صفحه 82 از 99 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم
    من برای Spring ۲۰۱۶ پذیرش دارم. اقدام کردم برای ویزا که ممکن بیاد ممکن نیاد. قصد دارم نرم Spring و برای Fall ۲۰۱۶ جای بهتری اپلای کنم ولی‌ همچنان اینجا رو داشته باشم. می‌خواستم ببینم الان باید دیفر کنم یا نه؟ اگه بکنم معنیش اینه که باید همین جارو برم؟ اگه بخوام صبر کنم تا جواب جاهای دیگه بیاد خیلی‌ دیر می‌شه و باید سریع تر تکلیفم رو با اینجا مشخص کنم.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed379403 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوالی داشتم
    من برای Spring ۲۰۱۶ پذیرش دارم. اقدام کردم برای ویزا که ممکن بیاد ممکن نیاد. قصد دارم نرم Spring و برای Fall ۲۰۱۶ جای بهتری اپلای کنم ولی‌ همچنان اینجا رو داشته باشم. می‌خواستم ببینم الان باید دیفر کنم یا نه؟ اگه بکنم معنیش اینه که باید همین جارو برم؟ اگه بخوام صبر کنم تا جواب جاهای دیگه بیاد خیلی‌ دیر می‌شه و باید سریع تر تکلیفم رو با اینجا مشخص کنم.
    ممنون
    دیفر کردن اینجا اگه پول نمیگیرن هیچ ضرری نداره. لازم نیست حتما اینجا رو برید.

Junior Member

دوستان یه سوال فنی. بعد از ورود به آمریکا و رفتن به دانشگاه اول، برای ترنسفر کردن (در همون ترم اول) آیا اول باید دانشگاه مبدا حضوری بزنیم (در جلسه International Student Immigration Orientation ) ؟؟؟ آیا بعد از حضوری زدن میشه ترنسفر کرد؟ یا نباید حضوری زد و باید قبل از اون ترنسفر کرد؟؟

Junior Member

در مورد واکسن و immunization چطور؟؟ اون رو به دانشگاه اول تحویل باید داد یا برای دانشگاه دوم هم تهیه کرد؟؟!!
    راستی وقتی SEVIS بدانشگاه دوم منتقل بشه برای چی I-20 بعدش صادر میشه؟ کاربرد I-20 در اینجا چیه؟ برا ثبت نام؟
    ویرایش توسط lmnop : December 12th, 2015 در ساعت 12:49 AM

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

برای ترنسفر لزومی نداره که در دانشگاه اول حضور پیدا کنید. البته سویس چی هر دو دانشگاه باید با هم هماهنگی کنن تا فایل سویس از دانشگاه اولی منتقل بشه به دانشگاه دومی. مهم اینه که موقع ورود به آمریکا از نظر زمانی امکان ثبت نام در هر دو دانشگاه رو داشته باشید. دانشگاه اولی که براش ویزا گرفتید (برای اینکه اصلا اجازه ورود به آمریکا بهتون بدن) و دانشگاه دومی برای اینکه زمان کافی برای انتقال فایل سویس داشته باشید. اگه زمان کافی نداشته باشید برای انتقال فایل سویس، مجبورید در همون دانشگاه اولی ثبت نام کنید و ترنسفر رو برای ترم بعد بذارید. در یکی از پستهام در تاپیک late arrival در محدوده آگست تا سپتامبر ۲۰۱۲ در مورد ترنسفر مقداری توضیح دادم. FAQ مربوط به late arrival رو هم ببینید.

I20 مدرک حضور قانونی شما در آمریکا هست. در هر دانشگاهی که دانشجو باشید، باید I20 معتبر از اون دانشگاه داشته باشید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    برای ترنسفر لزومی نداره که در دانشگاه اول حضور پیدا کنید. البته سویس چی هر دو دانشگاه باید با هم هماهنگی کنن تا فایل سویس از دانشگاه اولی منتقل بشه به دانشگاه دومی. مهم اینه که موقع ورود به آمریکا از نظر زمانی امکان ثبت نام در هر دو دانشگاه رو داشته باشید. دانشگاه اولی که براش ویزا گرفتید (برای اینکه اصلا اجازه ورود به آمریکا بهتون بدن) و دانشگاه دومی برای اینکه زمان کافی برای انتقال فایل سویس داشته باشید. اگه زمان کافی نداشته باشید برای انتقال فایل سویس، مجبورید در همون دانشگاه اولی ثبت نام کنید و ترنسفر رو برای ترم بعد بذارید. در یکی از پستهام در تاپیک late arrival در محدوده آگست تا سپتامبر ۲۰۱۲ در مورد ترنسفر مقداری توضیح دادم. FAQ مربوط به late arrival رو هم ببینید.

I20 مدرک حضور قانونی شما در آمریکا هست. در هر دانشگاهی که دانشجو باشید، باید I20 معتبر از اون دانشگاه داشته باشید.
    پس اون جور که متوجه شدم نباید در دانشگاه اول حضوری زد چون این بمنزله ثبت نام در دانشگاه محسوب میشه. پس حضوری رو باید در دانشگاه مقصد زد. من فکر کردم شاید باید اول حضوری بزنیم بعد sevis رو منتقل کنیم.
    فقط موضوعی که هست اینکه آیا آفیسری که تو فرودگاه هست ایراد نمیگیره که بگه چرا اونجا داری میری؟؟؟ اینکه بگم میخوام برا اول چندتا از دوستام رو ببینم بعد میرم دانشگاه اول قبول میکنن؟؟؟ یا ممکنه گیر بده؟؟!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط lmnop نمایش پست ها
    پس اون جور که متوجه شدم نباید در دانشگاه اول حضوری زد چون این بمنزله ثبت نام در دانشگاه محسوب میشه. پس حضوری رو باید در دانشگاه مقصد زد. من فکر کردم شاید باید اول حضوری بزنیم بعد sevis رو منتقل کنیم.
    فقط موضوعی که هست اینکه آیا آفیسری که تو فرودگاه هست ایراد نمیگیره که بگه چرا اونجا داری میری؟؟؟ اینکه بگم میخوام برا اول چندتا از دوستام رو ببینم بعد میرم دانشگاه اول قبول میکنن؟؟؟ یا ممکنه گیر بده؟؟!!
    سلام
    منظورتون از "حضوری زدن" رو متوجه نمیشم!!!
    همونطور که دوستمون گفتن (و البته قبلا هم بارها گفته شده) احتیاج به حضور فیزیکی در دانشگاه اول نیست و معمولا با ایمیل و تلفن کار ترنسفر انجام میشه.
    در مورد آفیسر همون دلیلی که گفتید (دیدار دوستان) معمولا جواب میده با توجه به اینکه که حتما یک ضریب اطمینان برای زمان انجام کارهای ترنسفر در نظر میگیرید و کمی زودتر وارد امریکا میشید.
    پ ن : و همچنان لطفا پستهای قبل رو بخونید، تمام چیزهایی که تو این پست ذکر شد، قبلا بارها گفته شده!
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام دوستان عزیز

کسی در جریان هست که چه جور میشه از دانشگاه های کانادا به آمریکا ترانسفر کرد؟

من خودم قصد دانشگاه های امریکا رو دارم اما از اونجایی که بین لیسانسم و فوقم فاصله زیادی بوده و میگن ممکن از طرف سفارت آمریکا ریجکت بشین میخوام برای سال دیگه از یک دانشگاه کانادایی پذیرش بگیرم و برای سال یا ترم بعدش اگه بشه پذیرش از دانشگاه آمریکایی اکسپت بگیرم یا ترانسفر کنم. هر کدوم که عملی باشه.
    اونموقع دیگه کانادا هستم . حالا نمیدونم این کار عملیه ؟؟؟

لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه. با سپاس

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط shiny654 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

کسی در جریان هست که چه جور میشه از دانشگاه های کانادا به آمریکا ترانسفر کرد؟

من خودم قصد دانشگاه های امریکا رو دارم اما از اونجایی که بین لیسانسم و فوقم فاصله زیادی بوده و میگن ممکن از طرف سفارت آمریکا ریجکت بشین میخوام برای سال دیگه از یک دانشگاه کانادایی پذیرش بگیرم و برای سال یا ترم بعدش اگه بشه پذیرش از دانشگاه آمریکایی اکسپت بگیرم یا ترانسفر کنم. هر کدوم که عملی باشه.
    اونموقع دیگه کانادا هستم . حالا نمیدونم این کار عملیه ؟؟؟

لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه. با سپاس
    ترنسفر بین دانشگاههای کانادا و آمریکا برای شما که در هر دو کشور دانشجوی خارجی هستید معنی نداره. حداکثرش اینه که بعضی از درسهایی که در دانشگاه کانادایی پاس کردید، در دانشگاه آمریکایی قبول کنن. بعد که از دانشگاهی در آمریکا به شما پذیرش بدن، برای درس خوندن در اون دانشگاه باید اول ویزای آمریکا بگیرید.

در ضمن فاصله تحصیلی بین لیسانس و فوق لزوما به معنی رجکت شدن نیست. این همه دانشجو هستن که با همین شرایط ویزای آمریکا می گیرن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    ترنسفر بین دانشگاههای کانادا و آمریکا برای شما که در هر دو کشور دانشجوی خارجی هستید معنی نداره. حداکثرش اینه که بعضی از درسهایی که در دانشگاه کانادایی پاس کردید، در دانشگاه آمریکایی قبول کنن. بعد که از دانشگاهی در آمریکا به شما پذیرش بدن، برای درس خوندن در اون دانشگاه باید اول ویزای آمریکا بگیرید.

در ضمن فاصله تحصیلی بین لیسانس و فوق لزوما به معنی رجکت شدن نیست. این همه دانشجو هستن که با همین شرایط ویزای آمریکا می گیرن.

میبخشید یعنی ویزا گرفتنش سخت؟