صفحه 81 از 95 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

سلام.
    من دانشجوی دکتری در آمریکا هستم با RA و برای spring اومدم آمریکا و استادم هندیه. همزمان با این دانشگاه، دانشگاه دیگه ای اپلای کرده بودم که همسرم هم در اون دانشگاه شانس بالای پذیرش داره. الان برای fall 2016 به من پذیرش دادن و تا 14 april فرصت دارم که قبول کنم و اونجا هم فاند داره. من جایی خوندم که درصورت داشتن assistantship باید قبل از 15 april به هر دو دانشگاه اطلاع بدم که میخوام جابجا بشم. سوالم اینه که تا شروع ترم fall چهار ماه مونده. اولا اگه اعلام بکنم، برای ترم تابستون باید چکار کنم. اگه I-20 جدید برام صادر بشه، باید آمریکارو ترک کنم و دوباره تقاضای ویزا کنم؟ اگه نه تو این مدت چجوری میتونم در آمریکا حضور داشته باشم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Western Michigan University

اگه از دوتا دانشگاه آفر داشته باشیم میتونیم آیا یکی رو اکسپت کنیم و دیگری رو دیفر کنیم به ترم بعد و در آمریکا بعد از گذروندن یک ترم به دانشگاه دوم ترنسفر کنیم؟ ممنون میشم جواب بدید. خیلی مهمه

Junior Member

سلام
    ببخشید من از یه دانشگاهی در امریکا برای fall 2016 پذیرش با فاند گرفتم و از طرفی از یه دانشگاه دیگه هم پذیرش خالی ( و یه نیمچه قول برای گرفتن RA در ترم دو ). ترجیحم دانشگاه دومه بدلایل خانوادگی اما چون فاند نداره و ریسکی هست مجبورم اولی رو قبول کنم و بعد یه ترم اگه بشه ترنسفر کنم. میخواستم ببینم میتونم یک دانشگاه رو دیفر کنم و اون یکی رو برم و بعد یک ترم با استاده دانشگاه مقصد مکاتبه کنم؟ یا نمیشه و باید از اول دوباره اپلای کرد برای دانشگاهه؟
    و یا میتونم از دانشگاهی که فاند ندارم i-20 بگیرم و همون رو بعد یک ترم گذروندن در دانشگاه با فاند بری ترنسفر کردن استفاده کنم؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی یا پیشنهادی راجع به case من دارید کمک کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Faeze_br نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من از یه دانشگاهی در امریکا برای fall 2016 پذیرش با فاند گرفتم و از طرفی از یه دانشگاه دیگه هم پذیرش خالی ( و یه نیمچه قول برای گرفتن RA در ترم دو ). ترجیحم دانشگاه دومه بدلایل خانوادگی اما چون فاند نداره و ریسکی هست مجبورم اولی رو قبول کنم و بعد یه ترم اگه بشه ترنسفر کنم. میخواستم ببینم میتونم یک دانشگاه رو دیفر کنم و اون یکی رو برم و بعد یک ترم با استاده دانشگاه مقصد مکاتبه کنم؟ یا نمیشه و باید از اول دوباره اپلای کرد برای دانشگاهه؟
    و یا میتونم از دانشگاهی که فاند ندارم i-20 بگیرم و همون رو بعد یک ترم گذروندن در دانشگاه با فاند بری ترنسفر کردن استفاده کنم؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی یا پیشنهادی راجع به case من دارید کمک کنید.
    پذيرش هاي بدون فاند رو معمولا راحت ميشه ديفر كرد، بعضي از جاها پذيرشهاي با فاند رو هم ميذارن ديفر كني.

نقل قول نوشته اصلی توسط nmshafie نمایش پست ها
    پذيرش هاي بدون فاند رو معمولا راحت ميشه ديفر كرد، بعضي از جاها پذيرشهاي با فاند رو هم ميذارن ديفر كني.
    بعضی جاها فقط با دیفر موافقت میکنند؟
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

نقل قول نوشته اصلی توسط beginner1010 نمایش پست ها
    بعضی جاها فقط با دیفر موافقت میکنند؟
    اصولا جاهایی که فاند شما فلوشیپ هست و استادی منتظرتون نیست با دیفر موافقت میکنن
    من من خودم پذیرش با فاند واسه ترم اسپرینگ داشتم و نمیتونستم برم و گفتم اگه میشه پاییز بیام که به هیچ وجه موافقت نکردن و منم قید شو زدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط nmshafie نمایش پست ها
    اصولا جاهایی که فاند شما فلوشیپ هست و استادی منتظرتون نیست با دیفر موافقت میکنن
    من من خودم پذیرش با فاند واسه ترم اسپرینگ داشتم و نمیتونستم برم و گفتم اگه میشه پاییز بیام که به هیچ وجه موافقت نکردن و منم قید شو زدم.
    من فکر کردم مستندات و دلیل محکم تری دارید.
    اما من N نفر رو دیدم که استاد داشتن و دیفر کردند. خودم هم استاد دارم از دپارتمان سوال کردم گفتن مشکلی نیست فقط یک فرم پر کن اگه دیر میای!
    لطفا مراقب باشید این پیام ها رو میذارید یک عده زیادی رو نگران میکنید.
    بیشتر به خود دانشگاه بر میگرده این مسئله.
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

دوستاني كه ترانسفر مي كنيد دوتا سوال
    ١. شما ريكام رو از كي ميگيريد؟! از استادي كه در حال كار باهاش هستيد؟؟
    ٢. ايا كسي بوده كه خوب كار كنه و استادش راضي شه بجاي دكترا بهش مستر بده كه بتونن بره جاي بهتر واسه دكترا؟؟

Junior Member

سلام دوستان،
    يك سوال ذهن من رو مشغول كرده و ممنون ميشم كه جواب بديد. اگر با ويزاي دانشجويي سينگل به آمريكا بروم و بعد از ترانسفر در آمريكا به خاطر يك موضوع اضطراري مجبور بشم كه به ايران سفر كنم ، در مصاحبه مجدد به منظور اخذ ويزا چه مشكلاتي متصور خواهد بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin95 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    يك سوال ذهن من رو مشغول كرده و ممنون ميشم كه جواب بديد. اگر با ويزاي دانشجويي سينگل به آمريكا بروم و بعد از ترانسفر در آمريكا به خاطر يك موضوع اضطراري مجبور بشم كه به ايران سفر كنم ، در مصاحبه مجدد به منظور اخذ ويزا چه مشكلاتي متصور خواهد بود؟
    فکر نکم این سوالو کسی بتونه دقیق پاسخ بده. سفارت که هیچوقت قابل پیشبینی نیست.
    اما به نظر من فقط به خاطر ترنسفر کردن با مشکل خاصی مواحه نمیشید. ازتون سوال میکنن احتمالا، و به احتمال زیاد هم کلیرنس میخورید و ویزاتونو میگیرید. فقط استرسو این چیزاش هست دیگه....
    تا شقایق هست زندگی باید کرد ...