صفحه 166 از 181 نخستنخست ... 66116156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,651 تا 1,660 , از مجموع 1806

موضوع: هزینه های زندگی

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    البته توضیحات دوستان رو در مورد بچه کامل کنم. احتمالا بعد از یه مدتی (که مطمئن نیستم چند ماه هست) به شما child benefit تعلق میگیره که فکر کنم تا حدودی هزینه فرزند رو پوشش میده
    ١-فكر كنم دانشجوها از همون روز اول بنفيت هاي اينجوري نميگيرن و حداقل يك تكس ريترن بايد صبر كنن. بجز اون نوع ويزا همسر معمولا ويزيتوري هست تو روزهاي اول و شرايط خودش را داره.
    ٢-در بعضي موارد به بچه زير چهار سال كه ميره مهد كودك سوبسيدي براي مهد تعلق ميگيره كه شرايط خودش را داره و اون چيزي كه به شما بخوره اينه كه يكي از والدين دانشجو باشه و ديگري سر كار باشه كه كار هم تعريف خودش را داره و بايد ميزان مشخصي ساعت پر بشه. بعد هم اونجور مهد ها نوبت هاي طولاني دارن.

Junior Member

سلام دوستان
    من ٢٤ سالمه از طريق فدرال ميخوام اقدام كنم و ميخوام در كانادا فوق و دكتري روان شناسي بخونم ، همسرم هم طراح جواهرات هست ولي چون مدركي در اين زمينه نداره احتمالا بايد كالج بره . فكر ميكنيد در مونتريال ما ميتونيم با ٢٥٠٠ تا خونه بگيريم و خرجمون رو بديم؟ حداقل تا زماني كه كار پيدا كنيم. اصلا از هزينه هاي تحصيلم اطلاعي ندارم . وام تحصيل به چه صورت هست ؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط helen1 نمایش پست ها
    در استان کبک کلیه هزینه های مهد کودک فرزندانی که پدر و مادر آنها شاغل هستند پرداخت میشود. این مورد برای استان انتاریو هم در اجرا خواهد شد.
    حالا نمیدونم ماهم شاغل حساب میشیم یا نه
    خیر تا زمانی که فول تایم کار نکنید در اونتاریو شاغل بحساب نمایید. کلا قوانین اونتاریو سخت گیرانه هست. ما که در آلبرتا بودیم همون روز اول دانشجو رو بیمه میکنند و اون هم رایگان. هزینه شهریه دانشگاه کلگری ۱۴ هزارتا در سال هست اما حداقل ۲۶ هزارتا به شما فاند میده. چایلد بنفیت هم بعد از یه مدتی به شما میده مستقل از ینکه همسر شما کار بکنه یا نه. الان که هزینه شهریه واترلوو رو نگاه کردم دیدم که تقریبا غیر ممکنه دانشجو اینترنشنال بدون درآمد یا کمک مالی بتونه در دانشگاه واترلو تحصیل کنه
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NHO نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ٢٤ سالمه از طريق فدرال ميخوام اقدام كنم و ميخوام در كانادا فوق و دكتري روان شناسي بخونم ، همسرم هم طراح جواهرات هست ولي چون مدركي در اين زمينه نداره احتمالا بايد كالج بره . فكر ميكنيد در مونتريال ما ميتونيم با ٢٥٠٠ تا خونه بگيريم و خرجمون رو بديم؟ حداقل تا زماني كه كار پيدا كنيم. اصلا از هزينه هاي تحصيلم اطلاعي ندارم . وام تحصيل به چه صورت هست ؟
    سلام دیدم دوبار سوالتون پرسیدید جواب دادم مراحل مهاجرت بسیار سخت شده به امید خدا وقتی رسیدید کانادا میتونید بهترین تصمیم رو برا هزینه های زندگی و درس خوندن بگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1353 نمایش پست ها
    سلام دیدم دوبار سوالتون پرسیدید جواب دادم مراحل مهاجرت بسیار سخت شده به امید خدا وقتی رسیدید کانادا میتونید بهترین تصمیم رو برا هزینه های زندگی و درس خوندن بگیرید
    موضوع اينه كه مهاجرت نياز به برنامه ريزي بلند مدت داره و من ميخوام هزينه ها رو بدونم كه ببينم اگر بودجه كمي دارم براي افزايشش اقدام كنم

Junior Member

موضوع اينه كه مهاجرت نياز به برنامه ريزي بلند مدت داره و من ميخوام هزينه ها رو بدونم كه ببينم اگر بودجه كمي دارم براي افزايشش اقدام كنم
    خوب دوست من تنها راه فعلی سرمایه گذاری با حداقل صد هزار دلاره حدود پنج سال زمان می بره و با این شرایط دلار چطوری میخواهید برنامه ریزی کنید اگر برا خسته شدن از دوز و کلک میایی تو ذوق می زنه بعضي چیزا اینجا اگر برا درس میایی بسیار سخت هست با مشکلات مالی و حداقل ها اونم تازه گارانتی صدردصد هم نداره مخصوصا برا مقاطع بالاتر. با همسرتون هم زیر یه سقف زندگی نکردید که مشکلات زندگی مشترک رو بدونید و با این همه فقط جز نگرانی و زده شدن از محیط حال حاضر تون چیزی عایدتون نمیشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط helen1 نمایش پست ها
    مرسی از پاسخ دوستان
    Zini-zinparast: با هزینه بیمه و... شهریه بدای اینترنشنال 7هزارتاس ولی برای هر ترم و سالی میشه 21 هزارتا یعنی عملا فاند فقط خرج شهریه میشه اخه این چ جور فاندی؟خیلی مسخره است ب نظرم.
    Ghlobe: دقیقا تمام فاندم برای شهریه میره اونوقت ewardچیه؟

New applicant:من خودم مادر بچه ام ک پذیرش میتونم بگیرم جایی دیدم مهدکودک رایگانه...یعنی اشتباه کردم؟؟

با این اوصاف برای سه نفر باید سالی 36 تا بدم ک واقعا زیاده...
    همسرم برای اپن ورک پرمیت اقدام میکنه ولی شاید بتونه وقتی اومد کانادا برای تحصیل اقدام کنه....

شغلهایی مثل کشیر و ....هم سخت پیدا میشه؟

این چایلد بنفیت اصلا نمیدونستم وجود داره مررررسی ک گفتی

کمک هزینه کودک در کانادا Child tax benefitبازگشت

کمک هزینه کودک در کانادا

در کانادا به فرزندان زیر 18 سال شما کمک هزینه ای را به صورت ماهیانه (حدود 3500دلار در سال) میدهند، کلیه افراد مقیم کانادا و مهاجرین بلافاصله بعد از ورود به کانادا میتوانند برای دریافت این پول اقدام کنند . یعنی کانادا به خاطر نگهداری از بچه خودتان در خانه خودتان به شما حقوق پرداخت می کند! و هر ماه چک آن را به آدرس پستی شما می فرستد.
    این کمک هزینه (Canada Child Tax Benefit CCTB) نام دارد.

این پول ماهانه، جهت کمک به هزینه های کودک در حال رشد شما میباشد که مشمول خانواده هایی با در آمد خالص سالیانه زیر $24.183 میباشد، این میزان کمک هزینه سالیانه بین $3240 تا $3485 میباشد که این رقم تا حدودی بین فرزندان اول تا سوم به بعد متغییر است. البته خانواده هایی با درآمد خالص سالیانه بین $24.183 تا $41.544 میتوانند سالیانه بین $1367 تاا $1462دریافت و در نهایت حتی اگر درامد سالیانه شما بیش از $41.544 باشد نیز میتوانید مشمول مزایایی شوید.
    بعنوان دانشجوی بین المللی شما باید 18 ماه در کانادا زندگی کرده باشید تا به شما کمک هزینه بچه (یا همون چایلد بنفیت) تعلق بگیره. مهدگودک سوبسید دار هم در انتاریو بطور اتوماتیک نمیدن و لیست انتظار طولانی داره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1353 نمایش پست ها
    خوب دوست من تنها راه فعلی سرمایه گذاری با حداقل صد هزار دلاره حدود پنج سال زمان می بره و با این شرایط دلار چطوری میخواهید برنامه ریزی کنید اگر برا خسته شدن از دوز و کلک میایی تو ذوق می زنه بعضي چیزا اینجا اگر برا درس میایی بسیار سخت هست با مشکلات مالی و حداقل ها اونم تازه گارانتی صدردصد هم نداره مخصوصا برا مقاطع بالاتر. با همسرتون هم زیر یه سقف زندگی نکردید که مشکلات زندگی مشترک رو بدونید و با این همه فقط جز نگرانی و زده شدن از محیط حال حاضر تون چیزی عایدتون نمیشه.
    روش سرمایه گذاری فدرال که اصلا الان موجود نیست. برای ایشون روش نیروی کار ماهر یا نومینیشن استانی راههای ممکن هستند.

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان
    اگر بعنوان مهاجر بیایید بله ممکن است ولی بعنوان دانشجوی بین المللی این هزینه ها کافی نیست.

Junior Member

دوستان الان برا کسانی که مهاجرت میکنن وام هم میدن یا نه؟چون شنیده بودم قبلا وام میدادن الان رو نمیدونم میگن حمایت میکنن بعد شاغل شدن پول رو باید پس بدی درسته؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)