صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: رفع ابهام در مکاتبات با منشی ها

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض رفع ابهام در مکاتبات با منشی ها

سلام.
    این موضوع رو ایجاد کردم که بچه هایی که در مورد correspondence ها با منشی ها به مشکلی بر می خورن بیان و مطرح کنن.

به نظر شما این ایمیلی که برام زدن چی میگه؟
    we do not courier acceptance letters. You may arrange for a pick up from a courier from Iran if you wish, please let me know.
    به جای اینکه به من بگید مُخ-Ø بگید مُخ-$.

پیش فرض پاسخ : رفع ابهام در مکاتبات با منشی ها

قربان منشی محترم یا محترمه فرمودند که نمیتونند براتون با DHL یا TNT یا از این طور پستها نامه پذیرشتونو ارسال کنند. اگر دوست دارید خودتون هماهنگ کنید و بگید که براتون بفرستند. تا اینجا که میدونم DHL همچین قابلیتی رو تو ایران داره که وقتی تحویل میگیری پول پستش رو هم خودت بدی.
    اما اگه عجله نداری بگو با همون پست معمولی بفرستند. انشالله که اواخر فروردین تحویل میگیری.

سلام دوستان
    من به Graduate Program Administrator یکی از دانشگاه هایی که apply کرده بودم ایمیل زدم و پرسیدم که نتیجه چی شد؟ کی معلوم میشه؟
    طرف این جواب رو داده:

No decision has been made on your application. Being that you are being considered for financial aid, it sometimes takes a bit longer. Please be patient and hopefully a decision will be made soon by our committee!

حالا من نمی فهمم Being that you are being considered یعنی چی؟! این چه نوع گرامری هست؟!! ???

نقل قول نوشته اصلی توسط user1366
    حالا من نمی فهمم Being that you are being considered یعنی چی؟! این چه نوع گرامری هست؟!! ???
    being معنی because هم داره
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Senior Member

الا من نمی فهمم Being that you are being considered یعنی چی؟! این چه نوع گرامری هست؟!!
    Congrats you've gotten your admission I presume,

Being that means given that or you suppose it as Considering that. The main important thing is that you will recieve good news, probably, in the future.
    Happy new year and best of lucks,
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    being معنی because هم داره
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan99
    Congrats you've gotten your admission I presume,

Being that means given that or you suppose it as Considering that. The main important thing is that you will recieve good news, probably, in the future.
    Happy new year and best of lucks,

آهان! چه خوب... من چند جا دیگه هم admission گرفته ام اما هیچ کدوم فاند ندارن... البته همشون گفتن هنوز تصمیم نگرفتیم راجع به فاند اما بعیده پول بدن... اگر این بده با سر میرم! ;D
    اما چرا طرف به صورت clear صحبت نمیکنه... :-\

نقل قول نوشته اصلی توسط user1366
    آهان! چه خوب... من چند جا دیگه هم admission گرفته ام اما هیچ کدوم فاند ندارن... البته همشون گفتن هنوز تصمیم نگرفتیم راجع به فاند اما بعیده پول بدن... اگر این بده با سر میرم! ;D
    اما چرا طرف به صورت clear صحبت نمیکنه... :-\
    منظورتون از clear صحبت کردن چی هست؟
    همون طور که اشاره شده هنوز در مورد فاند شما تصمیم نگرفتند و این ایمیل هم در پاسخ به ایمیل شما بوده
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

بچه ها کسی راه حلی داره من دیروز یکی از دانشگاههایی که فرستاده بودم ایمیل زده که ما اصل مدرک لیسانستو می خواهیم و تو نقص مدرک داری و بدون اون بررسی نمیشه تا الان گفته بود اصل کارنامه رسمی فارسی انگلیسی می خواهیم تا مدرکتو بررسی کنیم حالا این صیغه هم اضافه شده هرچی دیشب ایمیل زدم که ایران تعطیله فعلا بررسی اولیه بکنید می فرستم اصلا گوش نمی دن که حتی بررسی مدرک را شروع کنن!من مشکلی برای خرید مدرک لیسانس ندارم اما چون تا امروز نگفته بودند که اصل مدرک لازمه دنبالش نرفته بودم به استادی که بمن اکی داده بود گفتم، گفت بررسی می کنم اما درنهایت منشی ایمبل زد گغت نشد ما کاری نمی توانیم انجام بدهیم!بهونشم این بود که گروه زیر مجموعه یک دپارتمان می باشد و اون گیر میده، قبلا هم که من مشکل کارنامه افیشیال فارسی داشتم به استادی که بهم اکی داده بود گفتم رفت حرف زد ابتدا گرد آفیس گغتن باشه غیرافیشیال فارسی بده جالب اینحاست یک ربع بعد گرد آفیس ایمیل زد که نه ما حتما افیشیال می خواهیم مرغ یک پا داره و حرف قبلشو پس گرفت و استاده هم گفت ما هرچی می گیم به این داوطلب علاقه مندیم میگن بی فارسی نمیشه منم بالاخره فارسی افیشیال را فرستادم جالب اینه که کارنامه فارسی افیشیال را شرط ارزیابی مدرک گذاشته بودن حالا اصل مدرک فارسی شرط شده و تازه به بندهاشون اضافه کردن!یعنی رییس گروه این قدر نفوذ نداره که اصلا نمی تونه بگیره بررسی کنه یا نمی خواهد؟این یعنی بی خیال بشم و دیگه جای برای چونه زدن نداره؟آیا اصلا این بهونه گیری عادیه؟ من موندم با این منشیه چه کنم

Junior Member ahmadpeik آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, McGill University

من برای مکانیک و مقطع دکترا اقدام کردم
    NCSU به من برای GRE گیر داد که زیر 400 هستید و retake کنید، شما هم چنین ایمیلی دریافت کردید یا نه؟
    من گفتم دوباره امتحان میدم ولی ندادم و چند روز پیش دوباره درخواست نمره جدیدم رو کرده، به نظرت جواب این منشی رو چی بدم؟
    If there is a will, there is a way

Senior Member

من برای مکانیک و مقطع دکترا اقدام کردم
    NCSU به من برای GRE گیر داد که زیر 400 هستید و retake کنید، شما هم چنین ایمیلی دریافت کردید یا نه؟
    من گفتم دوباره امتحان میدم ولی ندادم و چند روز پیش دوباره درخواست نمره جدیدم رو کرده، به نظرت جواب این منشی رو چی بدم؟
    Why didnot you take the admission of this university for granted by retaking your GRE? It was a high chance if you took a test. Anyway, I think, you can reply:

Given the limitations in the number of test centers and test dates in Iran, beside the high number of applicants, unfortunately I have not taken a new test, though I was ready to get a higher score. Consequently, I would be grateful if you could proceed based on my present score.

Hoping for your success, i pray
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)