صفحه 1 از 81 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 805

موضوع: تاپیک ویژه نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض تاپیک ویژه نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

دوستان عزیز اگر کارت اعتباری دارند که مقداری از آن باقیمانده است و قصد فروش آنرا دارند ، موارد خود را فقط در پاسخ به این تاپیک مطرح نمایند و از ایجاد موضوع جدید خودداری نمایند، در غیر اینصورت موضوع حتما" حذف خواهد شد.

ضمنا" نوع کارت اعتباری،میزان موجودی کارت،شرکتی که کارت از آن خریداری شده ، قابلیت شارژ و مدت اعتبار کارت مزبور الزامی است.
    ضمنا" مبلغ پیشنهادی برای فروش کارت مورد نظر باید با میزان موجودی کارت برابر باشد.
    کاربرانی که قصد خرید این کارتها را دارند، فقط از طریق پیام خصوصی به کاربر فروشنده پیشنهاد خود را اعلام نمایند و کاربر فروشنده موظف است در صورت انصراف از فروش و یا فروخته شدن کارت مزبور مورد را تاپیک قید نماید.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض تاپیک ویژه نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

آيا ميشه مثلا 25$ را از چند كارت اعتباري (5$-10$-10$) پرداخت كرد. يااينكه بايد حتما ازيك شماره حساب 25$ پرداخت شود.

مرسي

نقل قول نوشته اصلی توسط eman
    آيا ميشه مثلا 25$ را از چند كارت اعتباري (5$-10$-10$) پرداخت كرد. يااينكه بايد حتما ازيك شماره حساب 25$ پرداخت شود.

مرسي
    تا جایی که من اطلاع دارم باید از یک حساب پرداخت بشه
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

باقیمانده کارتهای اعتباری با موجودی: 18.89 دلار ، 32.25 دلار و 17.32 دلار جهت فروش . هر دلار 11000 ریال
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

من به 55 دلار آمریکا احتیاج دارم. البته با یک کارت 35 دلاری و یک 20 دلاری جدا هم کارم را میفته.
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

Junior Member

من يك 16 دلار دارم .. اگر كسي لازم داره

من 57 دلار و 10 دلار برای فروش دارم اگر کسی می خواد پیغام بده

Junior Member

سلام دوستان
    باقيمانده ي ويزا كارتم كه 33 دلار هستش رو نياز ندارم اگه كسي مي خواد به قيمت دلاري 1100 تومن مي فروشم.
    Life is not about waiting for the storms to pass...it's about learning how to dance in the rain

Junior Member

با سلام دوستان
    من به یک کارت 16 دلاری نیاز مبرم دارم. ممنون میشم اگه کمکم کنید.

ویرایش توسط maziyarsh : January 6th, 2011 در ساعت 06:41 PM

با سلام
    ويزا كارت 54 دلاري از شركت نيلوپر دارم كه رجيستر هم شده. دلاري 1000 تومان فروشنده اش هستم. در صورت تمايل پ.خ بگذاريد.
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

صفحه 1 از 81 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)