صفحه 4 از 17 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 162

موضوع: تحصیل در دانشگاه مک کواری (Macquarie University)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه مک کواری (Macquarie University)

سلام

دوستان کسی میدونه این قانون جدید دانشگاه مک کواری برای پذیرش دکتری که برای بعد ژاویه 2014 هست به چه صورت هست؟ در سایتش به صورت زیر نوشتن:

From 1 January 2014, admission to Macquarie University's Doctor of Philosophy (PhD) program will have the following new requirements: i. Applicant to have completed the Macquarie University's Master of Research (MRes) with at least 75% in second year of the MRes; OR
    ii. Applicant to have completed a Master of Philosophy; OR
    iii.Applicant to have completed Master's degree from another institution with major research component. The size and length of the research thesis may vary, but it is expected to be of aequivalent scale and scope to the Macquarie University MRes thesis. Performance to be at Distinction level (75% or greater).
    All other peer-reviewed research output may be taken into consideration under Rule 7(10) of the University's Higher Degree Research Rule for admission to the new PhD program.

با تشکر

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام مجدد
    ببخشد ایا این دانشگاه مهندسی عمران ندارد؟ {مقطع دکتری}
    سپاس
    نقل قول نوشته اصلی توسط pari_naz نمایش پست ها
    دوستان دانشگاه مک کوآری مقطع دکترای مهندسی عمران نداره؟
    بله مجددا گشتم..ندارد
    I spring over the spring with the spring in the spring

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

سلام. دانشگاه مک کواری شروع به مصاحبه با شورت لیست های بورس دولتی endeavor و MQRESکرده. من امروز 13th, AUG بابت هردو مصاحبه شدم. سوالات کاملا تخصصی و بعضا تا مفاهیم پایه پیش می ره. مدت زمان تقریبی مصاحبه 20 دقیقه. البته از شما کردیت اسکایپ میخوان و بعد که توضیح بدید که تو ایران تحریم و ... از اسکایپ آی دی استفاده میکنن. بعد از مصاحبه بورسیه گرنت میشه. من خود استادم در پایان بهم گفت که بورس رو بهت میدیم. البته هیچ چیز قطعیت نداره تا افر نیاد. خیلی رقابتی هستش.
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadmohsen نمایش پست ها
    سلام. دانشگاه مک کواری شروع به مصاحبه با شورت لیست های بورس دولتی endeavor و MQRESکرده. من امروز 13th, AUG بابت هردو مصاحبه شدم. سوالات کاملا تخصصی و بعضا تا مفاهیم پایه پیش می ره. مدت زمان تقریبی مصاحبه 20 دقیقه. البته از شما کردیت اسکایپ میخوان و بعد که توضیح بدید که تو ایران تحریم و ... از اسکایپ آی دی استفاده میکنن. بعد از مصاحبه بورسیه گرنت میشه. من خود استادم در پایان بهم گفت که بورس رو بهت میدیم. البته هیچ چیز قطعیت نداره تا افر نیاد. خیلی رقابتی هستش.
    با سلام و آرزوی موفقیت برای شما. من هم برای همین دانشگاه اپلای کرده ام ولی هنوز هیج جوابی نیومده. در سایت خود دانشگاه هم نوشته مدارک در حال بررسی است. این به معنی ریجکت شدن است؟

توی سایت این دانشگاه برای نمره تافل نوشته حداقل نمره اسپیکینگ 23 باید باشه. نمره من 20 هست. این دانشگاه چقد روی این موضوع حساسه؟ ایمیل که زدم جواب درستی ندادن و همون حداقلها رو دوباره فرستادن.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

برای بورس بررسی نمیکنند... زیر مینیمم باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط zhiloo نمایش پست ها
    توی سایت این دانشگاه برای نمره تافل نوشته حداقل نمره اسپیکینگ 23 باید باشه. نمره من 20 هست. این دانشگاه چقد روی این موضوع حساسه؟ ایمیل که زدم جواب درستی ندادن و همون حداقلها رو دوباره فرستادن.

Junior Member

سلام. یک سوالی داشتم. من برای دانشگاه مک کواری اپلای کردم و موافقت یکی از اساتید رو هم گرفتم ولی متاسفانه نمره لیسنینگ من 5.5 شده که این موضوع کلی برام دردسر درست کرده. با وجود این که نمره کل من 6.5 هستش ولی به شدت نگران رد شدن بورسیه به خاطر نمره زبان هستم. میخواستم نظر شما رو بدونم با 5.5 لیسنینگ شانسی دارم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

این دانشگاه سر زبان حساس هست ... اول مطمن شید بعد درخواست بدید... بعضی دانشگاه ها اصلا راه نمیان
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_ka نمایش پست ها
    سلام. یک سوالی داشتم. من برای دانشگاه مک کواری اپلای کردم و موافقت یکی از اساتید رو هم گرفتم ولی متاسفانه نمره لیسنینگ من 5.5 شده که این موضوع کلی برام دردسر درست کرده. با وجود این که نمره کل من 6.5 هستش ولی به شدت نگران رد شدن بورسیه به خاطر نمره زبان هستم. میخواستم نظر شما رو بدونم با 5.5 لیسنینگ شانسی دارم.

سلام دوستان
    من از یکی از اساتید دانشگاه پذیرش رو گرفتم و بعد واسه دانشگاه اپلای کردم از طرف دانشگاه ایمیل دریافت کردم که نمره زبان رو باید بفرستم اما من دو ماه دیگه امتحان دارم.استاد به من گفت که به دانشگاه ایمیل بدم و این موضوع رو بگم .به نظرتون با این وجود مدارک رو بررسی میکنند ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

نقل قول نوشته اصلی توسط royasadeghi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از یکی از اساتید دانشگاه پذیرش رو گرفتم و بعد واسه دانشگاه اپلای کردم از طرف دانشگاه ایمیل دریافت کردم که نمره زبان رو باید بفرستم اما من دو ماه دیگه امتحان دارم.استاد به من گفت که به دانشگاه ایمیل بدم و این موضوع رو بگم .به نظرتون با این وجود مدارک رو بررسی میکنند ؟

به ادمیشن آفیس ایمیل بزن و موضوع رو بهشون بگو. و به استادت هم بگو اگه میتونه پیگیری کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)