صفحه 9 از 99 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترانسفر دانشگاه در امريكا

hi
    I read all replies, but I could not find the answer of this question:
    I am a student in an American Uni. I am in the first semester of study and have two courses. I am RA. I want to transfer to another university. there is any minimum time which I should remain here in current university or not?
    thanks for your replies

Junior Member

I think you must stay there till the end of your RA contract. talk with the office of international services at your uni for more info

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Please attend: پذيرش زن وشوهر از دو دانشگاه مختلف و امكان Transfer،

سلام
    ما حالا تو آمریکا هستیم. با یک متدی اومدیم که خیلی برای کسایی که متاهل هستند مناسب هست و موقعیتی رو براشون ایجاد میکنه که مجردها ندارن. البته اگر هر دو پتانسیل داشته باشن. کم و زیاد مهم نیست. ما راحت 2 ماه ویزا گرفتیم و الانم امکان تحصیل تو دانشگاهی رو داریم که با غیر این متد برامون ممکن نبود.

پیش فرض پاسخ : Please attend: پذيرش زن وشوهر از دو دانشگاه مختلف و امكان Transfer،

نقل قول نوشته اصلی توسط nasima
    سلام
    ما حالا تو آمریکا هستیم. با یک متدی اومدیم که خیلی برای کسایی که متاهل هستند مناسب هست و موقعیتی رو براشون ایجاد میکنه که مجردها ندارن. البته اگر هر دو پتانسیل داشته باشن. کم و زیاد مهم نیست. ما راحت 2 ماه ویزا گرفتیم و الانم امکان تحصیل تو دانشگاهی رو داریم که با غیر این متد برامون ممکن نبود.
    If you want to help other couples to immigrate to america describe your method in the forum ,it is not that much important for others to know where you are now!!!
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

شما از متدی اسم بردی که هیچی‌ در موردش توضیح ندادی.
    لطفا بگو منظورت از متد چیه.

Junior Member

آیا میشه مستقیم از یک دانشگاه رنک پایین در رشته مورد نظر از لیسانس به دکترا پذیرش گرفت با هماهنگی با یک استاد و پس از رفتن به آن دانشگاه بعد از دریافت فوق لیسانس برای دانشگاههای رنک بالا اقدام کرد؟ آیا استاد ناراحت نمی شود ؟ آیا دانشگاه با چنین اقدامی مخالفت نمی کند ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط FERMI
    آیا میشه مستقیم از یک دانشگاه رنک پایین در رشته مورد نظر از لیسانس به دکترا پذیرش گرفت با هماهنگی با یک استاد و پس از رفتن به آن دانشگاه بعد از دریافت فوق لیسانس برای دانشگاههای رنک بالا اقدام کرد؟ آیا استاد ناراحت نمی شود ؟ آیا دانشگاه با چنین اقدامی مخالفت نمی کند ؟
    It is very difficult and almost impossible unless you satisfy your advisor as well as university

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال یا transfer

ببخشید پست قبلی منو لطفا پاک کنید فکر کنم جای صحیح س.ال کنم اینجا بوده که دوباره اینجا می آورم
    سوال
    یادمه شنیدم از دوستان که یکی در فرودگاه یا قبل ثبت نام در دانشگاه مقصد و یک مورد هم این مورد را مطمین نیستم بعد ثبت نام اما در همان ترم اول عوض کردن ؟ مورد دوم می دونم خانم امامیان مثالش بودن می خواستم بدون این کار قانونیه چون شدنی بودنشو من مثالاش را دیدم

لطفا نظرتون رو راجع به وضعیت من بدین:
    انتخاب اول: من الان پذیزشی از یک دانشگاه آمریکا دارم با RA مناسب و قراره تا چند وقته دیگه I20 بدستم برسه.
    انتخاب دوم: از طرفی از حدود 3 سال پیش با یک استاد خیلی معروف تو یکی دیگه از دانشگاه های آمریکا آشنا هستم که 2 تا مقاله ژورنال معتبر با هم دادیم. حالا ایشون داره برام یک پروپوزال تصویب میکنه که بصورت RA از ژون 2010 شروع میشه.
    من خودم خیلی دوست دارم انتخاب دوم رو قبول کنم ولی انتخاب اول هم واقعا شرایط خوبی داره. اگه شما جای من بودین یک سال تو ایران صبر می کردین و انتخاب دوم رو قبول میکردید یا با انتخاب اول میرفتید آمریکا و بعد از یک سال دیفر می کردید و یا تو همون انتخاب اول ادامه می دادین.
    بنظر دیفر کردن وقتی که RA داریم انسانی نباشه. درسته؟
    منظورم از دیفر در واقع ترانسفر هستش.
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

ApplyAbroad Champion

وقتی استاد گفته که داره پروپوزال می‌فرسته که در ژوئن ۲۰۱۰ تایید می‌شه، به احتمال خیلی قوی معنیش اینه که تازه پروپوزال رو داره submit می‌کنه و هیچ تضمینی نیست که حتما فاند بگیره. یعنی شما ممکنه یک سال صبر کنی و در نهایت فاند هم نگیری!
    با توجه به این شرایط و این که انتخاب اول‌تون به قول معروف نقده، اگر من جای شما بودم انتخاب اول رو قبول می‌کردم. هم یک سال معطل نمی‌شدم و هم این که به چیزی که قطعی نیست دل خوش نمی‌کردم. چه بسا که شما به آمریکا برید و همین انتخاب اول شما هم بسیار مورد علاقه‌اتون باشه و اصلا نیازی به ترنسفر نباشه.

ضمنا ترنسفر و دیفر دو چیز متفاوته. عوض کردن دانشگاه ترنسفر هست.