صفحه 86 از 99 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

سلام دوستان
    درخواست I20 به معنی اکسپت پذیرشه؟ (با توجه به اینکه من فرمی جز BS امضا نکردم)
    من درخواست I20 برای دو دانشگاه رو دادم
    و اولویتم همونیه که میخوام برای سفارت اقدام کنم
    ولی میخوام بعد از رفتن به امریکا اگه شرایط اولی مناسب نبود به دومی برم
    آیا امکانش هست؟یا باید دومی رو الان انصراف بدم؟

سلام

من تاریخ ورودم به امریکا طوریه که زودتر از 30 روز از تاریخ I-20 دانشگاه مقصد وارد امریکا میشم.
    حالا میتونم بازهم قبل ثبت نام در دانشگاه مبدا به دانشگاه مقصد transfer کنم؟
    آیا دانشگاه اول sevis منو آزاد میکنه؟
    آیا دانشگاه دوم منو ثبت نام میکنه؟

ممنون میشم هرکی چیزی میدونه کمکم کنه
    تا شقایق هست زندگی باید کرد ...

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmirh نمایش پست ها
    سلام

من تاریخ ورودم به امریکا طوریه که زودتر از 30 روز از تاریخ I-20 دانشگاه مقصد وارد امریکا میشم.
    حالا میتونم بازهم قبل ثبت نام در دانشگاه مبدا به دانشگاه مقصد transfer کنم؟
    آیا دانشگاه اول sevis منو آزاد میکنه؟
    آیا دانشگاه دوم منو ثبت نام میکنه؟

ممنون میشم هرکی چیزی میدونه کمکم کنه
    مشکلی نیست. فقط از دانشگاه مقصد بپرسید که چه مدارکی رو نیاز دارن. وقتی رفتید ترنسفر کنید.

اینو ببینید: بچه های همینجا از homeland security department در آوردن:
    If you have arrived in the United States but want to transfer to a new school before you begin classes at the school listed on your Form I-20, talk to the DSO at the school listed on that form. You need to inform the DSO that you have arrived in the United States and want to transfer immediately to another
    SEVP-certified school.
    You must show proof of acceptance to your new school. You must report to your new school and enroll in a full course of study within 30 days of arriving in the United State

به قسمتی که bold شده توجه کنید. نظرتون چیه؟
    آیا دانشگاه ها زودتر از start date ثبت نام میکنن؟ sevis را فعال میکنن؟

تا شقایق هست زندگی باید کرد ...

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmirh نمایش پست ها
    اینو ببینید: بچه های همینجا از homeland security department در آوردن:
    If you have arrived in the United States but want to transfer to a new school before you begin classes at the school listed on your Form I-20, talk to the DSO at the school listed on that form. You need to inform the DSO that you have arrived in the United States and want to transfer immediately to another
    SEVP-certified school.
    You must show proof of acceptance to your new school. You must report to your new school and enroll in a full course of study within 30 days of arriving in the United State

به قسمتی که bold شده توجه کنید. نظرتون چیه؟
    آیا دانشگاه ها زودتر از start date ثبت نام میکنن؟ sevis را فعال میکنن؟

بله بعد از 30 روز از ورودتون باید تکلیف دانشگاهتون معلوم شده باشه.
    اگه منظورتون از start date زمان شروع کلاس هست، ثبت نام قبل از اون انجام میشه و میشه قبلش ترنسفر کرد.

سلام.
    من دانشجوی دکتری در آمریکا هستم با RA و برای spring اومدم آمریکا و استادم هندیه. همزمان با این دانشگاه، دانشگاه دیگه ای اپلای کرده بودم که همسرم هم در اون دانشگاه شانس بالای پذیرش داره. الان برای fall 2016 به من پذیرش دادن و تا 14 april فرصت دارم که قبول کنم و اونجا هم فاند داره. من جایی خوندم که درصورت داشتن assistantship باید قبل از 15 april به هر دو دانشگاه اطلاع بدم که میخوام جابجا بشم. سوالم اینه که تا شروع ترم fall چهار ماه مونده. اولا اگه اعلام بکنم، برای ترم تابستون باید چکار کنم. اگه I-20 جدید برام صادر بشه، باید آمریکارو ترک کنم و دوباره تقاضای ویزا کنم؟ اگه نه تو این مدت چجوری میتونم در آمریکا حضور داشته باشم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Western Michigan University

اگه از دوتا دانشگاه آفر داشته باشیم میتونیم آیا یکی رو اکسپت کنیم و دیگری رو دیفر کنیم به ترم بعد و در آمریکا بعد از گذروندن یک ترم به دانشگاه دوم ترنسفر کنیم؟ ممنون میشم جواب بدید. خیلی مهمه

Junior Member

سلام
    ببخشید من از یه دانشگاهی در امریکا برای fall 2016 پذیرش با فاند گرفتم و از طرفی از یه دانشگاه دیگه هم پذیرش خالی ( و یه نیمچه قول برای گرفتن RA در ترم دو ). ترجیحم دانشگاه دومه بدلایل خانوادگی اما چون فاند نداره و ریسکی هست مجبورم اولی رو قبول کنم و بعد یه ترم اگه بشه ترنسفر کنم. میخواستم ببینم میتونم یک دانشگاه رو دیفر کنم و اون یکی رو برم و بعد یک ترم با استاده دانشگاه مقصد مکاتبه کنم؟ یا نمیشه و باید از اول دوباره اپلای کرد برای دانشگاهه؟
    و یا میتونم از دانشگاهی که فاند ندارم i-20 بگیرم و همون رو بعد یک ترم گذروندن در دانشگاه با فاند بری ترنسفر کردن استفاده کنم؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی یا پیشنهادی راجع به case من دارید کمک کنید.

دوستاني كه ترانسفر مي كنيد دوتا سوال
    ١. شما ريكام رو از كي ميگيريد؟! از استادي كه در حال كار باهاش هستيد؟؟
    ٢. ايا كسي بوده كه خوب كار كنه و استادش راضي شه بجاي دكترا بهش مستر بده كه بتونن بره جاي بهتر واسه دكترا؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Faeze_br نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من از یه دانشگاهی در امریکا برای fall 2016 پذیرش با فاند گرفتم و از طرفی از یه دانشگاه دیگه هم پذیرش خالی ( و یه نیمچه قول برای گرفتن RA در ترم دو ). ترجیحم دانشگاه دومه بدلایل خانوادگی اما چون فاند نداره و ریسکی هست مجبورم اولی رو قبول کنم و بعد یه ترم اگه بشه ترنسفر کنم. میخواستم ببینم میتونم یک دانشگاه رو دیفر کنم و اون یکی رو برم و بعد یک ترم با استاده دانشگاه مقصد مکاتبه کنم؟ یا نمیشه و باید از اول دوباره اپلای کرد برای دانشگاهه؟
    و یا میتونم از دانشگاهی که فاند ندارم i-20 بگیرم و همون رو بعد یک ترم گذروندن در دانشگاه با فاند بری ترنسفر کردن استفاده کنم؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی یا پیشنهادی راجع به case من دارید کمک کنید.
    پذيرش هاي بدون فاند رو معمولا راحت ميشه ديفر كرد، بعضي از جاها پذيرشهاي با فاند رو هم ميذارن ديفر كني.