صفحه 1 از 181 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1806

موضوع: هزینه های زندگی

پیش فرض هزینه های زندگی

سلام یه سوال داشتم.تو کانادا با چه درآمدی میشه یه زندگی عادی داشت؟(دانشجویی)
    ساپورت مالی دانشگاههای کانادا آیا میتونه کاملا زندگی رو از لحاظ مالی ساپورت کنه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی

سلام
    بستگي داره اگه مهاجر باشيد كه وام بهتون ميدن ولي بلافاله بعد از شاغل شدن بايد هزينه رو بپردازين اگه بورس گرفتين كمك هرينه اي كه ميدن خوبه البته بستگي به خودتون هم داره در كل با دانشجوها راه مييان كار دانشجويي هم ميشه كنارش انجام داد كه كمك كنه
    موفق باشيد
    انسان هاي بزرگ بر اين باورند كه يا راهي هست يا راهي خواهم ساخت...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی

اگه Full fund باشيد هزينه يک زندگی معمولی رو پوشش میده. البته به شهری که می رويدم هم بستگی داره.

Junior Member

پیش فرض Cost of living in Edmonton as mentioned in Alberta admission letter

از سایت سفارت کانادا اینجوری استنباط میشه که همه ی Admission Letter ها یک شکل اند. من این فایل رو از سایت سفارت دانلود کردم.(متاسفانه بلد نیستم آپلود کنم)

میخواستم از دوستانی که این Admission Letter به دستشون رسیده بپرسم که دانشکاه آلبرتا جلوی قسمت مربوط به هزینه ی زندگی در ادمنتون که فول فاند بودن رو از اونجا میشه تشخیص داد چی می نویسه؟

مرسی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Cost of living in Edmonton as mentioned in Alberta admission letter

من اصلا از فرم سفارت استفاده نکردم! البته واسه دانشگاه آلبرتا فرستادمش ولی اونا نامه پذیرش و بورس خودشونو دارن و شما با ارایه دادن همون 2 تا نامه به سفارت میتونید برای ویزا اقدام کنید. فکر نمی کنم نیازی باشه که حتما template سفارت برای نامه پذیرشو بدین دانشگاه پر کنه. سفارت نامه های original خود دانشگاه آلبرتا رو از من قبول کرد و چیزی راجع به فرم نگفت.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Cost of living in Edmonton as mentioned in Alberta admission letter

متشکر از جوابتون

ممکنه بگید که هزینه ی زندگی رو برای یک سال چقدر نوشته بود؟
    سفارت چقدر Bank Statement ازتون خواست؟

فایل رو هم گذاشتم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

هزینه های زندگی رو تو نامه های دانشگاه نمی نویسن! اما تو کاتالوگی که دانشگاه برام فرستاده جدول زیر دیده میشه:
    Accommodation (sharing an apartment) 4200
    3000 Food
    500 Clothing
    528 Health Insurance
    648 Bus Pass
    Miscellaneous(postage, laundry, Pharmacy supplies, telephone, dental costs, recreation, entertainment, etc) 1620
    10496 Total does not include taxes or tuition, textbooks, and thesis costs) Total )
    تمام هزینه ها به دلار هستش برای یک سال 12 ماهه.
    و اما در مورد bank statement; اونا مبلغی مشخص نکردن اما اگه کمکی میکنه باید بگم که من برای خودم اظهار نامه بانکی دادم به مبلغ 9 میلیون تومان و برای پدرم به مبلغ 35 میلیون تومان.

حمید

توی پذیرش من که حرفی از مخارج دانشگاه نزده. مال شما چیزی گفته؟

0hamed0
    Guest

ممنون حمید، راستی من امروز نگاه کردم اندکی از اونی که تو نوشتی گرونتر شده! شده: $12004 الی $14404
    لینکش:
    http://www.international.ualberta.ca/current/money.cfm

Junior Member

توی Admission Letter معمولا چیزی راجع به هزینه ها نمی نویسن چون به بحث کمک هزینه و بورس به طور جداگانه در letter of fund مفصل اشاره میشه ولی اگه منظورت هزینه های زندگی هست که من تا حالا ندیدم حتی در letter of fund بهش اشاره بشه. این دست اطلاعاتو معمولا تو کاتالوگ یا رو سایت دانشگاهها میشه پیدا کرد.
    در جواب حامد عزیز بگم که لیست هزینه هایی که من گذاشتم حالت میانگین و تخمینی داره، مثلا اگه شما بخواین آپارتمان 2نفره بگیرید با شرایط بهتر هزینه سکونتتون خیلی بیشتره تا آپارتمان 4 نفره! و ممکنه به 8000 $ ذر سال هم برسه. ضمنا اطلاعات من مربوط به سال 2008-2007 هستش و افزایش جزیی رو خودتون برای سال 2009-2008 در نظر بگیرید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)