صفحه 14 از 17 نخستنخست ... 4567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 162

موضوع: تحصیل در دانشگاه مک کواری (Macquarie University)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه مک کواری (Macquarie University)

سلام دوستان من از دانشگاه مکواری ایملی دریافت کردم که باید official grading sytem در هر دو مقطع لیسانس و ارشدم رو ارائه بدم که توش به مینیمم و ماکسیمم و نمره قبولی دانشگاه اشاره شده باشه. بهشون توضیح دادم که چنین داکیومنتی به صورت رسمی از طرف دانشگاه ارائه نمیشه ولی قانع نشدند. توی transcription هم فقط به نمره مینیمم و ماکسیمم اشاره شده. کسی از دانشگاه علم و صنعت یا دانشگاه تهران چنین نامه ای تونسته بگیره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط marefati نمایش پست ها
    سلام دوستان من از دانشگاه مکواری ایملی دریافت کردم که باید official grading sytem در هر دو مقطع لیسانس و ارشدم رو ارائه بدم که توش به مینیمم و ماکسیمم و نمره قبولی دانشگاه اشاره شده باشه. بهشون توضیح دادم که چنین داکیومنتی به صورت رسمی از طرف دانشگاه ارائه نمیشه ولی قانع نشدند. توی transcription هم فقط به نمره مینیمم و ماکسیمم اشاره شده. کسی از دانشگاه علم و صنعت یا دانشگاه تهران چنین نامه ای تونسته بگیره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    وزارت علوم این نامه که مد نظر هست را به شما می دهد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام
    بچه ها کسی از مککواری جواب گرفته؟ اپلیکیشن من که هنوز document checking هست به دفتر HDR دانشکده ام ایمیل دادم جواب ندادن.

Junior Member

سلام دوستان
    من با یه استاد از این دانشگاه در ارتباطم و بهم اوکی دادن و مصاحبه کردن باهام. میخوام آیلتس بدم و بعد مدارک رو بفرستم. در مورد ایجنتها اطلاعاتی ندارم، آیا با استفاده از اونا شانسم بیشتر میشه برای فاند و ویزا؟ یا ربطی نداره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط Elham777 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با یه استاد از این دانشگاه در ارتباطم و بهم اوکی دادن و مصاحبه کردن باهام. میخوام آیلتس بدم و بعد مدارک رو بفرستم. در مورد ایجنتها اطلاعاتی ندارم، آیا با استفاده از اونا شانسم بیشتر میشه برای فاند و ویزا؟ یا ربطی نداره؟
    سلام.. استفاده از ایجنت شانستونو برای پذیرش یا ویزا زیاد نمیکنه..

سلام دوستان. من برای مقطع دکتری دارم در این دانشگاه اپلای می کنم. ظاهراً چیزی به عنوان SOP نمی خواد . درسته؟
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

Junior Member

سلام دوستان
    قرار بود جواب اسکولارشیپ مک کواری اواسط اکتبر بیاد. چقدر دیگه باید منتظر بمونیم؟ توی پروفایل من زده preparing final outcome
    مُردیم از انتظاررر

Junior Member

سلام دوستان
    قرار بود جواب اسکولارشیپ مک کواری اواسط اکتبر بیاد. چقدر دیگه باید منتظر بمونیم؟ توی پروفایل من زده preparing final outcome
    مُردیم از انتظاررر
    منم مثل شما منتظرم ..... بشون ایمیل زدم و گفتن بررسی بین دو تا سه ماه طول میکشه. احتمالا تا اخر اکتبر جواب بیاد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n4srin نمایش پست ها
    منم مثل شما منتظرم ..... بشون ایمیل زدم و گفتن بررسی بین دو تا سه ماه طول میکشه. احتمالا تا اخر اکتبر جواب بیاد...
    منم ایمیل زدم گفتن در حال بررسی هستن. اما زمان ندادن. یکی از دوستام چند سال پیش 18 اکتبر جوابش اومده بود!
    شما چه رشته ای هستین؟

Junior Member

سال ٢٠١٦ جواب بورس مككواري دهه اول نوامبر اومد

منم ایمیل زدم گفتن در حال بررسی هستن. اما زمان ندادن. یکی از دوستام چند سال پیش 18 اکتبر جوابش اومده بود!
    شما چه رشته ای هستین؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)