صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 162

موضوع: تحصیل در دانشگاه مک کواری (Macquarie University)

ApplyAbroad Superstar

Lightbulb تحصیل در دانشگاه مک کواری (Macquarie University)

logo.png
    دانشگاه مک کوآری یک دانشگاه آموزش عمومی در سیدنی استرالیا است، محوطه اصلی این دانشگاه در پارکی به نام مک کوآری قرار گرفته است. دانشگاه مک کوآری در سال 1964 توسط دولت محلی نیو سوت ولز بنا نهاده شد.، این دانشگاه سومین دانشگاه تاسیس شده در محیط شهری سیدنی می باشد. دانشگاه مک کوآری با 126 هکتار وسعت زمین در محوطه دانشگاهی، تمامی امکانات آموزشی و تکنولوژیک خود را در محله های شمالی سیدنی در اختیار دانشجویان قرار میدهد.
    دانشگاه مک کوآری دارای چهار دانشکده میباشد که 35000 دانشجوی همزمان در آن تحصیل مینمایند، این دانشگاه 2221 کارمند دارد که آن را چهارمین دانشگاه بزرگ سیدنی نموده است. با 87 رشته تحصیلی در مقطع لیسانس و بیش از 124 رشته تحصیلی در مقاطع فوق لیسانس و دکتری دانشگاه مک کوآری آماده پذیرش از دانشجویان محلی و بین المللی می باشد. دانشگاه مک کوآری با یک هیات 17 نفره مدیریت میشود.
    دانشگاه مک کوآری بزرگترین برنامه تبادل دانشجو را در استرالیا برگزار مینماید. این دانشگاه دارای رتبه بندی 250* در بین دانشگاه های جهان و هفت امین دانشگاه در رتبه بندی دانشگاه های استرالیا میباشد. این دانشگاه همچنین جزء پنج دانشگاه برتر در زمینه درآمد بر تحقیقات در استرالیا ست. دانشگاه مک کوآری همچنین با چندین دانشگاه دیگر و مراکز تحقیقاتی در زمینه های مدیریت،فعالیت های آنالیز سیستم ها، موسسات تحقیقاتی شناحت انسان و بیمارستانی در تعامل است. از دیگر افتخارات این دانشگاه تبیین لغت نامه مک کوآری است که حق تالیف آن در اختیار خود دانشگاه فرار دارد.
    دانشگاه مک کوآری در حال تبدیل شدن به یکی از قدرت مند ترین دانشگاه های استرالیا در زمینه تحقیقات میباشد. امکانات جدید تحقیقاتی در حال گسترش به دلیل ارتباط دوطرفه با مراکز صنعتی عمده است که از مزایای اصلی دانشگاه مک کوآری است. سرمایه گذاری بسیار زیادی برای افزایش توان تحقیقاتی، آموزشی، تحصیلی، ساختمانی در چند سال اخیر انجام شده است.

دانشکده ها:
    دانشکده هنر
    مرکز پلیس، اطلاعات و مبارزه با تروریسم
    گروه تاریخ باستان
    گروه انسان شناسی
    گروه زبان انگلیسی
    گروه مطالعات بومی
    گروه مطالعات بین الملل
    گروه رسانه ای ، موسیقی، ارتباطات و مطالعات فرهنگی
    گروه تاریخ مدرن، سیاست و روابط بین الملل
    گروه فلسفه
    گروه جامعه شناسی
    دانشکده حقوق
    دانشکده بازرگانی و اقتصاد
    مرکز کاربردی مالی
    گروه حسابداری و اداره امور سازمان (راهبری شرکت)
    گروه امور مالی و مطالعات آماری کاربردی
    گروه اقتصاد
    گروه بازاریابی و مدیریت
    دانشکده علوم انسانی
    مدرسه پزشکی پیشرفته استرالیا
    دانشکده آموزش و پرورش
    گروه زبانشناسی
    گروه روانشناسی
    موسسه دوران کودکی
    موسسه شناخت انسانی و علوم مغز
    دانشکده علوم
    گروه علوم زیستی
    گروه شیمی و علوم زیست سلولی
    گروه کایروپراکتیک
    گروه رایانه (کامپیوتر)
    گروه زمین و علوم سیاره ای
    گروه مهندسی الکترونیک
    گروه محیط زیست و جغرافیا
    گروه ریاضی
    گروه فیزیک و نجوم
    گروه آمار
    تحصیلات تکمیلی مدیریت هماهنگی
    موسسه کسب و کار و فن آوری سیدنی

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : تحصیل در دانشگاه مک کواری (Macquarie University)

سلام

بچه ها پیار پارسال (2011) من با این رزومه از دانشگاه مک کوری پذیرش گرفتم:

رشته : دکتری مدیریت مالی
    مقطع تحصیلی کارشناسی - نام دانشگاه - معدل: حسابداری مالیاتی - علوم اقتصادی - 13.50
    مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد - نام دانشگاه - معدل: مدیریت مالی - ازاد تهران - 17
    تعداد مقالات آی اس ای با ذکر ایمپکت آنها:3 عدد ای اس ای ایندکس
    تعداد مقالات غیر ای اس ای خارجی: 2 عدد
    تعداد مقالات علمی پزوهشی فارسی:2 عدد
    تعداد مقالات علمی ترویجی فارسی: 2 عدد
    تعداد مقالات علمی فارسی: 3 عدد
    تعداد کتب تالیفی: 0 عدد
    تعداد مقالات ارائه شده در کنفرانس های بین المللی: 1 عدد
    تعداد مقالات ارائه شده در کنفرانس های ملی یا داخلی: 1 عدد
    سابفه تدریس : 1.5 سال یک واحد اطراف تهران دانشگاه آزاد
    سابقه کار: 3.5 تقریبا در زمینه حسابداری
    'گواهی نامه های تخصص: 10 عدد داخلی و 1 عدد خارجی
    نمره زبان : تافل پی بی تی 520
    ----------------------------------------------------------------------------------
    حالا
    امسال (2013) رزومه من به اینصورت هست:
    مقطع تحصیلی کارشناسی - نام دانشگاه - معدل: حسابداری مالیاتی - علوم اقتصادی - 13.50
    مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد - نام دانشگاه - معدل: مدیریت مالی - ازاد تهران - 17
    تعداد مقالات آی اس ای با ذکر ایمپکت آنها: 7 عدد ای اس ای ایندکس
    تعداد مقالات غیر ای اس ای خارجی: 6 عدد
    تعداد مقالات علمی پزوهشی فارسی: 5 عدد
    تعداد مقالات علمی ترویجی فارسی: 4 عدد
    تعداد مقالات علمی فارسی: 6 عدد
    تعداد کتب تالیفی: 4 عدد
    تعداد مقالات ارائه شده در کنفرانس های بین المللی: 2 عدد
    تعداد مقالات ارائه شده در کنفرانس های ملی یا داخلی: 2 عدد
    سابقه تدریس: یک واحد تقریبا 3 سال اطراف تهران و یک واحد تهران یک ترم دانشگاه آزاد
    سابقه کار : 3.5 حسابداری + 2 سال حسابرسی
    'گواهی نامه های تخصص: 10 عدد داخلی و 10 عدد خارجی
    نمره زبان: ایلتس اکادمیک 6.5

بنظر شما دوباره اپلای کنم شانس بورس شدن دارم؟
    بعد یک نکته در قسمت نتایج بورس برید بعضیا با نمره ایلتس 6.5 بورس شدن دانشگاه تو سایتش گفته نمره 7! برای بورس پذیرش 6.5
    من از مسئول بورس پرسیدم این جواب را داد:
    Scholarship applicants are expected to meet the language proficiency requirements. Please be aware that the IPRS is a very competitive scholarship, In fact, we received over 250 applications this year from all around the world.
    As administrators, our office processes and checks applications for documents. The Faculty assesses the whole application for academic achievements and recommends the outcome and rating for scholarship. The final review, ranking and approval for offers and/or scholarships rests with the Higher Degree Research Dean or delegated committee. So it is not possible for us to advise let alone guarantee the probability of attaining a highly competitive scholarship, but you are welcome use your latest IELTS results since it meets the minimum level for university entry.
    استاد راهنمام ایرانی
    هست گفت همه مقاله و کتابها و .... را به ما باید پست کنی تا نمره بدیم پیار سال گفت برای سال آینده مقالاتت و کارهای تحقیقاتی را زیاد کن شانست بره بالا!
    حالا با توجه به این تفاسیر بنظر شما دوباره اپلای کنم! شانس دارم یا برای زبان رد می شه بورسم؟ هزینه پست مدارکم فکر کنم 400 تومنی بشه همه را بخوام بفرستم نظر شما چیه؟
    ویرایش توسط Saaaaam : April 23rd, 2013 در ساعت 01:51 PM دلیل: اصلاح

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه مک کواری (Macquarie University)

سلام
    در مورد language proficiency requirements باید بگم که هر رشته ای مینیمم نمره زبان خودشو داره و تا اون مینیمم نمره به دانشگاه ارائه نشه وارد رقابت بورس نمیشه اگه شما رو وارد رقابت بورس کنن در صورت برنده شدن به شما بورس و پذیرش کاندیشنال میدن که به محز دلیور شدن مینیمم نمره زبان تبدیل به آفر فاینال میشه (با افر کاندیشنال نمیشه برای ویزا اپلی کرد)
    برای رشته های مهندسی و علوم پایه مینیمم 6.5 هستش ولی برای رشته هایی مثل حقوق، روانشناسی، مدیریت و...7 هست مینیمم. برای این به وب سایت هر دانشگاه مراجعه کنین یه جدول برای مینیمم نمره های زبان داره به تفکیک رشته یا دانشکده.
    اگه رشته شما نیاز به نمره 7 داره با نمره 6.5 هیچ کاریش نمیشه کرد جز اینکه تا قبل از ددلاین نمره 7 ارائه بدین یا بعد از افر کاندیشنال نمره 7 ارائه بدین
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام
    در مورد language proficiency requirements باید بگم که هر رشته ای مینیمم نمره زبان خودشو داره و تا اون مینیمم نمره به دانشگاه ارائه نشه وارد رقابت بورس نمیشه اگه شما رو وارد رقابت بورس کنن در صورت برنده شدن به شما بورس و پذیرش کاندیشنال میدن که به محز دلیور شدن مینیمم نمره زبان تبدیل به آفر فاینال میشه (با افر کاندیشنال نمیشه برای ویزا اپلی کرد)
    برای رشته های مهندسی و علوم پایه مینیمم 6.5 هستش ولی برای رشته هایی مثل حقوق، روانشناسی، مدیریت و...7 هست مینیمم. برای این به وب سایت هر دانشگاه مراجعه کنین یه جدول برای مینیمم نمره های زبان داره به تفکیک رشته یا دانشکده.
    اگه رشته شما نیاز به نمره 7 داره با نمره 6.5 هیچ کاریش نمیشه کرد جز اینکه تا قبل از ددلاین نمره 7 ارائه بدین یا بعد از افر کاندیشنال نمره 7 ارائه بدین
    سلام دوست عزیز
    جالب خدمت شما عرض کنم دانشگاه مک کوری میگه برای پذیرش نهایی نمره 6.5 لازم هست و شما غیر کاندشنال ثبت نام می شوید ولی بخش بورس میگه نمره 7 لازم هست من سوال کردم جوابشون را بالا گذاشتم خودم هم موندم چکار کنم اخه سال 2011 اگر ببینی در قسمت بورس سایت اپلای ابرود با 6.5 بورس شدن الان نمی دونم که می ارزد ریسک کنم یا نه؟ چون فقط برای اریال کارنامه ایلتس فکز کنم 200 تومنی باید خرج کنم حالا حساب کنید 29 تا مقاله و گنفرانس بطور متوسط 17 صفحه هر کدامش چقدر هزینه ارسالش میشه و 4 کتابم که فکر کنم 2 کیلو بشن اخه کتابام 200 صفحه بیشترن هر کدوم و هزینه های ترجمه مدارک و ....

شما جای من بودی چی می کردید!

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض رتبه بندی کاندیداهای بورس - For those with First Class Honours (Bachelor) or Research

Macquarie University Scholarship
    Applicant Rating Guidelines

For those with First Class Honours (Bachelor) or Research Masters

Rating
    Rating Guides
    5
    1. Excellent references
    AND
    2. Strong academic performance – mostly A/HD/D/80+%
    AND
    3. Awarded or nominated for the University Medal or VC’s commendation or equivalent (for research thesis or equivalent Bachelor/Research Masters) *
    4
    1. V. Good to Excellent references
    AND
    AND
    3. Top 10% performers in Bachelor Honours or Research Masters
    AND

4. EITHER

a. Additional recognition such as a record of significant prizes and scholarships for academic performance *
    OR
    b. Relevant peer-reviewed research activity *
    3
    AND
    AND

3. EITHER

a. Top 10% performers in Bachelor Honours or Research Masters
    OR
    b. Additional recognition for academic performance, such as a record of competitive prizes and scholarships *
    OR
    c. Relevant peer-reviewed research activity (eg. refereed publications: journal articles, books, book chapters, conference proceedings) *
    2
    1. Strong academic performance – a number of A/HD/D/80+%
    AND
    2. Above average references
    1
    1. Border-line First-class Hons
    AND

2. EITHER

a. Average or below average references
    OR

b. Average academic record – mostly CR/B/70+%, number passes/fails

Where Medal equivalence is claimed, details must be provided
    Where small size of Honours or Research Masters cohort makes a percentage figure meaningless, a case must be made
    for applicant to be considered among top 10% of performers in the academic field
    An account must be given of the significance and academic competitiveness of prizes/scholarships
    Departments must give an evaluation of the relevant peer-reviewed activity (eg. ranking of journal, difficulty of being

Step 1 – Basis for Equivalence

1. Coursework Masters with substantial research component (minimum 25% of a standard coursework master including a thesis ≥10,000 words) awarded High Distinction or equivalent OR
    2. Coursework Masters and postgraduate qualification in research methods/preparation (Minimum 8 pts [or equivalent from other institutions] research project (or 4 + 4), minimum 10,000 words total) awarded High Distinction or equivalent OR
    3. Bachelors degree with excellent grades and postgraduate qualification in research methods/preparation (Minimum 8 pts [or equivalent from other institutions] research project (or
    4 + 4), minimum 10,000 words total) awarded High Distinction or equivalent OR
    4. Relevant postgraduate degree AND
    EITHER refereed Conference presentation(s) *OR refereed publication(s) *OR other relevant and substantial work-related research experience *
    OR
    5. Hons 2(1) or equivalent (eg. Coursework Masters with substantial thesis awarded Distinction) AND
    EITHER refereed Conference presentation(s) *OR refereed publication(s) *OR other relevant and substantial work-related research experience *
    Departments must give an evaluation of the peer-reviewed activity (eg. ranking of journal, difficulty of being accepted at conference) and of the work-related research experience
    Must demonstrate evidence of good research capabilities
    Step 2 - University Rating Guides (additional to Basis for Equivalence)
    5

1. Excellent references
    2. Strong academic performance – mostly A/HD/D/80+% AND
    3. Outstanding record of peer-reviewed publications or research activity *
    4

2. Strong academic performance – mostly A/HD/D/80+% AND

3. EITHER

a. Substantial additional recognition such as a record of prizes and scholarships for academic performance *OR
    b. Substantial record of peer-reviewed publications or research activity *OR
    c. Substantial record of non-peer-reviewed research publications such as reports for government agencies, NGOs or private companies, where this is relevant to the academic field *
    3

2. Strong academic performance – a number of A/HD/D/80+% AND

3. EITHER

a. Recognition for academic performance, such as a record of competitive prizes and scholarships *OR
    b. Relevant peer-reviewed research activity (e.g, refereed publications: journal articles, books, book chapters, conf. proceedings *OR
    c. Relevant non-peer-reviewed research publications such as reports for government agencies, NGOs or private companies, where this is relevant to the academic field *
    2
    • Strong academic performance – a number of A/HD/D/80+%
    • Above average references
    1
    • Average or below average references
    • Average academic record – mostly CR/B/70+%, number passes/fails
    Assessment of publications and research activity must be included
    May include prizes/awards/prior scholarships
    An account must be given of significance and academic competitiveness of prizes/scholarships
    Departments must give an evaluation of the peer-reviewed activity (eg ranking of journal, difficulty of being accepted at conference)
    Evidence of quality and authorship of reports (etc) must be provided

تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Superstar

دوستان گرامی کسی اطلاع داره که چه زمانی نتایج اولیه پذیرش و یا بورس دانشگاه مک کوری می یاد من برای راند 31 اگوست اپلای کردم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوستان گرامی کسی اطلاع داره که چه زمانی نتایج اولیه پذیرش و یا بورس دانشگاه مک کوری می یاد من برای راند 31 اگوست اپلای کردم
    بچه ها جواب ها قراره تا 15 نوامبر بیاد کسی چیزی تا الان نگرفته بنظرم اگر ریجکت میشدیم یا در شرت لیست نبودیم الانا باید جواب میومد نه؟
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

Question پاسخ : تحصیل در دانشگاه مک کواری (Macquarie University)

سلام
    بچه ها ایمیل زیر از دانشگاه مک کوری اومد کسی خبر بیشتری نداره یعنی من بورس نشدم که بهم چیزی نگفتن تا حالا اخه دو هفته پیش برای یکی از بچه ها بورسش اومد

-----Original Message-----
    From: HDR Future <hdrfuture@mq.edu.au>
    To: >
    Sent: Tue, Nov 19, 2013
    Subject: Re: Research Application at Macquarie - Saaaam 433333333333

Dear Saaaaam,
    Thank you for your email
    The outcome will be sent to you soon.

Kind regards,
    Cherilyn

HDR Operations Team (Commencements)
    Cherilyn Liu / Felicia Wong / Viviana Bong
    Higher Degree Research Office
    Level 3, C5C East
    Macquarie University
    NSW 2109 Australia
    T: +61 2 9850 9781 (Cherilyn) / 9850 1892 (Felicia) / 9850 1894 (Viviana)
    F: +61 2 9850 6198
    http://www.hdr.mq.edu.au

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc. in RS/GIS - Chamran University

سلام

1) کسی می دونه راندهای دیگه‏ی بورس این دانشگاه به جز آگست کی هست؟ اصلا IPRS به جز این ددلاینی داره؟
    2) بورس کامل دیگه ای به جز IPRS هم داره؟
    We need to think like a boat
    and go with the tide

Junior Member

سلام جناب سام.
    خبری از مک کواری نیست؟ پیر شدیم دیگه. من واسه کامپبوتر اپلی کرده بودمو IPRS-PhD و 20 سپتامبر هم با استاد که hdr dean هم هست(نمی دونم این سمتش تاثیری داره ؟)، اسکایپ داشتم اما هنوز خبری نشده. راستی دیدید که جدیدا مک کواری میگه واسه PhD باید مستر با حداقل 50% ریسرچ داشته باشی تا H1 محسوب بشی. استاد بعد از اسکایپ 1/5 ساعته گفت 1 نامه بفرست که تایید کنه مستر با حداقل 50% ریسرچ داری که من جور کردم با زحمت فرستادم. نظر شما چیه با توجه به تجربه بالاتون.
    اینم لینکش :
    http://www.hdr.mq.edu.au/information...entry_criteria

ممنون ازلطفتون

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها ایمیل زیر از دانشگاه مک کوری اومد کسی خبر بیشتری نداره یعنی من بورس نشدم که بهم چیزی نگفتن تا حالا اخه دو هفته پیش برای یکی از بچه ها بورسش اومد

-----Original Message-----
    From: HDR Future <hdrfuture@mq.edu.au>
    To: >
    Sent: Tue, Nov 19, 2013
    Subject: Re: Research Application at Macquarie - Saaaam 433333333333

Dear Saaaaam,
    Thank you for your email
    The outcome will be sent to you soon.

Kind regards,
    Cherilyn

HDR Operations Team (Commencements)
    Cherilyn Liu / Felicia Wong / Viviana Bong
    Higher Degree Research Office
    Level 3, C5C East
    Macquarie University
    NSW 2109 Australia
    T: +61 2 9850 9781 (Cherilyn) / 9850 1892 (Felicia) / 9850 1894 (Viviana)
    F: +61 2 9850 6198
    http://www.hdr.mq.edu.au

صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)