صفحه 78 از 99 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

Senior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    در مورد سئوال اولتون ممکنه این بنظر برسه که برای چی پس برای این گروهی که الان درش هستین اپلای کردین! مگر اینکه در گروهی نباشین و با استادی کار نکنین!
    در مورد سئوال دوم، خیر راهی نیست باید ریکام رو بدین چون پروسه مثل پروسه اپلای میمونه، پیشنهاد میکنم در چندتا از درسها که در امریکا نمره خوب گرفتین و استادش شناس هست ریکام بگیرین. با استادهای ایران هم از طریق ایمیل میتونین ارتباط بگیرین من خودم اینطوری از یکی دوتاشون ریکام گرفتم.
    موفق باشین
    ممنون٬‌آن گروههایی که من به کارشون علاقه داشتم نتونستم برم٬‌چون یکی استادش فوت شد٬ یکی از این دانشگاه رفت٬‌ یکی هم میگه من تو گروهم جا ندارم. الانم در گروهی هستم که علاقه به کارش ندارم.
    در مورد ریکام٬ اگر من از استاد دانشگاه فعلی بگیرم آیا برام بد نمیشه؟ چون به جا خونده بودم که نباید دانشگاه فعلی بفهمه که قصد ترنسفر دارم.
    امضا نامرئی

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    ممنون٬‌آن گروههایی که من به کارشون علاقه داشتم نتونستم برم٬‌چون یکی استادش فوت شد٬ یکی از این دانشگاه رفت٬‌ یکی هم میگه من تو گروهم جا ندارم. الانم در گروهی هستم که علاقه به کارش ندارم.
    در مورد ریکام٬ اگر من از استاد دانشگاه فعلی بگیرم آیا برام بد نمیشه؟ چون به جا خونده بودم که نباید دانشگاه فعلی بفهمه که قصد ترنسفر دارم.
    الان شما روی چه فاندی هستین؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    الان شما روی چه فاندی هستین؟
    TA .
    الیته بخاطر این هست که دانشجوهای سال بالایی فارغ التحصیل نشدن اگر اونها برن به RA تبدیل میشه
    ویرایش توسط candid : September 25th, 2015 در ساعت 02:53 AM
    امضا نامرئی

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    TA .
    الیته بخاطر این هست که دانشجوهای سال بالایی فارغ التحصیل نشدن اگر اونها برن به RA تبدیل میشه
    خوب پس احتمالا قراردادتون سالیانست تا آخر بهار دیگه TA هستید پس از بابته دانشگاه مشکلی نخواهید داشت، اما مشکل اینجاست که آیا میتونین از استادی که باهاش دارین کار میکنین ریکام بگیرین یا نه!! که اگر بهش نگفتین بهتره از اساتیدی که باهاش درس داشتین بگیرین
    در ضمن با توجه به اینکه فاندتون TA هست با استادتون رو راست صحبت کنید بگید از این زمینه خوشتون نمیاد شاید پروژتون رو عوض کرد.

Junior Member

دوستان اگه کسی پذیرش بگیره و به محض رسیدن انصراف بده و دانشگاه دیگه بره باید شهریه دانشگاهی که انصراف بده رو بده یا نه ؟ قوانینش چی هست اگه لطف کنید کسی اطلاع داشت راهنماییم کنه

سلام ببخشید من یه سوالی داشتم
    من از یه دانشگاهی پذیرش با فاند برای ترم بهار دارم. رنک دانشگاه نسبتا متوسط هست توی رشته من 90 به بالاست. شهر نسبتا کوچیکی داره که خیلی هم مذهبی هست. ایالت خیلی معمولی هم هست. مثل کالیفرنیا و تگزاس و نیویورک نیست.
    ولی احتمالش هست که من بتونم از دانشگاههای دیگه واسه ترم پاییز هم پذیرش بگیرم. شاید رنک بهتری هم داشته باشه.
    شما اگه جای من بودین این پذیرش رو میرفتین و اونجا در صورت پذیرش بهتر ترنسفر میکردید؟
    یا اینکه کلا دیفر میکردین این پذیرش رو واسه پاییز و بعد از اومدن همه نتایج تصمیم میگرفتین؟
    البته این موضوع رو هم در نظر بگیرید که ممکنه ویزا بهرحال تا ترم بهار نرسه و من هنوز ای 20 هم ندارم. طبق گفته استاد احتمالا توی ماه نوامبر دستم میرسه. و استاد هم گفته مشکلی نیست اگه نتونستی ویزا بگیری پاییز بیا.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaz2015 نمایش پست ها
    دوستان اگه کسی پذیرش بگیره و به محض رسیدن انصراف بده و دانشگاه دیگه بره باید شهریه دانشگاهی که انصراف بده رو بده یا نه ؟ قوانینش چی هست اگه لطف کنید کسی اطلاع داشت راهنماییم کنه
    سلام
    شما تا ثبت نام نکنید، پولی نمیدید. پس خیر، لازم نیست شهریه بدید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nmshafie نمایش پست ها
    سلام ببخشید من یه سوالی داشتم
    من از یه دانشگاهی پذیرش با فاند برای ترم بهار دارم. رنک دانشگاه نسبتا متوسط هست توی رشته من 90 به بالاست. شهر نسبتا کوچیکی داره که خیلی هم مذهبی هست. ایالت خیلی معمولی هم هست. مثل کالیفرنیا و تگزاس و نیویورک نیست.
    ولی احتمالش هست که من بتونم از دانشگاههای دیگه واسه ترم پاییز هم پذیرش بگیرم. شاید رنک بهتری هم داشته باشه.
    شما اگه جای من بودین این پذیرش رو میرفتین و اونجا در صورت پذیرش بهتر ترنسفر میکردید؟
    یا اینکه کلا دیفر میکردین این پذیرش رو واسه پاییز و بعد از اومدن همه نتایج تصمیم میگرفتین؟
    البته این موضوع رو هم در نظر بگیرید که ممکنه ویزا بهرحال تا ترم بهار نرسه و من هنوز ای 20 هم ندارم. طبق گفته استاد احتمالا توی ماه نوامبر دستم میرسه. و استاد هم گفته مشکلی نیست اگه نتونستی ویزا بگیری پاییز بیا.
    سلام
    این یک تصمیم کاملا شخصی هست و کسی نمی تونه جای شما تصمیم بگیره!
    شما بهتره اگر سوالی دارید که میتونه به تصمیم گیریتون کمک کنه اینجا بپرسید
    در ضمن شرایط فاند و مقطع پذیرش رو هم بفرمایید.

سلام. من خیلی توی پست ها گشتم و یه جوابایی پیدا کردم. مثلا
    نوشته اصلی توسط kevi
    سلام دوستان،

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید من رو در مورد مشکلم. من از یه دانشگاه پذیرش گرفتم برای دکتری در ترم پاییز از طرفی یه استاد بهتر از یه دانشگاه بهتر قرار به من پذیرش مستر برای ترم بهار بده. من میخوام برای ویزای دانشگاه اول اقدام کنم و برم ترم پاییز رو اونجا باشم و در این حین پذیرشم رو از دانشگاه دوم بگیرم و بعد برای ترم بعد یعنی بهار ترنسفر کنم به دانشگاه دوم. ولی نه به دانشگاه اول و نه به دانشگاه دوم نگفتم که میخوام ترنسفر کنم. به نظرتون دانشگاه دوم و استاد دانشگاه دوم وقتی بفهمه که من به صورت ترنسفر دارم میام مشکلی برام ایجاد بشه؟ یعنی پذیرش رو لغو کنند؟ البته این رو بگم که استاد دانشگاه دوم به من گفت که نمیخواد من آفری رو از دست بدم به خاطر اون و من بهش گفتم که از یه دانشگاه آفر دارم ولی نمیرم.

لطفا پستهای قبلی رو مطالعه کنید!!!!
    مشکلی نخواهید داشت، استاد که اصلا لازم نیست بفهمه! دانشگاه هم مشکلی نداره!

من برای بهار 2016 از دانشگاه اول فول فاند RA شدم (مکانیک) و I-20 هم صادر شده. از طرفی استادی در یه دانشگاه با رنک بسیار بالاتر، شهر بهتر و استاد بسیار بسیار سرشناس تر (متالورژی) بهم قول فول فاند داده (دانشگاه فقط برای fall 2016 پذیرش میکنه) اما با توجه به شرایط دانشگاه مجبورم تا دسامبر برای صدور پذیرش صبرکنم (در حالی که بهم گفته اگه ویزا مشکلی پیش نیومد میتونی ار june 2016 بیای
    و کار را شروع کنی یکسال ارشد بخونی و بعد بیای روی دکترا). برنامه ام اینه که با I20 دانشگاه اول ویزا بگیرم و بعد از گذروندن یک ترم در دانشگاه اول ترانسفر کنم به دانشگاه دوم (ترم در دانشگاه اول May تمومه). حالا سوال:
    1-تغییر رشته از مکانیک به مواد (که تو ویزا خیلی اذیت میکنن برای مهندسی مواد) ایرادی نداره؟
    2-با توجه به RA در دانشگاه اول میتونه استاد اذیت کنه و مانع بشه؟
    3-استاد دانشگاه دومم خیلی منضبط، با دیسیپلین و مقرراتیه!!! قصد داشتم بهش بگم میخوام این کار را انجام بدم که منصرف شدم. با توجه به اینکه international office بهش جواب میده (ادم سرشناس و با نفوذیه تو دانشگاه) ممکنه از این فرایند ترانسفر مطلع بشه و پذیرش را لغو کنه؟
    4- و اگه قراره از طریق
    international officeبفهمه بهتر نیست خودم بهش بگم؟
    ببخشید طولانیه. خواستم کامل شرح داده باشم. ممنون از پاسختون

Junior Member naturalbb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل- تربیت مدرس + دانشگاه تهران

سلام دوستان.
    من از یه جا پذیرش گرفتم (دانشگاه X) که میخوام برای ویزا ازش استفاده کنم و به محض رسیدن به اونطرف آب ترنسفر کنم (دانشگاه Y). حالا سوالی که هست اینه که دانشگاه مقصد(Y) وقتی پذیرشش بیاد، بهش بگم میخوام بیام؟ یعنی بگم I-20 صادر کنه؟ آیا میتونن با اینکه من از یه جا I-20 دارم برام یه I-20 هم اینا صادر کنن؟