صفحه 10 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 162

موضوع: تحصیل در دانشگاه مک کواری (Macquarie University)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه مک کواری (Macquarie University)

بچه ها ار دانشگاه مک کواری افر زیر رو گرفتم:
    Provisional Offer for PhD Candidature with Master of Research as research training pathway
    ولی اسکالرشیپ ریجکت شدم...افر مشروط به گرفتن نمره زبان تا تاریخ 31 ژانویه هست... حالا من اگه واسه راند بعدی اقدام بکنم ایا اسکالرشیپش هزینه این دوره یکساله مستر رو کاور میکنه؟ ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

همبشه راند فرعی سخت تر میشه بورس گرفتن چون تعداد محدودی از دانشگاه ها راند فرعی دارن که شاید به تعداد انگشت دستم نرسه... به نظرم برا اروپا و امریکا برنامه ریزی کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط zhiloo نمایش پست ها
    بچه ها ار دانشگاه مک کواری افر زیر رو گرفتم:
    Provisional Offer for PhD Candidature with Master of Research as research training pathway
    ولی اسکالرشیپ ریجکت شدم...افر مشروط به گرفتن نمره زبان تا تاریخ 31 ژانویه هست... حالا من اگه واسه راند بعدی اقدام بکنم ایا اسکالرشیپش هزینه این دوره یکساله مستر رو کاور میکنه؟ ممنون

Junior Member

سلام بچه ها من تونستم از این دانشگاه افر با اسکالرشیپ research training pathway (Year 2 Master+3years PhD) بگیرم که بورس دوره دکتری با پیش شرط گرفتن 85 درصد نمره سال دوم مستره ولی الان یه مشکل بزرگتر دارم نمره تافل من تو قسمت اسپیکینگ یه نمره پایین تر از حد دانشگاهه (می بایست 23 باشه ولی 22) و استادم داره سعی می کنه این قضیه رو با گذروندن یه دوره ایلتس فشرده تو همون مکوری حل کنه. ولی یکی از بچه ها نظرش اینه که سفارت با این شرایط ویزا نمی ده. خواهشا اگه کسی تجربه ای داره بگه یا بگه تو کدوم قسمت فروم تجربیات بقیه رو تو این زمینه بخونم (خیلی عجله ایه)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

خیر سفارت کاری به نمره زبان شما نداره و زبان مسئولیت بررسیش با دانشگاه هست ... شما با خیال راحت برو بورس را بگیر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mitraar نمایش پست ها
    سلام بچه ها من تونستم از این دانشگاه افر با اسکالرشیپ research training pathway (Year 2 Master+3years PhD) بگیرم که بورس دوره دکتری با پیش شرط گرفتن 85 درصد نمره سال دوم مستره ولی الان یه مشکل بزرگتر دارم نمره تافل من تو قسمت اسپیکینگ یه نمره پایین تر از حد دانشگاهه (می بایست 23 باشه ولی 22) و استادم داره سعی می کنه این قضیه رو با گذروندن یه دوره ایلتس فشرده تو همون مکوری حل کنه. ولی یکی از بچه ها نظرش اینه که سفارت با این شرایط ویزا نمی ده. خواهشا اگه کسی تجربه ای داره بگه یا بگه تو کدوم قسمت فروم تجربیات بقیه رو تو این زمینه بخونم (خیلی عجله ایه)

Junior Member

اخه میگن که شرط رو شرط می شه یعنی افر Provisional من میشه کاندیشنال (دو شرطی میشه)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

دانشگاه یا نمره زبان را کلا ویو میکنه یعنی نمره زبان را بیخیال میشه و همین را قبول میکنه.... یا اینکه کلاس زبان میده.... برای سفارت پذیرش مهمه و این مواردی که میگید مهم نیست براشون... من دوستم با 5.5 برای مستر ویزا گرفت.... یه خانم هم با 6 برای دکتری ویزا گرفت!
    ضمن اینکه برای گروه دکتری سفارت حتی مدرک زبان هم نیاز نداره... موفق باشید و بیخودی نگرانید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mitraar نمایش پست ها
    اخه میگن که شرط رو شرط می شه یعنی افر Provisional من میشه کاندیشنال (دو شرطی میشه)

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    دانشگاه یا نمره زبان را کلا ویو میکنه یعنی نمره زبان را بیخیال میشه و همین را قبول میکنه.... یا اینکه کلاس زبان میده.... برای سفارت پذیرش مهمه و این مواردی که میگید مهم نیست براشون... من دوستم با 5.5 برای مستر ویزا گرفت.... یه خانم هم با 6 برای دکتری ویزا گرفت!
    ضمن اینکه برای گروه دکتری سفارت حتی مدرک زبان هم نیاز نداره... موفق باشید و بیخودی نگرانید
    نکته اضافه کنم که نمره زبان را تا ارایه ندید اجازه تحصیل ندارید نمره زبان شرطی فقط پذیرش مشروط می دهند و برای بورسیه اصلا در نظر گرفته نمی شوید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    نکته اضافه کنم که نمره زبان را تا ارایه ندید اجازه تحصیل ندارید نمره زبان شرطی فقط پذیرش مشروط می دهند و برای بورسیه اصلا در نظر گرفته نمی شوید
    بستگی به دانشگاه داره. مثلا برا مکوری مدارک منو کاملا برا بورسیه بررسی کردن با وجود یک نمره اختلاف اسپیکینگم و بورسیه هم کامل پذیرفته شدم ولی به خاطر اون یک نمره می خوان برام کلاس زبان بزارن. استادم هم داره تلاش می کنه که اونا یک کلاس فری دیسکاشن رد تو ایران برام قبول کنند. اگه نکنن همونجا برام دوره می زارن تو افرم هم میارن

Junior Member

یه سوال دیگه خواهشا اگه کسی می دونه راهنمایی کنه. دوره فوق من جولای شروع می شه، استادم بهم پیشنهاد داده که یه ورک شاپ دارم می زارم تو دانشگاه تو هم بیا رایگان شرکت کن هزینه سفرتم می دم یک هفته بعدش هم بمون راجع به پروژهت صحبت کنیم. یه دعوت نامه هم بهم داده. خودش می گفت از همکارم پرسیدم ویزا ریسرچ باید بگیری 402. ولی شرایطش به من نمی خوره. حالا تو همین فروم نگاه کردم بودن از بچه ها تو همین شرایط ویزا 600 بیزنس رو اقدام کردن ولی خیلیا ریجکت شدن الاخصوص برا کنفرانس. من خیلی نگرانم چون اگه ریجکت بشم برا ویزا اصلیم که باید برا جولای اقدام کنم خیلی بد می شه یه ریجکت می ره تو پروندم. بنظرتون چکار کنم. لطفا عجله ایه...

Junior Member

من باید قبل از 1 جولای 2016 سیدنی باشم...پول بیمه رو یک ماه پیش پرداخت کردم و مدارکشو برای دانشگاه مک کوری فرستادم ولی هنوز CoE نیومده...هرچی به مسئولش ایمیل میزنم جواب نمیده...کسی میدونه بعد از پرداخت بیمه چقدر طول میکشه CoE بیاد؟یا کسی هست که شرایط منو داشته باشه و CoEش اومده باشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)