صفحه 11 از 17 نخستنخست ... 234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 162

موضوع: تحصیل در دانشگاه مک کواری (Macquarie University)

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه مک کواری (Macquarie University)

نقل قول نوشته اصلی توسط dora20 نمایش پست ها
    من باید قبل از 1 جولای 2016 سیدنی باشم...پول بیمه رو یک ماه پیش پرداخت کردم و مدارکشو برای دانشگاه مک کوری فرستادم ولی هنوز CoE نیومده...هرچی به مسئولش ایمیل میزنم جواب نمیده...کسی میدونه بعد از پرداخت بیمه چقدر طول میکشه CoE بیاد؟یا کسی هست که شرایط منو داشته باشه و CoEش اومده باشه؟
    سلام

دوست عزیز در این شرایط سعی کنید با تماس تلفنی درخواستتون رو به دپارتمان مربوطه اعلام کنید ، این راهکار معمولا جواب میده.

موفق باشید
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

Junior Member

سلام دوست عزیز، منم شرایطم مثل توئه، بیمه رو پرداخت کردم ولی هنوز coe نیومده (منم برا قبل 1جولای باید اونجا باشم.) یه دو هفته ای می شه بیمه رو فرستادم

نقل قول نوشته اصلی توسط PhdComposite نمایش پست ها
    سلام

دوست عزیز در این شرایط سعی کنید با تماس تلفنی درخواستتون رو به دپارتمان مربوطه اعلام کنید ، این راهکار معمولا جواب میده.

موفق باشید

Junior Member

سلام
    کسی اینجا هست که برای ترم جدید اقدام کرده باشه که دلاین اقدامش آخر ژانویه بود و نتیجه ش اومده باشه یا لااقل آپدیت شده باشه؟؟

Junior Member

سلام دوستان

من یه استاد از مکواری بهم گفته اپلای کن و پروپوزال خودش رو هم واسم فرستاده گفته از رو این بنویس.
    توی سایت دانشگاه گشتم جواب سوالم رو متاسفانه پیدا نکردم. آیا برای اپلای مدارک آفیشیال میخواد یا نه؟؟ (من مدارک آفیشیال ندارم ولی بعد از پذیرش میتونم تعهدم رو بخرم و آزاد کنم!) بعد از پذیرش که حتما باید آفیشیال بهشون بدیم درسته؟

ممنونم دوستان

Junior Member

سلام من برا HDR Office و خود دانشگاه اصل مدارکو پست کردم. برا انلاین هم اسکن ترجمه ناتی اصل مدارک رو اپلود کردم . تا جایی که من در جریانم باید همینطوری باشه مدارک غیر رسمی اصلا اعتبار نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط rez1987 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یه استاد از مکواری بهم گفته اپلای کن و پروپوزال خودش رو هم واسم فرستاده گفته از رو این بنویس.
    توی سایت دانشگاه گشتم جواب سوالم رو متاسفانه پیدا نکردم. آیا برای اپلای مدارک آفیشیال میخواد یا نه؟؟ (من مدارک آفیشیال ندارم ولی بعد از پذیرش میتونم تعهدم رو بخرم و آزاد کنم!) بعد از پذیرش که حتما باید آفیشیال بهشون بدیم درسته؟

ممنونم دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mitraar نمایش پست ها
    سلام من برا HDR Office و خود دانشگاه اصل مدارکو پست کردم. برا انلاین هم اسکن ترجمه ناتی اصل مدارک رو اپلود کردم . تا جایی که من در جریانم باید همینطوری باشه مدارک غیر رسمی اصلا اعتبار نداره.
    ممنونم از پاسختون. من ایمیل زدم گفتن که با مدارک غیر رسمی هم میتونی اپلای کنی :
    You can certainly use your current unofficial transcript for your initial application.
    بنابراین من خودم دارم مدارکم رو ترجمه می کنم و با همینا فعلا اپلای میکنم و فکر میکنم بپذیرنشون. فقط الان دارم اپلای میکنم چندتا مدرک میخواد که نمیدونم از کجا باید بیارمشون. مثلا گفته مدرکی اپلود کن که نشون بده شما بورسیه داشتی دوره های قبلیت! من لیسانس و ارشد دانشگاه دولتی بودم و روزانه بودم ولی چه مدرکی باید بهشون بدم که نشون بده من از بورسیه دولت و آموزش رایگان استفاده کردم؟؟

پیشاپیش ممنونم

Junior Member

سلام دوستان

من برای راند دوم پذیرش و بورسیه ثبت نام کردم. توی سیستم وضعیتم رو نوشته Document cheking و نوشته تا حداکثر چهارهفته جواب میدیم. بعد ازچهار هفته واقعا جواب نهایی پذیرش و بورسم رو میدن؟؟
    سوال دوم: من یکی از مقاله هام بعد از اپلای پذیرششد ئلی بهشون ایمیل میزنم میگم اضافش کنید به اپلیکیشنم جواب نمیدن. چکار کنم به نظرتون؟ به استادم هم ایمیل زدم گفتم اونم ج نداد!

تشکر فراوان

ApplyAbroad Senior Veteran

امیدوارم این پست مفید باشه.

شروع مکاتبه با استاد ----------------------------- March 17th, 2016 و دوبار مصاحبه از طریق اسکایپ برای انتخاب موضوع proposal. ایشون گفتن یه سری اسکولارشیپ هست که از راند قبلی مونده و سریع باید اپلای بکنم.
    دریافت آفر: June 29th, 2016

* رشته برق قدرت مقطع دکترا
    * آفر به این صورت بود: Bundle Offer

* تعداد مقالات/کنفرانس ها : 9 مقاله ISI در ژورنال های الزویر، اشپرینگر و وایلی با IF: 6.3, 5.7, 2.9, etc.
    10 مقاله بین المللی و 1 مقاله داخلی.

نحوه امتیازدهی مقاله برای بورسیه از روی ERA (Excellence in Research for Australia) هست که یکی از استادان در University of Queensland بهم گفتن. رنک ERA رو برای مجالات که با A, B, C هست در گوگل میشه پیدا کرد.

Junior Member

سلام . من این ایمیل رو دریافت کردم Your background fit our research quite well. The problem is we do not have a scholarship for you right now. I am willing to help you to get one from somewhere (Our university or government) but this will take some time. Do you want to do this?
    میخواستم بدونم منظور استاد اینکه من باید واسه سال بعد اپلای کنم یا امسال باز هم راند بورسیه داره ؟ممنون میشم منو راهنمایی کنید

سلام. اگر نمره زبان دارید ومدارک اصلی رو هم دارید یعنی آزاد کردید اپلای کنید. چون اگر پذیرش قطعی بگیرید میتونید برای ترم یا سال بعدی دیفر کنید و در حالت پذیرش، گرفتن اسکالرشیپ بسیار راحت است. منظور این استاد این بوده که راند اصلی اسکالرشیپ یعنی IPRS رو فعلا ندارن و بقیه خیلی شانسی هست. لذا اگر مدارکتون آماده است اپلای کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط fah1985 نمایش پست ها
    سلام . من این ایمیل رو دریافت کردم Your background fit our research quite well. The problem is we do not have a scholarship for you right now. I am willing to help you to get one from somewhere (Our university or government) but this will take some time. Do you want to do this?
    میخواستم بدونم منظور استاد اینکه من باید واسه سال بعد اپلای کنم یا امسال باز هم راند بورسیه داره ؟ممنون میشم منو راهنمایی کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)