه مبدا (اول) هست.

دوستان سلام
    سوال من یکمی با تاپیک اینجا فرق داره اما این مرتبط ترین تاپیکیه که براش پیدا کردم.

من الان برای یک دانشگاه خارج از آمریکا در مقطع PhD پذیرش گرفتم و در روزهای آینده بلیت دارم که برم. حالا می خوام همین آبان-آذر واسه آمریکای ۲۰۱۶ هم اقدام کنم.
    می خواستم بدونم که اگر من در رزومم اسم این دانشگاه رو ذکر کنم. در sopم بگم دلیل واسه اپلای مجدد هم اینه که می خوام در یک دانشگاه بهتر که آمریکا باشه (با توجه به شانس ها و امکاناتی که اونجا هست) ادامه تحصیل بدم و به دلیل شرایط ایران و مشکلاتی که واسه خروج داشتم بالاجبار اومدم این دانشگاه و این کشور. آیا این می تونه دلیل قانع کننده ای باشه و مشکلی پیش نمی یاد (در دانشگاه مقصد)؟
    حالت دوم: اگر اسم اون دانشگاه رو ذکر نکنم٬ بعدا واسه ویزا حتما باید این مورد ذکر بشه و فکر کنم مشکلات بیشتری به وجود می یاد.