صفحه 97 از 99 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    منم نظر خودم رو میگم...
    من دوباره اپلای کردم و گفتم هم که آمریکا هستم و چرا میخوام ترنسفر کنم ولی 7 جایی که اپلای کردم فقط یک جا پذیرش داد و اون هم گفت آی بیست صادر نمیکنه تا زمانی که فرم ترنسفر رو دانشگاه فعلیت برامون بفرسته و اینطوری ممکنه فاند قطع بشه و استاد هم میفهمه و راه بازگشتی هم نداری و باید بری سر تاریخی که میگی که سویست آزاد بشه، بری به اون دانشگاه...
    نکته قابل تامل اینه که بیشتر دانشگاه هایی که اپلای کردم رنک بدتری داشتند و حتی تماس تلفنی هم با استادها گرفتم ولی ریجکتی خیلی داشتم. خیلی هم دیر اعلام کردن...
    حالا بازم خودت تصمیم بگیر ولی اگه استاد پیدا کردی و استاد داشتی، همون نکته ویزا داشتن و حضوری رفتن لب استاد رو دیدن خوبه؛ اگه کمیته بیس بود مثل بیشتر جاهایی که من اپلای کردم، شاید ریسک نکنن و نتونن اعتماد کنن (من فاند داشتم و به خاطر بد بودن استادم و دوست نداشتن موضوعم میخواستم ترنسفر کنم)...
    موفق باشی
    سلام
    شما اگر واقعا نمیتونید با این استاد 5-4 سال دوام بیارید در اینده شغلی شما تاثیر میذاره و روند فرسایشی در پیش دارید.این اصطحکاک نه به نفع شما و نه به نفع استاد هست. البته شما بیشتر ضرر خواهید کرد. شما اگر بدون هیچ دستاوردی برای دانشگاه ها اپلای کردید واقعا اعتماد سخت هست و دلیل شما اگرچه صادقانه هست ولی کارگشا نیست. به نظر من باید شبانه روز در lab وقت بذارید(مجوز ورود و کار دارید؟) و مطابق میل استادتون حرکت کنید یا با موافقت ایشون یک لینک با یک دانشگاه/استاد دیگه ایجاد کنید و زمینه های ترنسفر رو فراهم کنید. اگر یک مقاله/پتنت چشمگیر بتونید ارائه کنید کار شما راحت تر هست و کمیته/اساتید بیشتر حاضر هستند ریسک کنند. توصیه من این هست که واقعا پیگیری کنید و این استاد رو به مرور رها کنید چون ممکن هست باعث دلزدگی شما از ادامه تحصیل شود و شما صدمه بخورید. با این دلیل که استادم بد هست و موضوع رو دوست ندارم یک مقدار به اعتبار تصمیمات خودتون خدشه واد می کنید (در صورتی که انتخاب سوپروایزر و موضوع پروجه با خودتون بوده) .نکته حضوری رفتن و صحبت کردن با اساتید بسیار مثبت هست که اشاره کردید. امیدوارم مشکل برطرف شود. موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان،
    من چند روز بعد از اینکه سفارت رفتم و وارد دوره کلیرنس ویزا شدم یه آفر از یه دانشگاه خیلی بهتر گرفتم. راهی وجود داره که بتونم قبل از رفتن به آمریکا و تو همین دوره کلیرنس دانشگاه رو عوض کنم؟
    یا نه فقط باید برم آمریکا و ازونجا ترنسفر کنم به این یکی دانشگاه؟ (این یکی رو ترجیح میدم انجام ندم، چون هم خودم الاف میشم هم استادم).

پیشاپیش ممنون.

Member mehrad0098 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ت.مرکز

سلام دوستان
    من یه سوالی از خدمتتون داشتم :
    اینکه من نصف واحد های لیسانسم رو ایران پاس کردم و اینکه اقامت امریکا رو دارم و میخوام ادامه رو اونجا برم میخواستم بدونم تا چه حدودی از واحد هام رو میتونم ترانسفر کنم؟
    کیس:3*****2017
    ds260: 5/5/2016
    نتیجه: ویزا یک ضرب
    اولین ورود:20/feb/2017

Junior Member

سلام. من به راهنمایی احتیاج دارم، میشه کمکم کنید؟
    من در fall 2016 برای مستر دومم به آمریکا اومدم، یک سال هم از مستر رو خوندم. به محض ورود به آمریکا برای دکترای سال بعد اپلای کردم با مستری که از ایران داشتم. خوشبختانه پذیرش گرفتم. دیروز official admission letter رو از دانشگاه جدید برام فرستادن. بهم گفتن برای I-20 مدارک مورد نظر رو بفرست.
    میشه راهنماییم کنید من باید الان چیکار کنم؟ از اونجایی که I-20 دارم از دانشگاه فعلی.
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترانسفر دانشگاه در امريكا

سلام! من از دو دانشگاه پذیرش دکترای فول فاند گرفتم ولی چون راجع به ترول بن ترامپ نگران بودم صبر نکردم و با اولین I20 اقدام به ویزا کردم. حالا علاقمندم که به دانشگاه دوم بروم. شنیده ام که سویس ترنسفر می شود انجام داد ولی آیا می شود در دانشگاه اول هیچ ترمی درس نخواند و این ترنسفر انجام شود و از همان اول در دانشگاه دوم شروع به تحصیل کنم؟ شرایط اش چطور است؟ کسی تجربه یا اطلاعات دارد؟ نمی دونم چکار کنم و چطور با دانشگاه ها صحبت کنم. خیلی سپاسگزارم!

Junior Member

سلام دوستان. من الان دانشجوی دکترا هستم در یکی از دانشگاه های آمریکا. به دلایلی من می خوام دکترا رو در این دانشگاه ول کنم و واسه یه دانشگاه دیگه اپلای کنم. منتها در این مقطع از سال اپلای نمی شه کردو باید تا پاییز منتظر بمونم. چه راه هایی وجود داره واسه اینکه من از برنامه دکترا خارج بشم ولی مشکلی واسه ویزا هم به وجود نیاد؟ ممنون می شم اگر کسی بتونه جواب بده. نیاز فوری دارم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ANG17 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من الان دانشجوی دکترا هستم در یکی از دانشگاه های آمریکا. به دلایلی من می خوام دکترا رو در این دانشگاه ول کنم و واسه یه دانشگاه دیگه اپلای کنم. منتها در این مقطع از سال اپلای نمی شه کردو باید تا پاییز منتظر بمونم. چه راه هایی وجود داره واسه اینکه من از برنامه دکترا خارج بشم ولی مشکلی واسه ویزا هم به وجود نیاد؟ ممنون می شم اگر کسی بتونه جواب بده. نیاز فوری دارم.
    سلام. اگه از برنامه دکترا خارج شی ، تا ۶۰ روز (همین حدود) زمان داری که سویس ت منتقل شه به دانشگاه بعدی. اگه نه که، باید خاک امریکا را ترک کنی. از اینترنشنال افیس دانشگاهت کلا بپرس این چیزا را.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    سلام. اگه از برنامه دکترا خارج شی ، تا ۶۰ روز (همین حدود) زمان داری که سویس ت منتقل شه به دانشگاه بعدی. اگه نه که، باید خاک امریکا را ترک کنی. از اینترنشنال افیس دانشگاهت کلا بپرس این چیزا را.
    درست ولی منظورم اینه که آیا نمی شه سویس رو به یه کالجی منتقل کرد (مثلا کالج آموزش زبان) و بعد منتظر پاییز شد؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ANG17 نمایش پست ها
    درست ولی منظورم اینه که آیا نمی شه سویس رو به یه کالجی منتقل کرد (مثلا کالج آموزش زبان) و بعد منتظر پاییز شد؟
    احتمالا بستگی به نوع کالج و قوانین مربوط به سویس، بشه.

Junior Member

سلام، راگر فرصت و تمايل داريد لطفا راهنمايي ام كنيد. سپاسگزار مي شم. من از دو دانشگاه امریکا پذیرش دکترای فول فاند گرفتم ولی چون راجع به ترول بن ترامپ نگران بودم صبر نکردم و با اولین I-20 اقدام به ویزا کردم. حالا علاقمندم که به دانشگاه دوم بروم. شنیده ام که سویس ترنسفر می شود انجام داد ولی آیا می شود در دانشگاه اول هیچ ترمی درس نخواند و این ترنسفر انجام شود و از همان ابتدا در دانشگاه دوم شروع به تحصیل کنم؟ شرایط اش چطور است؟ کسی تجربه یا اطلاعات دارد؟ نمی دونم چکار کنم و چطور با دانشگاه ها صحبت کنم. در حال حاضر در پروسه کلیرنس هستم و با اینکه پذیرش هر دو دانشگاه را اکسپت کردم از موقعیام هنوز بهشون نگفتم. آیا باید صبر کنم تا ویزایم بیاید؟ و بعدش چه اقدامی کنم؟ وقتي ويزام اومد،
    آيا ورودم به امريكا دانشگاه اول باشه كه باهاش رفتم سفارت يا دانشگاه دوم كه قصد تحصيل درش دارم؟
    مرسي!