صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: رفع ابهام در مکاتبات با منشی ها

پیش فرض پاسخ : رفع ابهام در مکاتبات با منشی ها- خواهشا کمک

سلام
    کسی از الینویز خبر نداره؟
    استاده در آخرین ایمیلش وقتی بهش ایمیل زدم که مدارک رو فرستادم نوشته بود که:
    If your file is completed and you are admitted by early March 2009, you should be able to get a US visa and be here for the 2009 Fall Semester. Otherwise, you may consider 2010 Spring Semester. You need to consider at least 3 months for granting your visa from the time of your application in a US Consulate. Make sure you communicate timely with Dianne and get your I-20 Form as soon as possible. If you have your I-20 Form by middle of April, you should be able to be here for the fall semester.

منشه هم در آخرین ایمیلش جواب داده که:
    I have reviewed your file and it appears to be complete. Once the Graduate Student Admissions committee makes a decision upon your application, I will send you an email with that decision. Please let me know if you have any further questions

من تازگی (یه هفته پیش) ایمیل زدم به منشیه
    I would like to know about the final decision upon my application. I am look forward to receiving your e
    -mail about the final decision.

ولی هنوز جواب نداده! نظرتون چیه دوباره میل بزنم به منشیه یا به استاده میل بزنم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رفع ابهام در مکاتبات با منشی ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zirdaryaee
    بچه ها کسی راه حلی داره من دیروز یکی از دانشگاههایی که فرستاده بودم ایمیل زده که ما اصل مدرک لیسانستو می خواهیم و تو نقص مدرک داری و بدون اون بررسی نمیشه تا الان گفته بود اصل کارنامه رسمی فارسی انگلیسی می خواهیم تا مدرکتو بررسی کنیم حالا این صیغه هم اضافه شده هرچی دیشب ایمیل زدم که ایران تعطیله فعلا بررسی اولیه بکنید می فرستم اصلا گوش نمی دن که حتی بررسی مدرک را شروع کنن!من مشکلی برای خرید مدرک لیسانس ندارم اما چون تا امروز نگفته بودند که اصل مدرک لازمه دنبالش نرفته بودم به استادی که بمن اکی داده بود گفتم، گفت بررسی می کنم اما درنهایت منشی ایمبل زد گغت نشد ما کاری نمی توانیم انجام بدهیم!بهونشم این بود که گروه زیر مجموعه یک دپارتمان می باشد و اون گیر میده، قبلا هم که من مشکل کارنامه افیشیال فارسی داشتم به استادی که بهم اکی داده بود گفتم رفت حرف زد ابتدا گرد آفیس گغتن باشه غیرافیشیال فارسی بده جالب اینحاست یک ربع بعد گرد آفیس ایمیل زد که نه ما حتما افیشیال می خواهیم مرغ یک پا داره و حرف قبلشو پس گرفت و استاده هم گفت ما هرچی می گیم به این داوطلب علاقه مندیم میگن بی فارسی نمیشه منم بالاخره فارسی افیشیال را فرستادم جالب اینه که کارنامه فارسی افیشیال را شرط ارزیابی مدرک گذاشته بودن حالا اصل مدرک فارسی شرط شده و تازه به بندهاشون اضافه کردن!یعنی رییس گروه این قدر نفوذ نداره که اصلا نمی تونه بگیره بررسی کنه یا نمی خواهد؟این یعنی بی خیال بشم و دیگه جای برای چونه زدن نداره؟آیا اصلا این بهونه گیری عادیه؟ من موندم با این منشیه چه کنم
    متاسفم راه حلی نداره همین مشکل واسه من پیش اومد و واسه ویزا نرسیدم!!!! البته مشکلات دیگه هم وجود داشت ولی این مشکلی که دارید مشکله بدی امیدوارم بتونید یه جوری حلش کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    سلام
    کسی از الینویز خبر نداره؟
    استاده در آخرین ایمیلش وقتی بهش ایمیل زدم که مدارک رو فرستادم نوشته بود که:
    If your file is completed and you are admitted by early March 2009, you should be able to get a US visa and be here for the 2009 Fall Semester. Otherwise, you may consider 2010 Spring Semester. You need to consider at least 3 months for granting your visa from the time of your application in a US Consulate. Make sure you communicate timely with Dianne and get your I-20 Form as soon as possible. If you have your I-20 Form by middle of April, you should be able to be here for the fall semester.

منشه هم در آخرین ایمیلش جواب داده که:
    I have reviewed your file and it appears to be complete. Once the Graduate Student Admissions committee makes a decision upon your application, I will send you an email with that decision. Please let me know if you have any further questions

من تازگی (یه هفته پیش) ایمیل زدم به منشیه
    I would like to know about the final decision upon my application. I am look forward to receiving your e
    -mail about the final decision.

ولی هنوز جواب نداده! نظرتون چیه دوباره میل بزنم به منشیه یا به استاده میل بزنم؟

وقتی منشی جواب نمیده یعنی سرش خیلی شلوغه و دلیل دیگه ای نداره!!به منشی دوباره ایمیل بزنید
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

دوستان منظور از این جمله چیه؟میشه امیدوار بود یا نه؟

Since the admissions committee is at the end of reviewing files I gave your file to the committee with the email you sent included. It is currently under review. At this point the first round of offers have been made and we are waiting for responses. The waiting list will likely be reviewed over the next couple of weeks.
    You should be hearing from a professor on the admissions committee who will be serving as your contact during the decision making process.

Senior Member

currently under review. At this point the first round of offers have been made and we are waiting for responses. The waiting list will likely be reviewed over the next couple of weeks.
    You should be hearing from a professor on the admissions committee who will be serving as your contact during the decision making process.

My Idea:

You may be admitted cause you are now on their waiting list. However, It is probable, not for sure. Thats the only conclusion I can make.

دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

خیلی ممنون.از دوستان دیگه هم خواهش می کنم نظرشونو بگن.در ضمن چقدر احتمال وجود داره که کسایی که تو لیست انتظار هستند پذیرش بگیرن؟
    mamnun

ممنون.از دوستان دیگه هم خواهش می کنم نظرشونو بگن.و اینکه چقدر احتمال داره از لیست انتظار قبول شیم؟

Senior Member

ممنون.از دوستان دیگه هم خواهش می کنم نظرشونو بگن.و اینکه چقدر احتمال داره از لیست انتظار قبول شیم؟
    I am another friend . The admission in this step is based on a variety of factors. For example, if a student would not agree to come, you would be in that seat.

Lucks,
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elna
    من هم تو wait list چند تا از دانشگاه ها هستم ولی دیگه فکر نمیکنم که تعداد زیادی offer مثل ماه February داشته باشیم. چون دانشگاه ها در تعداد تقریبی کسانی که پذیرش رو قبول میکنند خیلی با تجربه هستند و تقریباً دانشجو هاشون رو تا الان پیدا کردند. من احتمال یکی یا دو تا پذیرش جدید در آپریل برای هر دپارتمان رو میدم./

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial
    من هم تو wait list چند تا از دانشگاه ها هستم ولی دیگه فکر نمیکنم که تعداد زیادی offer مثل ماه February داشته باشیم. چون دانشگاه ها در تعداد تقریبی کسانی که پذیرش رو قبول میکنند خیلی با تجربه هستند و تقریباً دانشجو هاشون رو تا الان پیدا کردند. من احتمال یکی یا دو تا پذیرش جدید در آپریل برای هر دپارتمان رو میدم./
    شما از کجا فهمیدید تو لیست انتظارید؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)