صفحه 105 از 181 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1806

موضوع: هزینه های زندگی

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس عمران - خاک وپی

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی

با سلام
    من انشاءالله چند ساله دیگه میام کانادا . مثلا 5یا 6 سال دیگه به نظرتون 35 میلیون خوبه برای کانادا کلگری 35میلیون الان دقیقا چند دلار میشود ؟
    مجردم هستم / چند ما ه نگه میداره 35 میلیون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_reyhani نمایش پست ها
    با سلام
    من انشاءالله چند ساله دیگه میام کانادا . مثلا 5یا 6 سال دیگه به نظرتون 35 میلیون خوبه برای کانادا کلگری 35میلیون الان دقیقا چند دلار میشود ؟
    مجردم هستم / چند ما ه نگه میداره 35 میلیون
    تا چند سال دیگه که معلوم نیست قیمت دلار چقدر باشه یا اصلا کانادا به فرم فعلی مهاجر بپذیره! اگر امروز بود در جایی مثل کلگری 8تا ده ماه ممکنه نگهتون داره، نه بیشتر.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    تا چند سال دیگه که معلوم نیست قیمت دلار چقدر باشه یا اصلا کانادا به فرم فعلی مهاجر بپذیره! اگر امروز بود در جایی مثل کلگری 8تا ده ماه ممکنه نگهتون داره، نه بیشتر.

با سلام مرسی قلوب جان از اینکه همیشه راهنمایی و کمک می فرمایید .

حقیقتش این 5 یا 6 سال اینجوری حساب کردم که 1 سال سربازی و1 سال هم سابقه کار و 5 سال هم کلا پروسه مهاجرت تا اکی بشه .
    البته من دقیق نمی دونم که حقیقتش کی اقدام کنم پروسه رو مثلا از الان پرونده م جریان بندازم کارهاش وجمع اوری مدارک به نظرتون کمتز یا زود تز از 5یا 6 سال میشود ؟
    سوال دیگه ام این هست که الان من در حال حاظر فقط از طریق امتیاز می تونم اقدام کنم از طریق کبک برای کلگری هم امتیاز داره که بشود مستقیم از اونجا اقدام کرد ؟

ApplyAbroad Guru

با سلام مرسی قلوب جان از اینکه همیشه راهنمایی و کمک می فرمایید .

حقیقتش این 5 یا 6 سال اینجوری حساب کردم که 1 سال سربازی و1 سال هم سابقه کار و 5 سال هم کلا پروسه مهاجرت تا اکی بشه .
    البته من دقیق نمی دونم که حقیقتش کی اقدام کنم پروسه رو مثلا از الان پرونده م جریان بندازم کارهاش وجمع اوری مدارک به نظرتون کمتز یا زود تز از 5یا 6 سال میشود ؟
    سوال دیگه ام این هست که الان من در حال حاظر فقط از طریق امتیاز می تونم اقدام کنم از طریق کبک برای کلگری هم امتیاز داره که بشود مستقیم از اونجا اقدام کرد ؟
    سیستم مهاجرتی کانادا از ژانویه آینده کاملا دگرگون می شود و دیگر بر اساس حداقل امتیاز نیست. در بخش مهاجرت کانادا ملاحظه کنید در این مورد بحث شده.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    سیستم مهاجرتی کانادا از ژانویه آینده کاملا دگرگون می شود و دیگر بر اساس حداقل امتیاز نیست. در بخش مهاجرت کانادا ملاحظه کنید در این مورد بحث شده.
    با سلام خدمت قلوب عزیز
    فکر کنم از سال 2015 فقط مربوط به بخش فدرال تغییر میکنه مابقی استانها از جمله کبک همچنام امتیازی است .
    در مورد امتیازی من چیزی پیدا نکردم که شمل فرمودید اگه همچین چیزی که میفرمایید هت ممنون می شوم لینکش قرار بدهید /
    مرسی وسپاس

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

با سلام خدمت قلوب عزیز
    فکر کنم از سال 2015 فقط مربوط به بخش فدرال تغییر میکنه مابقی استانها از جمله کبک همچنام امتیازی است .
    در مورد امتیازی من چیزی پیدا نکردم که شمل فرمودید اگه همچین چیزی که میفرمایید هت ممنون می شوم لینکش قرار بدهید /
    مرسی وسپاس
    نحوه امتیازدهی تغییر نخواهد کرد بلکه نحوه گزینش تغییر میکند. هر چه بیشتر امتیاز داشته باشید شانس بیشتری دارید البته باید حداقل امتیاز را بیارید تا وارد pool شوید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

دیروز بسته ای که از امریکا اینترنتی خرید کرده بودیم با پست رسید. کل خرید ما ۴۰ دلار بود، مشکل اینه که ۴۰ دلار هم تکس بهش خورده. ما با دادن تکس مشکل نداریم، مساله اینه که ۱۰۰ درصد تکس واقعا زیاده. مامور پست گفت که بسته ها به صورت تصادفی توی گمرک باز می شوند و براشون قبض مالیات صادر می شه. بسته ما هم جز اونها بوده. گفت خودش هم قبول داره که زیاده و تنها لطفی که می تونه برای ما بکنه اینه که بسته رو برگشت بزنه و بگه که کسی منزل نبوده تا تحویل بگیره. تا ما پیگیر بشیم و بعد شخصا بریم اداره پست تحویل بگیریم. کسی میدونه که مالیات مرسوم روی خرید های خارجی چقدر هست و چه طوری می شه درخواست داد که تجدید نظر بشه.
    Landed in Toronto: Nov 2012

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط neda811 نمایش پست ها
    دیروز بسته ای که از امریکا اینترنتی خرید کرده بودیم با پست رسید. کل خرید ما ۴۰ دلار بود، مشکل اینه که ۴۰ دلار هم تکس بهش خورده. ما با دادن تکس مشکل نداریم، مساله اینه که ۱۰۰ درصد تکس واقعا زیاده. مامور پست گفت که بسته ها به صورت تصادفی توی گمرک باز می شوند و براشون قبض مالیات صادر می شه. بسته ما هم جز اونها بوده. گفت خودش هم قبول داره که زیاده و تنها لطفی که می تونه برای ما بکنه اینه که بسته رو برگشت بزنه و بگه که کسی منزل نبوده تا تحویل بگیره. تا ما پیگیر بشیم و بعد شخصا بریم اداره پست تحویل بگیریم. کسی میدونه که مالیات مرسوم روی خرید های خارجی چقدر هست و چه طوری می شه درخواست داد که تجدید نظر بشه.
    فکر میکنم گمرک از شما چنین پولی گرفت و به عنوان مالیات نیست. به خاطره همین موارد سایت amazon.ca رو ایجاد کردند. البته میدونم که جواب سوال شما رو ندادم.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    فکر میکنم گمرک از شما چنین پولی گرفت و به عنوان مالیات نیست. به خاطره همین موارد سایت amazon.ca رو ایجاد کردند. البته میدونم که جواب سوال شما رو ندادم.
    مگر پولی که گمرک می گیره همون پول مالیات نیست؟
    Landed in Toronto: Nov 2012

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط neda811 نمایش پست ها
    مگر پولی که گمرک می گیره همون پول مالیات نیست؟
    گمرگ پولی که میگیره به عنوان عوارض واردات یا import expenses هست. با این روش عملا بازار را کنترل میکنند. والا کسی وسیله از کانادا نمیخره چون اغلب اجناس رو میشه به قیمت خیلی پایینتر از آمریکا خرید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)