صفحه 75 از 99 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ra نمایش پست ها
    دوستان سلام
    سوال من یکمی با تاپیک اینجا فرق داره اما این مرتبط ترین تاپیکیه که براش پیدا کردم.

من الان برای یک دانشگاه خارج از آمریکا در مقطع PhD پذیرش گرفتم و در روزهای آینده بلیت دارم که برم. حالا می خوام همین آبان-آذر واسه آمریکای ۲۰۱۶ هم اقدام کنم.
    می خواستم بدونم که اگر من در رزومم اسم این دانشگاه رو ذکر کنم. در sopم بگم دلیل واسه اپلای مجدد هم اینه که می خوام در یک دانشگاه بهتر که آمریکا باشه (با توجه به شانس ها و امکاناتی که اونجا هست) ادامه تحصیل بدم و به دلیل شرایط ایران و مشکلاتی که واسه خروج داشتم بالاجبار اومدم این دانشگاه و این کشور. آیا این می تونه دلیل قانع کننده ای باشه و مشکلی پیش نمی یاد (در دانشگاه مقصد)؟
    حالت دوم: اگر اسم اون دانشگاه رو ذکر نکنم٬ بعدا واسه ویزا حتما باید این مورد ذکر بشه و فکر کنم مشکلات بیشتری به وجود می یاد.
    این که اون دانشگاه و رشته رو نصفه ول کنی این حس رو به استاد و ادمیشن کامتی تلقین می کنه که قابل اعتماد نیستی و اگر دانشگاه X توی آمریکا به شما پذیرش بده ممکنه ول کنی بری دانشگاه Y یا اصلاً درس رو نصفه رها کنی! من پیشنهاد نمی کنم توی رزومت بیاری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی-دانشگاه شیراز

سلام
    با عرض خسته نباشید به همه ی دوستان. می خواستم ببینم به نظر شما می شه با معدل 14.5 دانشگاه شیراز و TOEFL iBT 110 هیچ دانشگاهی واحدهای پاس شدم رو قبول می کنه در Chicago که برای ادامه ی مقطع کارشناسی به اونجا برم؟ ممنون..
    ویرایش توسط wolfman_alii : July 24th, 2015 در ساعت 01:57 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    این که اون دانشگاه و رشته رو نصفه ول کنی این حس رو به استاد و ادمیشن کامتی تلقین می کنه که قابل اعتماد نیستی و اگر دانشگاه X توی آمریکا به شما پذیرش بده ممکنه ول کنی بری دانشگاه Y یا اصلاً درس رو نصفه رها کنی! من پیشنهاد نمی کنم توی رزومت بیاری
    خوب اگر تو رزومم نيارم، بعدا اگر پذيرش بشم بايذ به سفارت بگم چون مهر ويزا اونجا در پاسپورتم هيت. اينجوري بدتر نيست؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ra نمایش پست ها
    خوب اگر تو رزومم نيارم، بعدا اگر پذيرش بشم بايذ به سفارت بگم چون مهر ويزا اونجا در پاسپورتم هيت. اينجوري بدتر نيست؟
    سفارت به دانشگاه ربطی نداره و هر کدوم جداگانه کار خودشون رو می کنن، شما به سفارت بگو!

Senior Member mokhteh آواتار ها

دوستان من مطمئن نیستم سوالم رو جای درستی می پرسم، اگه که نه لطفا مدیر محترم بفرمایند. (انتقال بهمراه تغییر رشته)
    من حقیقتا دارم تو رشته عمران دکترا می خونم تو امریکا ولی خیلی از دور و بر بد می شنوم در مورد بازار کار و رقابت شدیدی که وجود داره. بهمین دلیل و همچنین با توجه به علاقه ام خیلی مایلم که بتونم تغییر رشته به کامپیوتر بدم ولی نمی دونم که اصلا این کار منطقی هست یا که خیر، یا حتی شدنی. با توجه به اطلاعات محدود من در زمینه کامپیوتر ادامه تحصیل برای دکترای این رشته برای من چندان عملی نیست. و دارم فک میکنم برا اینکه بتونم بطور مثال از دانشگاه خودم یا احتمالا دانشگاههای دیگه و از دپارتمان کامپیوتر بتونم یه فاند مستر ردیف کنم و کلا عمرانمو بی خیال شم. هر گونه راهنمایی یا اطلاعات مفید در این زمینه شدیدا مورد قدردانی خواهد بود.
    ممنون.
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    دوستان من مطمئن نیستم سوالم رو جای درستی می پرسم، اگه که نه لطفا مدیر محترم بفرمایند. (انتقال بهمراه تغییر رشته)
    من حقیقتا دارم تو رشته عمران دکترا می خونم تو امریکا ولی خیلی از دور و بر بد می شنوم در مورد بازار کار و رقابت شدیدی که وجود داره. بهمین دلیل و همچنین با توجه به علاقه ام خیلی مایلم که بتونم تغییر رشته به کامپیوتر بدم ولی نمی دونم که اصلا این کار منطقی هست یا که خیر، یا حتی شدنی. با توجه به اطلاعات محدود من در زمینه کامپیوتر ادامه تحصیل برای دکترای این رشته برای من چندان عملی نیست. و دارم فک میکنم برا اینکه بتونم بطور مثال از دانشگاه خودم یا احتمالا دانشگاههای دیگه و از دپارتمان کامپیوتر بتونم یه فاند مستر ردیف کنم و کلا عمرانمو بی خیال شم. هر گونه راهنمایی یا اطلاعات مفید در این زمینه شدیدا مورد قدردانی خواهد بود.
    ممنون.
    در هر صورت فک کنم بیشترین بحثش مربوط به پذیرش بشه. یعنی اول باید برا این رشته اپلای کرد (عین از داخل ایران) و مدرک تافل هم اعتبار داشته باشه. بعد در صورت گرفتن پذیرش فک نمیکنم دیگه مانعی در این مسیر وجود داشته باشه.
    ولی در قسمت سوالی که آیا این کار منطقی هست یا نه باید دوستان دیگه بخصوص کسانی که دارن اونجا کامپوتر ساینس میخونن و کسانی که تجربه انجام این کار رو یا تو همین رشته یا رشتههای دیگه داشتن راهنمایی کنند. آیا کامپوتر ساینس بازارش اینقدر خوب هست که آدم بخواد این کارو کنه؟ بعد شما تصمیم دارید بعد از مستر دکترا هم بخونید؟

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط christ0pher نمایش پست ها
    در هر صورت فک کنم بیشترین بحثش مربوط به پذیرش بشه. یعنی اول باید برا این رشته اپلای کرد (عین از داخل ایران) و مدرک تافل هم اعتبار داشته باشه. بعد در صورت گرفتن پذیرش فک نمیکنم دیگه مانعی در این مسیر وجود داشته باشه.
    ولی در قسمت سوالی که آیا این کار منطقی هست یا نه باید دوستان دیگه بخصوص کسانی که دارن اونجا کامپوتر ساینس میخونن و کسانی که تجربه انجام این کار رو یا تو همین رشته یا رشتههای دیگه داشتن راهنمایی کنند. آیا کامپوتر ساینس بازارش اینقدر خوب هست که آدم بخواد این کارو کنه؟ بعد شما تصمیم دارید بعد از مستر دکترا هم بخونید؟
    ممنون از پاسخ. امیدوارم دوستان دیگه هم که تجربه اینکارو دارن یا اطلاعات مکفی تو این زمینه دارن هم بیان و نظر بدن.
    خیلی به ادامه تحصیلش فکر نمی کنم....بیشتر به بازار کارش نگاه می کنم...در هر صورت ممنون
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

Junior Member

سلام دوستان اینجا کسی هست که از دانشگاه داخل ایران انتقال گرفته باشه به دانشگاه آمریکا ؟ اگر کسی هست یا کسی رو با این شرایط میشناسید اگر میشه معرفی کنید من چنتا سوال مهم دارم .
    ممنون

یه سوال راجع به ترانسفر داشتم.
    من یکی دو ماه پیش قرارداد مربوط به سال تحصیلی دانشگاه مبدا رو امضا کردم وبعدش افر مربوط به دانشگاه مقصد اومد که من قصد دارم ترانسفر کنم که اون رو هم امضا کردم. حالا سوالم اینه که الان که میخوام پروسه ریلیس کردن سویس و ترانسفر in/out رو انجام بدم که مشکلی پیش نمی اد؟ با توجه به این که هر دو قرارداد رو امضا کردم.

ممنون از راهنماییتون.

Junior Member

دوستان میشه قبل از ورود به خاک امریکا سویس رو عوض کرد به دانشگاه دیگه و ترنسفر کرد به دانشگاه ذیگه؟ هر دو کارمند اینترنشنال دانشگاه میگن که میشه ! ولی من میخوام بدونم آیا برای ورود به خاک مشکلی ایجاد میکنه؟