صفحه 1 از 75 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 805

موضوع: تاپیک ویژه نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض تاپیک ویژه نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

دوستان عزیز اگر کارت اعتباری دارند که مقداری از آن باقیمانده است و قصد فروش آنرا دارند ، موارد خود را فقط در پاسخ به این تاپیک مطرح نمایند و از ایجاد موضوع جدید خودداری نمایند، در غیر اینصورت موضوع حتما" حذف خواهد شد.

ضمنا" نوع کارت اعتباری،میزان موجودی کارت،شرکتی که کارت از آن خریداری شده ، قابلیت شارژ و مدت اعتبار کارت مزبور الزامی است.
    ضمنا" مبلغ پیشنهادی برای فروش کارت مورد نظر باید با میزان موجودی کارت برابر باشد.
    کاربرانی که قصد خرید این کارتها را دارند، فقط از طریق پیام خصوصی به کاربر فروشنده پیشنهاد خود را اعلام نمایند و کاربر فروشنده موظف است در صورت انصراف از فروش و یا فروخته شدن کارت مزبور مورد را تاپیک قید نماید.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض تاپیک ویژه نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

آيا ميشه مثلا 25$ را از چند كارت اعتباري (5$-10$-10$) پرداخت كرد. يااينكه بايد حتما ازيك شماره حساب 25$ پرداخت شود.

مرسي

پیش فرض پاسخ : تاپیک ویژه نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

نقل قول نوشته اصلی توسط eman نمایش پست ها
    آيا ميشه مثلا 25$ را از چند كارت اعتباري (5$-10$-10$) پرداخت كرد. يااينكه بايد حتما ازيك شماره حساب 25$ پرداخت شود.

مرسي

سلام
    نه متأسفانه ،اين مورد درباره کارت های اعتباری ممکن نيست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاپیک ویژه نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

معمولا هنگام پرداختاینترنتی شما به صفحه ای منتقل میشوید که از شما اطلاعات کارت درخواست میشود و شما میتوانید اطلاعات را وارد کنید. در صورتی که کارت شما موجودی کمتر از مبلغ لازم داشته باشد، به شما (در همان لحظه یا مدتی بعد از طریق ایمیل) پیغام داده میشود که عملیات ناموفق بود و بنابر این جواب این سوال شما معمولا منفی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط eman

مرسي
    تا جایی که من اطلاع دارم باید از یک حساب پرداخت بشه
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

باقیمانده کارتهای اعتباری با موجودی: 18.89 دلار ، 32.25 دلار و 17.32 دلار جهت فروش . هر دلار 11000 ریال
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی برق-مخابرات سیستم-دانشگاه امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط ISI-3 نمایش پست ها
    باقیمانده کارتهای اعتباری با موجودی: 18.89 دلار ، 32.25 دلار و 17.32 دلار جهت فروش . هر دلار 11000 ریال
    سلام
    من میخواستم کارت اعتباری شما رو بخرم
    با مبلغتون هم موافقم
    حالا باید چیکار کنم؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی برق-مخابرات سیستم-دانشگاه امیرکبیر

راستی مدت اعتبار و تاریخ انقضاشو نگفتید
    من چطوری میتونم اعتبارشو زیاد کنم؟
    چون برای پرداخت هزینه درخواست چند تا دانشگاه کانادا لازم دارم
    ممکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ISI-3 نمایش پست ها

سلام دوسته عزیز. من کارت اعتباری با 17.32$ رو لازم دارم.

من به 55 دلار آمریکا احتیاج دارم. البته با یک کارت 35 دلاری و یک 20 دلاری جدا هم کارم را میفته.
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

صفحه 1 از 75 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)