صفحه 8 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 162

موضوع: تحصیل در دانشگاه مک کواری (Macquarie University)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student at University of Oslo, Norway

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه مک کواری (Macquarie University)

نقل قول نوشته اصلی توسط sshadi2012 نمایش پست ها
    ممنونم بابت لطف شما. قطعا بعد از دادن پذیرش DFAT چک می کنه چون قبلش براشون اهمیتی نداره که شما پروپوزالتون چطور هست. ببینید من حدود یکسال دانشگاه UNSW بودم و بخاطر تحریمها پروژه ام تایید نشد و مجبور شدم برگردم ایران. اون موقع یعنی سال 2013 دانشجویانی که حتی مثل ما نزدیک 2 سال درسشون شروع شده بود رو هم در خاک استرالیا بررسی می کردند. ببینید روال کلی اینگونه هست:
    1- شما پروپوزال رو بر اساس راهنمایی استادتون می نویسید (به همه اساتید یک کتاب چند صد صفحه ای دادن که چیا تحریمیه و چیا نیست)
    2- مدارک شما بررسی میشه برای پذیرش و بورس.تو دانشگاه یه بنده خدایی هست که کارش بررسی پروژه ها با DFAT هست که یه بررسی کلی می کنه و خیلی از اساتید که موضوع پروژه ها رو نمیدونن تحریمی هست یا نه میفرستن واسه این بنده خدا و اون راهنمایی می کنه. در ضمن همون بنده خدا هم مسئول ارتباط با وزارت خارجه یا همون DFAT هست
    3- اگر اوکی بود میفرستهبرای وزارت خارجه. اونجا یه بنده خدایی هست که اول بطور اجمالی عنوان و موضوع رو بررسی می کنه و رشته شما رو. اگر کلیت حساس نبود که حله. اگر بود با دقت میخونه و اگر نکته ای بود با استادتون ارتباط میگیره. هیچ استادی حق دادن این اطلاعات رو به شما نداره که قضیه چی بوده.
    4- وقتی اوکی شد پذیرش نهایی شما میاد.

البته برخی دانشگاهها اول پذیرش با فاند (فاند دانشگاهی نه دولتی) رو میدن ولی به دانشجو میگن باید منتظر تاییدیه DFAT بمونی. در هر صورت آفر اصلی که همون ایمیل معروف Congrats! همراه با پی دی اف پذیرش که دستورالعمل و شرایط آفر و نیز نامه پذیرش این آفر براتون ایشالا میاد
    سلام پیرو به روز رسانی صحبت های قبلیم امروز با استادم صحبت کردم و گفت که تعجب می کنه که چرا نامه نیومده چون یک دانشجوی کره ای داشته که مدارک ها رسیده دستش.احتمالا ما رفتیم توی هموم موضوع DFAT . موفق باشید همه
    خداوند بی نهایت است و لامکان و بی زمان ، اما به قدر فهم تو کوچک می شود و به قدر نیاز تو فرود می آید و به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کار گشا می شود....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fxthfxghxndfg نمایش پست ها
    سلام نه .من فوق لیسانس بودم . اما فقط یک سال رو برام قبول کردن از فوقم.دانشگاه macquaire خیلی تحقیقاتی هست و مدرک من رو چون MRes نبود فقط یک سالشو قبول کرد. اما همونطور که گفتم بورس رو برای 4 سال به طور کامل بهم داده.
    به نظرم نکته ای که تونست برام این پذیرش رو بیاره در این دانشگاه مقالاتم بود
    ارشد شبکه دانشگاه آزاد قزوین 18.27
    کارشناسی ناپیوسته علمی و کاربردی 16.43 نرم افزار
    کاردانی منتظری مشهد 15.34
    مقالات ISI Elsevier 2 عدد با ایمپکت بالای 1.5
    مقاله سابمیتی 5 عدد
    5 سال سابقه تدریس دانشگاهی
    عضو بنیاد ملی نخبگان
    و ....

البته من خودم احتمال زیاد دارم می رم فنلاند و استرالیا رو فقط به عنوان گزینه دوم مد نظر دارم. کسی احتمالا جواب سوال من رو نمی دونه؟؟
    دوست عزیز تبریک میگم. همیشه موفق باشید.
    چون تجربه دارید، راهنمایی میخاستم ازتون. من پارسال از این دانشگاه، پذیرش گرفتم. بدون بورس.
    امسال ایلتسم رو 7 کردم. مسترم هم فول ریسرچ هست. حتی با potential supervisor ام که باهاش اینجا apply کردم، دو تا مقاله ISI دارم. یکی Springer و یکی هم IEEE Sensors. استادم هم فول پراف هست. اما نمیدونم دیگه چه کاری لازمه که انجام بدم تا شانس گرفتن بورسم رو بالا ببرم؟ امسال هنوز جواب پذیرشم هم نیومده در صورتی که برای دوستان، نتیجه اسکالرشیپ هم اومده. این چه معنی داره به نظرتون؟ لطفا راهنمایی کنید تا من هم از این سردرگمی در بیام.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan61 نمایش پست ها
    چون تجربه دارید، راهنمایی میخاستم ازتون. من پارسال از این دانشگاه، پذیرش گرفتم. بدون بورس.
    امسال ایلتسم رو 7 کردم. مسترم هم فول ریسرچ هست. حتی با potential supervisor ام که باهاش اینجا apply کردم، دو تا مقاله ISI دارم. یکی Springer و یکی هم IEEE Sensors. استادم هم فول پراف هست. اما نمیدونم دیگه چه کاری لازمه که انجام بدم تا شانس گرفتن بورسم رو بالا ببرم؟ امسال هنوز جواب پذیرشم هم نیومده در صورتی که برای دوستان، نتیجه اسکالرشیپ هم اومده. این چه معنی داره به نظرتون؟ لطفا راهنمایی کنید تا من هم از این سردرگمی در بیام.
    ممنون
    سلام دوست عزیز،

هنوز جواب برخی از افرادی که به این دانشگاه اقدام کرده اند نیومده. مثلا بنده و یکی از دوستان بنده هنوز از این دانشگاه جوابی نگرفته ایم.
    همچنین جواب اکثر دانشگاهها در یک مرحله اعلام نمیشود. به این معنی که ابتدا دسته اول با رزومه بالاتر آفر و اسکالیرشیپ میگیرند و اگر
    به هر دلیلی اسکالیرشیپ را قبول نکنند این بورس به نفرات رزرو واگذار میشود و به ان ترتیب ادامه می یابد.
    بنابراین نمیشه گفت اگر تعدادی جواب گرفتند بقیه NOT OK هستند. چون چیزی مشخص نیست. چون افراد
    با رزومه بالا آفرهای خوب هم میگیرند و دانشگاه اول رو دربرخی موارد درخواستش رو رد میکنند.
    بنابراین تنها راه چاره صبر کردن هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan61 نمایش پست ها
    ممنون
    با سلام خدمت شما دوست عزیز.ببینید تازه من هم که جواب بورسم اومده جواب رسمی نیست و نامه رسمی هنوز دست من نرسیده. برای ایرانی ها ساختار بورس یک مقدار فرق می کنه.یعنی بورسی iMQRES اول داده می شه و بعد میره برای چک امنیتی که ممکنه حتی توی این مرحله رد بشید..اما بورس IPRS اول باید بره واسه چک امنیتی بعد تاییدی می اد.من پیشنهاد می کنم صبر کنید و عجله نکنید.هنوز تا نا امیدی زمان زیادی مونده برای شما
    خداوند بی نهایت است و لامکان و بی زمان ، اما به قدر فهم تو کوچک می شود و به قدر نیاز تو فرود می آید و به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کار گشا می شود....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein88 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

هنوز جواب برخی از افرادی که به این دانشگاه اقدام کرده اند نیومده. مثلا بنده و یکی از دوستان بنده هنوز از این دانشگاه جوابی نگرفته ایم.
    همچنین جواب اکثر دانشگاهها در یک مرحله اعلام نمیشود. به این معنی که ابتدا دسته اول با رزومه بالاتر آفر و اسکالیرشیپ میگیرند و اگر
    به هر دلیلی اسکالیرشیپ را قبول نکنند این بورس به نفرات رزرو واگذار میشود و به ان ترتیب ادامه می یابد.
    بنابراین نمیشه گفت اگر تعدادی جواب گرفتند بقیه NOT OK هستند. چون چیزی مشخص نیست. چون افراد
    با رزومه بالا آفرهای خوب هم میگیرند و دانشگاه اول رو دربرخی موارد درخواستش رو رد میکنند.
    بنابراین تنها راه چاره صبر کردن هست.
    ممنون از پاسخ امیدوار کنندتون. امیدوارم جواب پروستون مثبت باشه و بورس رو به همین زودی ها بگیرید. البته من با خبر شدم که استاد من از این uni رفته uts. اپلیکیشن من رو هم دادن به یه استاد دیگه که سال قبل، به عنوان co-supervisor تو افرم نوشته شده بود. نمیدونم این ماجرا چه تاثیری روی بورس من خواهد داشت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fxthfxghxndfg نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز.ببینید تازه من هم که جواب بورسم اومده جواب رسمی نیست و نامه رسمی هنوز دست من نرسیده. برای ایرانی ها ساختار بورس یک مقدار فرق می کنه.یعنی بورسی iMQRES اول داده می شه و بعد میره برای چک امنیتی که ممکنه حتی توی این مرحله رد بشید..اما بورس IPRS اول باید بره واسه چک امنیتی بعد تاییدی می اد.من پیشنهاد می کنم صبر کنید و عجله نکنید.هنوز تا نا امیدی زمان زیادی مونده برای شما
    مرسی از پاسخ دلگرم کنندتون. شما هم حتما به همین زودی نامه رسمی بورستون رو دریافت میکنید. به قول شما انگار چاره ای جز صبر نیست!

با سلام خدمت دوستان

من هنوز نه آفر گرفتم نه بورس. ایمیلم روهم دانشگاه جواب نمیده. حالا به یه مشکل دیگه برخوردم! نمیتونملاگین بشم. میزنه پسوردت اشتباهه. ایمیل اتوماتیک هم مینویسه:

Thank you for your request to re-set your HDR password. This has now been reset, however for security reasons we are unable to write your new password this in this email.
    To work out your new password, the format used is the last four digits of your MQ student number, the name of the suburb provided to the university in your student account (lower case) and your year of birth (yyyy).
    For example, if the last four digits of your student number are 5555, your street address was castle hills and you were born on 1993, this is written in the following format: 5555castlehills1993
    If you are unable to determine your new HDR password, please call us on 9850 4357 between 8am and 8pm Mon to Fri, or 10am to 6pm Weekends, and quote this OneHelp ticket number.
    Kind Regards
    Sogand
    IT HelpDesk

من تماس هم گرفتم اما چیز خاصی بهم نگفت. کسی به این مشکل برخورد کرده؟

سلام به همه دوستان

کسی خبر تازه ای گرفته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

کسی خبر تازه ای گرفته؟
    سلام
    من که هنوز از این دانشگاه هیچ خبری ندارم. لطفا دوستان دیگه هم از نتایج خودشون از این دانشگاه به بقیه اطلاع رسانی بکنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein88 نمایش پست ها
    سلام
    من که هنوز از این دانشگاه هیچ خبری ندارم. لطفا دوستان دیگه هم از نتایج خودشون از این دانشگاه به بقیه اطلاع رسانی بکنند.
    سلام استاد من به من ایمیل زده که افر یکی از دانشجوهای ایرانی صادر شده تو هم پیگیر باش به HDR ایمیل بزن. فکر می کنم طی همین چند روز همه چیز مشخص بشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)