صفحه 77 از 99 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط DanialImanfard نمایش پست ها
    سلام دوستان

من این پاییز تحصیل در مقطع دکتری رو تو یک دانشگاه تو امریکا شروع کردم. برای جای دیگه ای هم I20 ندارم. میخوام ببنیم آیا راهی هست که برم به یک دانشگاه بهتر؟ آیا فقط باید پروسه پذیرش رو در دانشگاه مقصد طی کنم یا اینکه به اجازه استاد راهنما و مسئولین دانشگاه مبدا هم احتیاج هست؟ تمام واحد هایی که گذروندم قابل انتقاله؟
    باید از اول اپلای کنی. اگه فاند نداری, رفتن به دانشگاه دیگه در صورت گرفتن پذیرش براحتی امکان پذیره. اگه فاند داشته باشی هم کسی نمیتونه جلوتو بگیره اما ممکنه استاد راهنما ناراحت بشه که اون هم مهم نیست از نظر من! معمولا تا سقف ۶ واحد میشه ترانسفر کرد اما واسه دانشگاه های مختلف شرایط فرق داره که باید از خودشون بپرسی.

Junior Member

Hello Everyone,

I have an urgent question. I have done my Masters degree at an american university. Then I transferred to another school for my PhD. I also had two other admission which I defered to Fall of 2016 in case something goes wrong here. And it has.

My advisor has decided to assign me to a research topic which I have no interest in. before making a decison to come here he proposed another reserch topic but completely changed it after I joined and gave my project to another student.

I am extremely frustrated and cannot focus on my work (I am financially supported though) because I turned down offers from better instituitions due to the interesting research topic I was supposed to work on.

I am already considering transferring to one of the two other schools, but unfortunately I could not defer my funding (they were TA offers). I will try to get my TA again for the fall 2016 semester, but can my advisor cause any problems for me? I do not plan to inform him of my decision though

What concerns me is that I plan to transfer my sevis on May where as my admission is for fall. Is this gap going to be an issue?

Thanks
    ویرایش توسط cando6 : September 3rd, 2015 در ساعت 09:28 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_m نمایش پست ها
    باید از اول اپلای کنی. اگه فاند نداری, رفتن به دانشگاه دیگه در صورت گرفتن پذیرش براحتی امکان پذیره. اگه فاند داشته باشی هم کسی نمیتونه جلوتو بگیره اما ممکنه استاد راهنما ناراحت بشه که اون هم مهم نیست از نظر من! معمولا تا سقف ۶ واحد میشه ترانسفر کرد اما واسه دانشگاه های مختلف شرایط فرق داره که باید از خودشون بپرسی.
    ممنون از راهنماییتون

والا اینجا فاند دارم ولی بخور و نمیره و دانشگاه خوبی هم نیست. اونجایی که میخوام برم چند ماه پیش اپلای کردم و پروندم هنوز بازه (مدارکو تکمیل نکرده بودم) میخوام برای همین ترم زمستان برم. آیا میشه اینقد سریع ترنسفر کرد یا یه حد اقل زمان رو باید تو دانشگاه مبدا بمونم؟ (درسمو اینجا همین ترم شروع کردم)
    من برام مهم نیست که حتما واحد هامو منتقل کنم. آیا میشه صرفا I20 اینجامو باطل کنم، از این دانشگاه بیام بیرون و برم اون دانشگاه I20بگیرم؟ چون نمیخوام منتظر اجازه استاد و مسئولین این دانشگاه بشم.

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

نقل قول نوشته اصلی توسط DanialImanfard نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون

والا اینجا فاند دارم ولی بخور و نمیره و دانشگاه خوبی هم نیست. اونجایی که میخوام برم چند ماه پیش اپلای کردم و پروندم هنوز بازه (مدارکو تکمیل نکرده بودم) میخوام برای همین ترم زمستان برم. آیا میشه اینقد سریع ترنسفر کرد یا یه حد اقل زمان رو باید تو دانشگاه مبدا بمونم؟ (درسمو اینجا همین ترم شروع کردم)
    من برام مهم نیست که حتما واحد هامو منتقل کنم. آیا میشه صرفا I20 اینجامو باطل کنم، از این دانشگاه بیام بیرون و برم اون دانشگاه I20بگیرم؟ چون نمیخوام منتظر اجازه استاد و مسئولین این دانشگاه بشم.
    اتفاقا هر چه سریعتر ترانسفر کنید بهتره. ولی حالا که ۱ ترم میخواید همین دانشگاه بخونید میتونی واحدهاتو هم ترانسفر کنی (احتمالا ۶ واحد)
    باید تا رسیدن I-20 دانشگاه جدید صبر کنی. یعنی اول باید پذیرش اونجا رو بگیری بعد اقدام کنی واسه ترانسفر.

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

البته ترنسفر کردن واحدها بستگی به دانشگاه مقصد داره و تا 12 واحد هم دیدم دانشگاه قبول میکنند بابت ترنسفر.

اینکه از یک ایالت امریکا به یک ایالت دیگر رفت تا چه اندازه معمول هستش؟چون باید خودتون رو به قوانین جدید مطابقت بدید
    department of education در ایالتهای مختلف سیستم اموزشی متفاوتی داره
    یا میگن گواهینامه جدید لازمه که صادر بشه

Junior Member

سلام دوسنان سوالی دارم اینه که ایا میشه با I20 دانشگاهی وارد شد و کلا به اون شهر نریم و برای کالج در شهر دیگه در خواست ترانسفر بدیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hearttracker نمایش پست ها
    اینکه از یک ایالت امریکا به یک ایالت دیگر رفت تا چه اندازه معمول هستش؟چون باید خودتون رو به قوانین جدید مطابقت بدید
    department of education در ایالتهای مختلف سیستم اموزشی متفاوتی داره
    یا میگن گواهینامه جدید لازمه که صادر بشه
    به هر صورت شما وقتی ترنسفر میکنی ممکنه مقداری عقب بیافتی چون دانشگاهها قوانین خاص خودشون رو دارند به عنوان مثال ممکنه شرط candidacy در یک دانشکده مبدا شما به کل با دانشگاه مقصد شما متفاوت باشه و همه درسهایی که تو دانشگاه مبدا پاس کردین در دانشگاه مقصد به دردتون نخوره! اما رفتن از یک ایالت به ایالت دیگه تو امریکا خیلی معمول هست شما یکجا درس میخوانی، یکجا کاره اولتو میگیری و یکجا مستقر میشی! گواهینامه هم مشکل خاصی نداره نگران نباشید!

Senior Member

سلام٬
    برای ترنسفر٬ گفتن اینکه اینجا در زمینه مورد علاقه ام نتونستم پوزیشن پیدا کنم و مجبورم در زیمنه ای که علاقه ندارم کار کنم٬‌ دلیل خوبی هست؟ منطورم این هست که بیشتر چه دلیلی میتونه برای ترنسفر کمک کنه و براشون منطقی به نظر میاد؟
    سوال دوم این هست که من برای ترنسفر مشکل توصیه نامه دارم و به استادهای ایرانم دیگه دسترسی ندارم و فکر نمی کنم دیگه بهم بدن. از استادهای دانشگاه فعلی هم که نمیشه گرفت درسته؟ آیا توصیه نامه را برای ترنسفر حتما میخوان؟ آیا راهی برا مشکل توصیه نامه هست؟ مرسی
    امضا نامرئی

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    سلام٬
    برای ترنسفر٬ گفتن اینکه اینجا در زمینه مورد علاقه ام نتونستم پوزیشن پیدا کنم و مجبورم در زیمنه ای که علاقه ندارم کار کنم٬‌ دلیل خوبی هست؟ منطورم این هست که بیشتر چه دلیلی میتونه برای ترنسفر کمک کنه و براشون منطقی به نظر میاد؟
    سوال دوم این هست که من برای ترنسفر مشکل توصیه نامه دارم و به استادهای ایرانم دیگه دسترسی ندارم و فکر نمی کنم دیگه بهم بدن. از استادهای دانشگاه فعلی هم که نمیشه گرفت درسته؟ آیا توصیه نامه را برای ترنسفر حتما میخوان؟ آیا راهی برا مشکل توصیه نامه هست؟ مرسی
    در مورد سئوال اولتون ممکنه این بنظر برسه که برای چی پس برای این گروهی که الان درش هستین اپلای کردین! مگر اینکه در گروهی نباشین و با استادی کار نکنین!
    در مورد سئوال دوم، خیر راهی نیست باید ریکام رو بدین چون پروسه مثل پروسه اپلای میمونه، پیشنهاد میکنم در چندتا از درسها که در امریکا نمره خوب گرفتین و استادش شناس هست ریکام بگیرین. با استادهای ایران هم از طریق ایمیل میتونین ارتباط بگیرین من خودم اینطوری از یکی دوتاشون ریکام گرفتم.
    موفق باشین