صفحه 104 از 181 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1806

موضوع: هزینه های زندگی

Senior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط ange66l نمایش پست ها
    ببخشید منظورتون از فاند مناسب یعنی چه قدر؟فکر میکنم مقدار فاند تقریبا یکسان واسه دانشگاهها. دقیقا نمیدونم شاید بین 1500 تا 2000 در ماه درسته؟آخه ما تازه میخوایم اقدام کنیم و داریم کشورهارو از لحاظ هزینه زندگی بررسی میکنیم با تمام احتمالات. ممنون
    همه دانشگاه ها میزان هزینه های دانشگاه و زندکی در همون شهر را در سایتشون اعلام میکنند. فکر میکنم موثقترین منبع هم همونجا باشه. بهتره به بخش "living experiences" مراجعه کنید و جواب دقیق را بگیرید. با سالی ۳۵۰۰۰ تا در همه شهر های انتاریو و به طریق اولی در شهر های کبک میشه زندگی دانشجویی خوبی داشت.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eb77 نمایش پست ها
    شرمنده شما از کجا تلفن و اینترنت گرفتید با این قیمت
    موبایلی که اینترنت هم داشته باشه با مالیات تو مونترال زیر 45 نیست
    اینترنت هم از ماهی 40 دلار به بالاست که با مالیات از 45 بالاتر میشه
    شرکت wind mobile با ماهی ۳۰ دلار اینترنت و تماس نا محدود میده. بقیه شرکتها هم با ۳۰ دلار پلانهای مناسبی دارند. بدون اینترنت هم میشه پلن داشت.
    شرکت bell برای ۸ ماه پلن اینترنت خوبی میده. بعد از ۸ ماه هم دست و بالتون باز میشه.
    برای خونه هم با داشتن اینترنت عملا خط تلفن مجانی با برنامه هایی مثل Fongo میشه داشت.
    راه صرفه جویی زیاده. حواستون نباشه برای سرویس یکسان ممکنه تا ۵۰ دلار هم اضافی بدید که در مجموع ماهی ۲۰۰ دلار هزینتون بالا میره.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط esiwind نمایش پست ها
    شرکت wind mobile با ماهی ۳۰ دلار اینترنت و تماس نا محدود میده. بقیه شرکتها هم با ۳۰ دلار پلانهای مناسبی دارند. بدون اینترنت هم میشه پلن داشت.
    شرکت bell برای ۸ ماه پلن اینترنت خوبی میده. بعد از ۸ ماه هم دست و بالتون باز میشه.
    برای خونه هم با داشتن اینترنت عملا خط تلفن مجانی با برنامه هایی مثل Fongo میشه داشت.
    راه صرفه جویی زیاده. حواستون نباشه برای سرویس یکسان ممکنه تا ۵۰ دلار هم اضافی بدید که در مجموع ماهی ۲۰۰ دلار هزینتون بالا میره.
    با 30 دلار دیتا اینترنت سیمکارتش چقدر میشه؟
    من فکر کنم شب برسم مونترال، بمحض ورود از کجا میتونم این سیمکارتو بگیرم؟
    کربلایم آرزوست...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    ۱- یه سر به سایت windmobile.ca بزنید تا آدرس مراکز فروشش و محدوده پوشش شبکه را ببینید.
    ۲- تا چند وقت پیش دو تا کارت شناسایی عکسدار و کارت اعتباری میخواستند. البته اگر کارت شناسایی کانادایی داشته باشید همون کارت و یه کارت اعتباری کافیه.

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

دوست عزیز در خرید خیلی زیاد عجله نکنید
    اول بیایید ببینید کدوم اپراتور بهترین پوشش رو داره، کدوم بهترین آفر رو داره، اصلا دیتا به دردتون میخوره یا نه؟ همه این جوانب رو که سنجیدید اونوقت پول هزینه کنید
    تا وقتی که کار پیدا نکردید برای موبایل بیشتر از 20 دلار در ماه هزینه نکنید

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    دوست عزیز در خرید خیلی زیاد عجله نکنید
    اول بیایید ببینید کدوم اپراتور بهترین پوشش رو داره، کدوم بهترین آفر رو داره، اصلا دیتا به دردتون میخوره یا نه؟ همه این جوانب رو که سنجیدید اونوقت پول هزینه کنید
    تا وقتی که کار پیدا نکردید برای موبایل بیشتر از 20 دلار در ماه هزینه نکنید
    علی جان
    تمام نگرانی من ارتباط با خانواده در روزهای اول هستش. برام سیمکارت مهم نیست، اینتزنت مهمه. اینترنت مجانی در فروشگاه ها هم خیلی بدردم نمیخوره بدلیل اختلاف ساعت با ایران. میشه یه پیشنهاد مماسب بدی که من برای حداقل ماه اول چجوری اینترنت تهیه کنم؟ چه شرکتی چه سرویسی؟ با این فرض که من احتمالا دارم پیشاپیش خونه اجاره میکنم برای دو ماه.
    اون دوستمون هم در پست بالاتر گفته باید کارت داشته باشیم، پس تا نیامدن کارت PR نمیشه سیمکارت خرید یا اینترنت؟؟؟؟
    کربلایم آرزوست...

علی جان
    تمام نگرانی من ارتباط با خانواده در روزهای اول هستش. برام سیمکارت مهم نیست، اینتزنت مهمه. اینترنت مجانی در فروشگاه ها هم خیلی بدردم نمیخوره بدلیل اختلاف ساعت با ایران. میشه یه پیشنهاد مماسب بدی که من برای حداقل ماه اول چجوری اینترنت تهیه کنم؟ چه شرکتی چه سرویسی؟ با این فرض که من احتمالا دارم پیشاپیش خونه اجاره میکنم برای دو ماه.
    اون دوستمون هم در پست بالاتر گفته باید کارت داشته باشیم، پس تا نیامدن کارت PR نمیشه سیمکارت خرید یا اینترنت؟؟؟؟
    با همون برگه لندینگ هم میشه سیم کارت گرفت
    همه کافه ها و رستورانها اینترنت مجانی دارند

csq Quebec: october 2010, , pass request : 29 october 2013

Senior Member

علی جان
    همه ی کافی شاپهای Timhortons و McDonald's اینترنت محانی دارند و اغلب ۲۴ ساعته هستند. برای همون روزهای اول اگر جایی اینترنت نبود به شعبه های مذکور مراجعه کنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sshab نمایش پست ها
    سلام يكي از دوستان من مدتى در كانادا نبوده و براى جند ماه از مدتى كه نبوده جك از child benefit را دريافت كرده كسي راهكار را نميدونه ?آيا بايد مبلغ رو بركردونه ?آيا أينكا ر مجازه?راهكار قانونيش جي هست كه بعدا به مشكل برنخوره ?
    تا وقتی که نمیدونن مشگلی نیست ولی اگه ی جوری متوجه بشن براتون درد سر بزرگی میشه چون به این قاضی بسیار حساس هستند .

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikamrani نمایش پست ها
    تا وقتی که نمیدونن مشگلی نیست ولی اگه ی جوری متوجه بشن براتون درد سر بزرگی میشه چون به این قاضی بسیار حساس هستند .
    برای دریافت CCTB حتما باید ساکن کانادا باشید. اگر برای مدتی مسافرت به خارج از کانادا رفته باشید مساله ای نیست و شما همچنان ساکن کانادا محسوب میشید. میتونید شرایطی که فرد حایز شرایط دریافت این CCTB میشه را از سایت اصلی Canada Revenue به آدرس زیر ببینید:

http://www.cra-arc.gc.ca/bnfts/cctb/fq_qlfyng-eng.html

برای زاحتی من بخشی که صراحتا میگه شما باید ساکن کانادا باشید تا CCTB را دریافت کنید را همینجا کپی میکنم:

4. Can I get the Canada child tax benefit?
    To be eligible, you must meet all the following conditions:

• you must live with the child, and the child must be under the age of 18;
    • you must be primarily responsible for the care and upbringing of the child;
    • you must be a resident of Canada; and
    • you or your spouse or common-law partner must be a Canadian citizen, a permanent resident, a protected person, or a temporary resident who has lived in Canada for the previous 18 months, and who has a valid permit in the 19th month.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)