صفحه 3 از 17 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 162

موضوع: تحصیل در دانشگاه مک کواری (Macquarie University)

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه مک کواری (Macquarie University)

نقل قول نوشته اصلی توسط hockey نمایش پست ها
    این دانشگاه چرا جزو لیست وزارت علوم نیست؟
    با سلام
    هستش:
    http://grad.saorg.ir/Credential-Eval...AA%D8%A7%D8%B2

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام مجدد
    ببخشد ایا این دانشگاه مهندسی عمران ندارد؟ {مقطع دکتری}
    سپاس

سلام دوستان
    من از دانشگاه مکواری برای ترم اول 2015 بورسیه iMQRS گرفتم، بورسیه IPRS و Endeaviour هم درخواست داده بودم که هر دو رد شدن
    در حال حاضر هم پیگیر ویزا هستم.

کارشناسی گیاهپزشکی دانشگاه شهرکرد، معدل: 14/75
    ارشد حشره شناسی کشاورزی چمران اهواز، معدل: 16/96
    3 تا مقاله ISI توی ژورنالهای معتبر
    3 تا کنفرانس داخلی
    1 مقاله فارسی
    ایلتس 6.5

Junior Member

با سلام به دوستان...
    می خواستم بدونم کسی اطلاعی از خوابگاه های مک کواری داره؟کدوم بهتره و کلان وضعیتش چطوره؟...من برای سمستر 1 2015 عازم مک کواری هستم و سوپروایزرم گفته که بهتره یه مدت تو university housing باشم اولش...
    ممنون میشم...

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

کسی اینجا هست که هنوز جوابش نیومده باشه مثل من؟

Junior Member

دوستان دانشگاه مک کوآری مقطع دکترای مهندسی عمران نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

من برای engineering phd میخام اپلای کنم، اما به نظر میرسه تو قسمت اپلای انلاین phd program نداره؟ کسی میدنه چیکار باید کرد؟ تو پستهای قبلی نوشته بودند که باید پست کنیم ایا درسته این قضیه پست کردن؟؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aroun نمایش پست ها
    من برای engineering phd میخام اپلای کنم، اما به نظر میرسه تو قسمت اپلای انلاین phd program نداره؟ کسی میدنه چیکار باید کرد؟ تو پستهای قبلی نوشته بودند که باید پست کنیم ایا درسته این قضیه پست کردن؟؟
    بله اگر بخواین که برای IPRS در نظر گرفته بشید باید مدارک رو پست کنید، اما برای بورس دانشگاهی همون ایمیل کفایت میکنه، ضمنا میتونید بجای پست از Representative هاشون تو ایران کمک بگیرید که اونا مدارک رو براتون تایید میکنند و براشون ایمیل میکنند، مدارک پیش خودتون میمونه پول پست و استرس اینکه برسه یا نرسه رو هم نمیکشید، 150 تومن منتهی برای تایید مدارکتون که الکترونیکی هم هست ازتون میگیرند، اگر به خودتون مطمئنید که بورس رو برنده میشید اینجا اونم IPRS (حداقل شرط برنده شدن IPRS، داشتن معدل فوق بالای 17.5 از دانشگاه خوبه، البته موارد دیگر هم دخیل هستند) ازین راه Representative استفاده کنید اگرم زیاد این دانشگاه مهم نیست، همون به HDR Office ایمیل کنید مدارک رو کافیه تا برای بورس MIQERS در نظر گرفته بشید اما فکر نکنم بورسش هزینه ویزا و بیمه رو بده که حدود 3000 دلار میشه روهم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    بله اگر بخواین که برای IPRS در نظر گرفته بشید باید مدارک رو پست کنید، اما برای بورس دانشگاهی همون ایمیل کفایت میکنه، ضمنا میتونید بجای پست از Representative هاشون تو ایران کمک بگیرید که اونا مدارک رو براتون تایید میکنند و براشون ایمیل میکنند، مدارک پیش خودتون میمونه پول پست و استرس اینکه برسه یا نرسه رو هم نمیکشید، 150 تومن منتهی برای تایید مدارکتون که الکترونیکی هم هست ازتون میگیرند، اگر به خودتون مطمئنید که بورس رو برنده میشید اینجا اونم IPRS (حداقل شرط برنده شدن IPRS، داشتن معدل فوق بالای 17.5 از دانشگاه خوبه، البته موارد دیگر هم دخیل هستند) ازین راه Representative استفاده کنید اگرم زیاد این دانشگاه مهم نیست، همون به HDR Office ایمیل کنید مدارک رو کافیه تا برای بورس MIQERS در نظر گرفته بشید اما فکر نکنم بورسش هزینه ویزا و بیمه رو بده که حدود 3000 دلار میشه روهم
    مرسی دوست عزیز بابت اطلاعات.
    من مدارکمون رو ترجمه ناتی کردم، اگه بخوام خودم پست کنم چیکار باید بکنم؟
    یعنی تفاوت بورس MIQERS با IPRS فقط در هزینه ویزا و بیمه هست؟
    این reperesntative ها رو از کجا میتونم گیربیارم.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aroun نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز بابت اطلاعات.
    من مدارکمون رو ترجمه ناتی کردم، اگه بخوام خودم پست کنم چیکار باید بکنم؟
    یعنی تفاوت بورس MIQERS با IPRS فقط در هزینه ویزا و بیمه هست؟
    این reperesntative ها رو از کجا میتونم گیربیارم.
    بحث تفاوت نیست تنها، تعداد بورسی هم که شرکت میکنی هم بیشتر میشه دیگه شانستم بیشتر میشه، تو سایتشون زده که از ایران چه موسساتی هستند، میتونی از خودشون هم بپرسی بهت میگن، پست کردن هم کاری ندازه، فقط باید فکر کنم هر مدارکی رو تو پوشه مخصوص دانشگاه بزاری هم لیسانس هم فوق، بنظرم بیخیال پست شو، همون Representative رو بده 1 دقیقه برات ایمیل میکنه، من حتی نرفتم ندیدمشون، تلفنی برام ایمیل کردن، من مدارک رو براشون ایمیل کردم اونا هم یه مهری روش زدند بصورت الکترونیکی بعد با ایمیلشون زدن به دانشگاه همین، بعد دانشگاه ایمیل تاییدیه رو برام فرستاد که ثبت نام شدید همین، هم مدارکم پیشم موند، هم پول پست ندادم، از جامم تکون نخوردم، 15 مین هم بیشتر طول نکشید، یک موسسه هست Studyco یکی دیگه IGSC فکر کنم که این کارارو میکنن، اولی 200 تومن میگیره دومی 150، اما اولی برای من 3 تارو 400 گرفت، یعنی 1 دونه رو نگرفت که ارزون تر از 3 تا 150 در اومد باز در کل، آره بابا بده همبنا سریع برات میفرستند، فقط از خود دانشگاه چک کن که از دید دانشگاه موسسشون معتبر باشه و اصلا قبول میکنند یا اینکه حتما باید پست شه، من اینجا فقط برای بورس دانشگاه درخواست دادم واسه همین نه پست کردم نه ازین موسسات، اما 4 جا دیگه با همین موسسات فرستادم، اگر یبار هم برات ایمیل کنند دیگه حتی بعد پذیرش نهایی هم نمیخواد دیگه هیچ مدرکی بهشون بدی و همون ایمیل میشه مدرک معتبر شما برای اون دانشگاه، به عبارتی اینا چشم و گوششون هستند تو ایران

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)