صفحه 12 از 17 نخستنخست ... 234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 162

موضوع: تحصیل در دانشگاه مک کواری (Macquarie University)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه مک کواری (Macquarie University)

Hi every one
    would you please give me some advice about master of applied linguistic and tesol in this university and hrlp about some funding options
    i ask this question for my friend who admitted for winter 2017,

Thank you

Junior Member

باسلام به همگی ایا کسی جدیدا توی این دانشگاه پذیرشی بورسی چیزه گرفته؟؟؟؟چرا اینقدر اینجا سوت وکوره ؟؟؟کسی عازم رفتن به مک کواری نیست؟؟

Junior Member

سلام دوستان،اينجا كسي هزينه ي دانشگاه رو برأي ژانويه ٢٠١٧ ريخته؟من با بورس حدود ١٢ هزار دولار بايد بپردازم ك مبلغ سنگينيه،تا ريخته نشه گفتن ثبت نام كامل نميشه ،اولين بارم هست ك اينارو انجام ميدم و اگه ريختيد ميشه لطفا بگيد از چ روشي پول رو ب دانشگاه وأريز كرديد؟

Junior Member

من عازم هستم و بايد پول بيمه و پول ترم اول رو وأريز بكنم،شما وأريزي ب اين دانشگاه داشتيد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    Hi every one
    would you please give me some advice about master of applied linguistic and tesol in this university and hrlp about some funding options
    i ask this question for my friend who admitted for winter 2017,

Thank you
    Hi
    I have been accepted in the same course and same time like your friend,have you paid the commencement fee for first semester and how?

Junior Member

سلام.

با توجه به اینکه این دانشگاه برای دوره PhD باندل یک سال مستر رو ارایه می کنه. آیا می شه با این افر برای معافیت تحصیلی اقدام کرد؟ کسی بوده تا حالا که با این شرایط در وزارت تشکیل پرونده داده باشه.

خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

چند روش پرداخت هست. بهترینش BPAY هست. یه صورتحساب بگید برای BPAY دانشگاه صادر کنه. بعد ببرید صرافی و پرداخت کنید. به همین راحتی. البته میتونید لینک پرداخت هم ساخته بشه که دردسرش زیاده. BPAy یه برگ کاغذ هست با آیدی و مشخصات شما و مثل پرداخت اینترنتی قبض برق و اینا هست و به نام شما صادر میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط fm71 نمایش پست ها
    سلام دوستان،اينجا كسي هزينه ي دانشگاه رو برأي ژانويه ٢٠١٧ ريخته؟من با بورس حدود ١٢ هزار دولار بايد بپردازم ك مبلغ سنگينيه،تا ريخته نشه گفتن ثبت نام كامل نميشه ،اولين بارم هست ك اينارو انجام ميدم و اگه ريختيد ميشه لطفا بگيد از چ روشي پول رو ب دانشگاه وأريز كرديد؟

حتی بهش فکر هم نکن. برو کویینزلند. فردا میخوای بری کار پیدا کنی کویینزلند بوده باشی شک نکن شرایطت عالیه. در ضمن سیدنی خیلی گرونه و از عهده مخارج برنمیای مگر اینکه پول اضافی داشته باشی یا خانمت کار کنه که اون هم زمان بره.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_alizadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان.... من همزمان از دانشگاه های QUT و Macquarie پذیرش فول فاند برای مهندسی برق گرفتم و حالا موندم که کدوم و اکسپت کنم... از لحاظ مالی که خودتون می دونید فاند ها باهم فرقی ندارند ولی از لحاظ ریسرچ QUT برام بهتره.... اما از اونور شهر سیدنی کمی وسوسه کننده تره... حالا می خوام بدونم که بریزبین هم جذابیت های سیدنی و داره از لحاظ موقعیت شهری،فرصت شغلی و سایر موارد چون هزینه خونه تو بریزبین مناسب تره و من هم قراره با همسرم برم... ممنون میشم من و راهنمایی کنید

توی سایت این دانشگاه نوشته پایان نامه باید نصف کل کورس ها رو تشکیل بده. 1-کسانی که پذیرش گرفتند آیا این در مورد کیس اونها صدق میکنه؟

2-در صورت پذیرش واخذ بورس دیگری میشه بعد از اینکه بورس اصلی رو گرفتیم وسط درس شیفت کرد به بورس اصلی؟

1- این رو دوستان دیگه هم پرسیده بودن. من اکثرا دیدم که 25 درصد کافیه. باید براشون توضیح بدی که اصلا ساختار این رشته اینطوریه و شما تزت توی 2 ترم انجام شده که با سمینارها شده 25 درصد کل.

2- شدنش میشه در صورتی که اصلا اجازه بدن شما برای بورس دیگری اپلای کنی. چون میپرسن که آیا بورس دیگه ای داری. برای بورسهای با مبلغ کم میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط fafari نمایش پست ها
    توی سایت این دانشگاه نوشته پایان نامه باید نصف کل کورس ها رو تشکیل بده. 1-کسانی که پذیرش گرفتند آیا این در مورد کیس اونها صدق میکنه؟

2-در صورت پذیرش واخذ بورس دیگری میشه بعد از اینکه بورس اصلی رو گرفتیم وسط درس شیفت کرد به بورس اصلی؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)