صفحه 87 از 99 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط nmshafie نمایش پست ها
    پذيرش هاي بدون فاند رو معمولا راحت ميشه ديفر كرد، بعضي از جاها پذيرشهاي با فاند رو هم ميذارن ديفر كني.
    بعضی جاها فقط با دیفر موافقت میکنند؟
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

نقل قول نوشته اصلی توسط beginner1010 نمایش پست ها
    بعضی جاها فقط با دیفر موافقت میکنند؟
    اصولا جاهایی که فاند شما فلوشیپ هست و استادی منتظرتون نیست با دیفر موافقت میکنن
    من من خودم پذیرش با فاند واسه ترم اسپرینگ داشتم و نمیتونستم برم و گفتم اگه میشه پاییز بیام که به هیچ وجه موافقت نکردن و منم قید شو زدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط nmshafie نمایش پست ها
    اصولا جاهایی که فاند شما فلوشیپ هست و استادی منتظرتون نیست با دیفر موافقت میکنن
    من من خودم پذیرش با فاند واسه ترم اسپرینگ داشتم و نمیتونستم برم و گفتم اگه میشه پاییز بیام که به هیچ وجه موافقت نکردن و منم قید شو زدم.
    من فکر کردم مستندات و دلیل محکم تری دارید.
    اما من N نفر رو دیدم که استاد داشتن و دیفر کردند. خودم هم استاد دارم از دپارتمان سوال کردم گفتن مشکلی نیست فقط یک فرم پر کن اگه دیر میای!
    لطفا مراقب باشید این پیام ها رو میذارید یک عده زیادی رو نگران میکنید.
    بیشتر به خود دانشگاه بر میگرده این مسئله.
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

نقل قول نوشته اصلی توسط beginner1010 نمایش پست ها
    من فکر کردم مستندات و دلیل محکم تری دارید.
    اما من N نفر رو دیدم که استاد داشتن و دیفر کردند. خودم هم استاد دارم از دپارتمان سوال کردم گفتن مشکلی نیست فقط یک فرم پر کن اگه دیر میای!
    لطفا مراقب باشید این پیام ها رو میذارید یک عده زیادی رو نگران میکنید.
    بیشتر به خود دانشگاه بر میگرده این مسئله.
    منم که همون اول گفتم بعضی جاها میذارن دیفر کنی
    خوشحالم که استادتون موافقت کرده
    امیدوارم موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان،
    يك سوال ذهن من رو مشغول كرده و ممنون ميشم كه جواب بديد. اگر با ويزاي دانشجويي سينگل به آمريكا بروم و بعد از ترانسفر در آمريكا به خاطر يك موضوع اضطراري مجبور بشم كه به ايران سفر كنم ، در مصاحبه مجدد به منظور اخذ ويزا چه مشكلاتي متصور خواهد بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin95 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    يك سوال ذهن من رو مشغول كرده و ممنون ميشم كه جواب بديد. اگر با ويزاي دانشجويي سينگل به آمريكا بروم و بعد از ترانسفر در آمريكا به خاطر يك موضوع اضطراري مجبور بشم كه به ايران سفر كنم ، در مصاحبه مجدد به منظور اخذ ويزا چه مشكلاتي متصور خواهد بود؟
    فکر نکم این سوالو کسی بتونه دقیق پاسخ بده. سفارت که هیچوقت قابل پیشبینی نیست.
    اما به نظر من فقط به خاطر ترنسفر کردن با مشکل خاصی مواحه نمیشید. ازتون سوال میکنن احتمالا، و به احتمال زیاد هم کلیرنس میخورید و ویزاتونو میگیرید. فقط استرسو این چیزاش هست دیگه....
    تا شقایق هست زندگی باید کرد ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmirh نمایش پست ها
    فکر نکم این سوالو کسی بتونه دقیق پاسخ بده. سفارت که هیچوقت قابل پیشبینی نیست.
    اما به نظر من فقط به خاطر ترنسفر کردن با مشکل خاصی مواحه نمیشید. ازتون سوال میکنن احتمالا، و به احتمال زیاد هم کلیرنس میخورید و ویزاتونو میگیرید. فقط استرسو این چیزاش هست دیگه....
    چند سال قبل يكي از دوستان با شرايطي مشابه با من يعني Conditional Admission ، بعد از ورود به آمريكا از دانشگاه به يك مدرسه زبان ترانسفر كرد كه بعد از اتمام دوره زبان بره همون دانشگاه ولي بعد از برگشت به ايران در مصاحبه ريجكت شد. مثل اينكه آفيسر بهش گفته بود كه ويزا رو بر اساس دانشگاه براش صادر كردند و نمي بايست به يك اسكول زبان ترانسفر مي كرد! به نظرم ترانسفر به هر جايي مجاز نيست براي اخذ ويزاي مجدد. ممنون ميشم شما و دوستان ديگر نظر بدهيد.

با سلام

من یه سوال فوری داشتم. اگه بخواهیم برای مستر دوم از همون دانشگاهی که داریم درس می خونیم اپلای کنیم ایا لازمه که یه ای ۲۰ جدید برامون صادر بشه و کارهای مربوط به bank statement و ... رو دوباره انجام بدیم ؟ یا اینکه چون الان دقیقا توی همون دانشگاه برای میتر دوم اقدام می کنیم نیازی به این کارها نیست? ایا کل اطلاعات ما عوض میشه و باید دوباره همه کارو انجام بدیم یا اینکه خودشون همه کارها رو انجام میدن و i20 جدید رو صادر می کنند؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

نقل قول نوشته اصلی توسط topnotch نمایش پست ها
    با سلام

من یه سوال فوری داشتم. اگه بخواهیم برای مستر دوم از همون دانشگاهی که داریم درس می خونیم اپلای کنیم ایا لازمه که یه ای ۲۰ جدید برامون صادر بشه و کارهای مربوط به bank statement و ... رو دوباره انجام بدیم ؟ یا اینکه چون الان دقیقا توی همون دانشگاه برای میتر دوم اقدام می کنیم نیازی به این کارها نیست? ایا کل اطلاعات ما عوض میشه و باید دوباره همه کارو انجام بدیم یا اینکه خودشون همه کارها رو انجام میدن و i20 جدید رو صادر می کنند؟؟
    در مورد نحوه اپلای دوباره و bank statement و ... این موضوع دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه و کاملا بستگی به قوانین دانشگاهی که هستین داره. پیشنهاد می کنم با graduate school دانشگاهتون تماس بگیرید و این سوال ها رو بپرسید.
    یعضی دانشگاه ها Internal Application دارند برای دانشجوهای خودشون و بعضی دیگه هم باید مثل همه دانشجوهای دیگه اپلای کنید.
    یه هر حال در صورتی که پذیرش بگیرید I20 جدید با End Date جدید (و البته همون sevis قبلی) برای شما صادر میشه.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

Junior Member

سلام دوستان. امیدوارم سئوالم تکراری نباشه و امیدوارم به این تاپیک مربوط باشه. لطفا اگر می تونید پاسخ بدید. من سه سال پیش از ایران دکترا گرفتم ولی دارم برای پذیرش دکتری از UCLA اقدام می کنم. آیا بهتره که بهشون بگم که دکترا دارم یا بهتره با همون مدرک فوقم اقدام کنم و اصلا به روی خودم نیارم؟ سپاس