صفحه 80 از 99 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع-دانشکده فنی دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

سلام دوستان من از ترم پاییز دکترامو شروع کردم تو یه دانشگاه کانادایی و میخوام از زمستون ترانسفر کنم به یه برنامه دکترا توی یه دانشگاه دیگه. میخواستم ببینم که اگر من الان به استادم بگم که میخوام برم و نامه بزنه به دپارتمان که من رو نمیخواد ایا دانشگاه اجازه میده که من تااخر ترم ادامه بدم یا اینکه اخراجم میکنن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط tempus نمایش پست ها
    سلام دوستان من از ترم پاییز دکترامو شروع کردم تو یه دانشگاه کانادایی و میخوام از زمستون ترانسفر کنم به یه برنامه دکترا توی یه دانشگاه دیگه. میخواستم ببینم که اگر من الان به استادم بگم که میخوام برم و نامه بزنه به دپارتمان که من رو نمیخواد ایا دانشگاه اجازه میده که من تااخر ترم ادامه بدم یا اینکه اخراجم میکنن؟
    استادتون نمیتونه شما رو اخراج کنه. فقط میتونه فاند شما رو قطع کنه. شما باید رسما به دانشکده اطلاع بدهید که میخواهید در پایان این ترم انصراف بدهید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع-دانشکده فنی دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    استادتون نمیتونه شما رو اخراج کنه. فقط میتونه فاند شما رو قطع کنه. شما باید رسما به دانشکده اطلاع بدهید که میخواهید در پایان این ترم انصراف بدهید.
    خب در صورتیکه استادم منو نخواد من عملا استاد راهنما ندارم و دانشجوی دکترا که نمیتونه بدون استاد راهنما باشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط tempus نمایش پست ها
    خب در صورتیکه استادم منو نخواد من عملا استاد راهنما ندارم و دانشجوی دکترا که نمیتونه بدون استاد راهنما باشه
    از الان تا پایان ترم هیچ اتفاقی نمیفته. استاد هم کماکان استاد راهنمای شما هست تا موقعی که انصراف تون رسمی بشه منتهی همانطور که گفتم ممکنه فاندتون رو قطع کنه. به همین راحتی استاد نمیتونه بگه من دانشجو نمیخوام. باید مثلا دو ترم پیاپی (بسته به سیاست دانشگاه) گزارش داده باشه که کیفیت کار پژوهشی تون پایین بوده و یا اینکه مقررات دانشکده را رعایت نکرده اید تا اول معلق و بعد اخراج تون کنند. کلاسهاتون رو بروید و کماکان به کارتون ادامه بدهید تا به دانشگاه جدید بروید.
    برای اطلاعات دقیق تر با مشاور آموزشی دانشکده مشورت کنید یا مقررات تحصیلات تکمیلی دانشکده تان را بخوانید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

با سلام
    من در یکی از کشورهای اروپایی پزشکی میخونم ،به زبان انگلیسی.
    آیا میشود برای انتقالی و یا چند ترم به صورت مهمان برای یکی از دانشگاههای امریکا اقدام کرد؟
    آیا کسی تجربه مشابهی داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

سلام. ممنون ميشم اگر از دوستان كسي در اين مورد تجربه داره من رو راهنمايي كنه:
    من هفته پيش براي چند تا دانشگاه براي Fall 2016 دوره PhD اپلاي كردم. حالا يك استاد بهم گفته كه بيا و PhD رو از همين Spring شروع كن.
    مي خواستم ببينم اگر من الان PhD رو شروع كنم و بعد از دانشگاه هاي بهتري كه اپلاي كردم براي ترم Fall پذيرش بگيرم، آيا مي تونم به راحتي transfer كنم؟
    نگراني من از اينه كه بعدا دانشگاه جديد بهم بگه كه توي مداركت نگفته بودي كه قصد transfer داري... چون از روي I20 متوجه ميشن احتمالا كه من phd رو جاي ديگه شروع كردم.
    پيشاپيش ممنون از كمكتون.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

Junior Member

سلام دوستان
    یکی از داخل امریکا به من گفته میتونم بدون مدرک زبان واست از یه دانشگاه که در لیست دانشگاه های معتبر هست واست پذیرش بگیرم.
    1) ایا می تونه؟ایا این کار امکان پذیره؟
    2)ایا میشه بهش اعتماد کرد و براش پول فرستاد؟چطوری میشه؟
    3)گفته هردو یه قرارداد امضا می کنیم اسکن می کنیم و می فرستیم؟ایا یه همچین قرار دادی تو امیکا دارای اعتبار حقوقی است؟
    4)ایا میشه بعد از ورود به امریکا دیفر کنم و بعد از گرفتن gmat وارد transfer کنم و دانشگاه دیگه ای بشم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط eiren2020 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از داخل امریکا به من گفته میتونم بدون مدرک زبان واست از یه دانشگاه که در لیست دانشگاه های معتبر هست واست پذیرش بگیرم.
    1) ایا می تونه؟ایا این کار امکان پذیره؟
    2)ایا میشه بهش اعتماد کرد و براش پول فرستاد؟چطوری میشه؟
    3)گفته هردو یه قرارداد امضا می کنیم اسکن می کنیم و می فرستیم؟ایا یه همچین قرار دادی تو امیکا دارای اعتبار حقوقی است؟
    4)ایا میشه بعد از ورود به امریکا دیفر کنم و بعد از گرفتن gmat وارد transfer کنم و دانشگاه دیگه ای بشم؟
    سلام. اعتماد نکنید اصلا.

نقل قول نوشته اصلی توسط siavashf نمایش پست ها
    سلام. ممنون ميشم اگر از دوستان كسي در اين مورد تجربه داره من رو راهنمايي كنه:
    من هفته پيش براي چند تا دانشگاه براي Fall 2016 دوره PhD اپلاي كردم. حالا يك استاد بهم گفته كه بيا و PhD رو از همين Spring شروع كن.
    مي خواستم ببينم اگر من الان PhD رو شروع كنم و بعد از دانشگاه هاي بهتري كه اپلاي كردم براي ترم Fall پذيرش بگيرم، آيا مي تونم به راحتي transfer كنم؟
    نگراني من از اينه كه بعدا دانشگاه جديد بهم بگه كه توي مداركت نگفته بودي كه قصد transfer داري... چون از روي I20 متوجه ميشن احتمالا كه من phd رو جاي ديگه شروع كردم.
    پيشاپيش ممنون از كمكتون.
    من شرایط شبیه به شما داشتم، بستگی به اون استاد دانشگاه بهتره داره. من خودم از 5 تا دانشگاه تو آمریکا (از رنک 18 تا 70) پذیرش داشتم. بنابر دلایلی رنک 50 رو اومدم. با اینکه از دانشگاه بهتر پذیرش با فلوشیپ داشتم و خیلی هم با استاده خوب حرف زده بودم... اما استاده ناراحت شده و اصلا جواب ایمیلم رو هم نمیده. نکته ی مهم دیگه اینه که با وجود اینکه من خودم دیدم بچه ها ترنسفر می کنند اینجا، ولی ریسک بالایی داره، وقتی شما پذیرش با فاند داشته باشید و بخواهید برید یه جایه دیگه مشکوکه (اینو یه استاد دیگه تو California بهم گفتش، میگفت از کجا معلوم اینجا رو هم ول نکنی). به هر حال با احتیاط عمل کن.
    موفق باشی

Junior Member

دوستان یه سوال فنی دارم. من برا اسپرینگ از چند تا دانشگاه پذیرش گرفته بودم. ویزام هم اومده. حالا میخوام از یکی از دانشگاهها که برا ویزا اقدام کرده بودم ترنسفر کنم به اون دانشگاهی که میخوام برم. نکته ای که هست اینه که من اگه بخوام آی بیست دانشگاه دوم رو بگیرم یه جا میپرسه که آیا سویس نامبر دارید؟؟؟ که دارم ولی اگه وارد کنم ممکنه باعث بشه که خودشون با دانشگاه اول که برا ویزا اقدام کرده بودم مکاتبه بکنن و اونوقت مشکل درست بشه. مثلا دانشگاه اول سویس رو ببندن و بگن خوب برا ویزای همون دانشگاه اقدام کنید! و همه چی از اول! حالا من آی بیست دانشگاه دوم رو بنظرتون بدون سویس درخواست بدم؟؟؟ اونوقت سویسها متفاوت میشه! دانشگاه دوم هم خب میخواد بدونه میام یا نه چون یه ددلاین داره! بنظرتون چه کار کنم. معمولا دانشگاهها راه میان؟

راستی اینو هم اضافه کنم. یه دانشگاه دیگه ای هم اپلای کردم برا فال که شانس خوبی برا پذیرش و فاند دارم. بنظرتون آیا دیفر بکنم به ترم فال و ویزا رو هم برا فال بگیرم که تکلیف این دانشگاه هم مشخص بشه یا برم؟؟ مثلا سفارت بگه برای چی این ترم نمیری؟!
    ویرایش توسط lmnop : December 7th, 2015 در ساعت 09:27 PM